Skocz do zawartości

Polecane posty

kajmanek15    6

Witam was koledzy a wie ktos może ile kosztuje Valtra n 101 N92 lub A92.... :) proszę o szybką odp. z góry dzieki :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcysia    0

ta cena za jd to brutto ma się rozumieć tak?i czy to jest już ostateczna cena po negocjacjach?

Netto oczywiście po negocjacjach. Z tym że NH jakoś tak słabo do sprawy podchodził ....

yacenty    592

Netto oczywiście po negocjacjach. Z tym że NH jakoś tak słabo do sprawy podchodził ....

jaka kompletacja - bo cena wysoka

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

kami    2

New holland td5050 136 tysięcy brutto w promocji, kóra się dziś zakończyła :)

radek199321    11

A ile kosztuje Steyr 6125 Profi?

Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

rzeznik13    282

New holland td5050 136 tysięcy brutto w promocji, kóra się dziś zakończyła :)

W jakim wyposażeniu ?

kami    2

klimatyzacja, siedzenie pnematyczne, kapcie 480 tył, 360 przód, rewers hydrauliczny, obciążenie na przód :)

zorak    2

NH T5.115 - ze skrzynią 24x24 (3x4 + półbieg), opony 420/520, dolna listwa do przyczep, obciążenie na przodzie 400kg, pneumatyka, klimatyzacja, bez przeszkolego dachu, radio - 220 tyś brutto

Forterra 110 (na silniku 16V)- przedni TUZ, obciążenie kół tylnych 230 kg, opony 420/520, dolna listwa do przyczep, siedzenie gramer, cyfrowa deska rozdzielcza, dodatkowe oswietlenie na przodzie i tyle, podgrzewane szyby i lusterka, kogut, radio, łaczniki górne i jabłka do haków - przód i tył (o dziwo NH tego nie dawał) 203 tyś brutto.

Tomek90    209

Claas Arion 610C-opony 480/600, przedni tuz, obicążnik 600kg, 3 pary hydrauliki z tyłu, radio pioneer. 227tys netto

Valtra N113 Hitech opony 480/600, przedni tuz. 248tys netto

Valtra N123 Hitech opony 480/600, przedni tuz 252tys netto

Valtra N143 Hitech opony 480/600, przedni tuz 260tys netto

rzeznik13    282

NH T5.115 - ze skrzynią 24x24 (3x4 + półbieg), opony 420/520, dolna listwa do przyczep, obciążenie na przodzie 400kg, pneumatyka, klimatyzacja, bez przeszkolego dachu, radio - 220 tyś brutto

Forterra 110 (na silniku 16V)- przedni TUZ, obciążenie kół tylnych 230 kg, opony 420/520, dolna listwa do przyczep, siedzenie gramer, cyfrowa deska rozdzielcza, dodatkowe oswietlenie na przodzie i tyle, podgrzewane szyby i lusterka, kogut, radio, łaczniki górne i jabłka do haków - przód i tył (o dziwo NH tego nie dawał) 203 tyś brutto.

To widzę,że tak dużo NH nie podrożał. W lutym klasował sie w podobnej cenie. Z tego co mi się o uszy obiło,jakaś promocja na Zetory jest.

Egzo    2

Zorak przy takiej różnicy bierz NH i nawet się nie namyślaj - rada użytkownika Forroty ;p

jarecki01    1

Witam. Prosiłbym o cenę netto Lamborghini R3.105 DT. Fotel pneumatyczny, skrzynia biegów 30p+30t, klimatyzacja, podnośnik sterowany elektronicznie, siłowniki wspomagające, komplet obciążników tył przód.

jarecki01    1

up@To by się zgadzało. Właśnie taką dostałem ofertę.

Edytowano przez jarecki01

rzeznik13    282

Dostałem dziś ofertę na John Deere 6105R

-skrznia AutoQuad Plus 24/24 Eco Shift

-lepsze siedzisko

-szersze opony tył 540/65R38, przód 480/65R24

-system podgrzewania paliwa

-immobilizer

- 2 leflektory w lini kabiny H3

- jeden kogut

-zaczep transportowy automatyczny.

Jeszcze kilka małych bajerów,cena to 246000 netto.

Tomek90    209

Jaka moc tego johnego i co daje eco shift?? Dopasuje półbiegi może czy automatyka zmiany półbiegów??

hassi37    8

Mam pytanie czy NH T5.95 za 154000 netto to jest dobra cena bo diler mi truje d..e że więcej nie może zejść z ceny .Wyposażenie klimatyzacja obciążniki na przód, 3 wyjścia hydrauliczne ,szerokie opony przód chyba 460 tył 540 , pompa 80 i wspomagająca 40 bez sprężarki skrzynia 24x24.Proszę o podpowiedz czy ktoś dostał u siebie lepszą cenę i jaką za ten model.

Edytowano przez hassi37

janek91    0

Co myślicie za o MF 5410 pytałem dziś cena 160 000 tys.netto.? nie wiem warto go czy coś tańszego zetor , new holland , coś innego polecicie bo już sam nie wiem .

Edytowano przez janek91

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje
    • Przez lukasz
      Witam,
      tak jak w temacie, podczas hamowania w kabinie słyszalny jest stuk (być może tylny most lub skrzynia).
      Mam Valtrę 6300.
      Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?