Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawel21990    0

Witam. W Pol - Agra Płońsk będzie wolny NH t6.165. Przedni TUZ Zuidberg plus 1200kg obciążnik, kabina amortyzowana, skrzynia 16*16, 4 pary wyjść hydraulicznych, pompa hydrauliczna 113l, cenę jaką miałem na niego to 225 tys netto. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogę podać na kogo był zamawiany i do kogo się zwrócić. Dostałem dobrą ofertę z innej marki i się z tego rozmyśliłem.

ewafarmerka    0

mam ofertę na deutza 6150 137KM(maks.149) skrzynia 24x24,opony standard,przedni podnośnik za 278tys netto.warto?czy poszukać innej marki?

martin0000    10

moim zadaniem za drogo,za takie pieniądze to NH na full wypasie chodzi,ja bym się rozejrzał za czymś innym, może dlatego że osobiście mam uraz do deutz'a

Wiadomość z agroFakt.pl

reazer    1

orientuje sie ktos w cenach zetora forterra 95 i 105 na chwile obecna??

z pneumatyka i klima

zorak    2

frotki o które pytasz dostepne te co stoją u dilerów ale za dużo już ich nie ma. Teraz zamówienie przyjmują na nowe modele w których będzie filtr cząstek stałych i 16V. Dla przykładu za model 110 z przednim tuzem, obciążnikami na tylnych kołach, cyfrowa deska, gramer, oświetlenie, szersze kapcie i jeszcze kilka rzeczy trzeba zapłacić ponad 200 kilka tyś brutto.

Edytowano przez zorak

Pawel21990    0

wie może ktoś ile kosztuje nh t 6030 rc albo pc na szerokich kołach z monitorem isobus i z przednim tuz

nie kupisz już takiego, chyba że gdzieś jeszcze na placu jest... jak coś to t6. ale skrzyni nie będziesz miał ani pc ani rc

donborys    3

NH td 5020-klima 85 tyś netto td 5030 91 tyś netto- klima

To dobre ceny, my za td5010 wynegocjowaliśmy 93 tys/netto

pawlo694    15

Case Farmall 85A w podstawowej wersji 100tyś netto, a za trochę bogatszą wersję czyli np. rewers hydrauliczny, skrzynia 40 km/h, klimatyzacja, tuz z szybkozłączami, wom 540/540E obr./min. siedzenie de luxe, przednia oś z ograniczonym poślizgiem i dwoma siłownikami wspomagającymi, elektro-hydrauliczne załączanie mechanizmu różnicowego, dodatkowe światła robocze, siedzenie pasażera, szyberdach 116tyś netto

Edytowano przez pawlo694

pawlo694    15

według moich obliczeń powinien wynieść ok 125 tys netto. bo za 105 trzeba dać ok 134tyś. Podobno w mławie pierwsze sztuki mają się pojawić już w grudniu albo styczniu

Edytowano przez pawlo694

pic2ek    5

To dobre ceny, my za td5010 wynegocjowaliśmy 93 tys/netto

Uważam, że to bardzo dobre ceny. Aż mi się nie chce wierzyć, że aktualne.

donborys    3

To są wręcz niesamowite ceny, bo drogą dedukcji TD5010 taki jak nasz powinien kosztować ok 80 tys/netto, a to 13 mniej jak nasz. Też jestem ciekaw gdzie jest dealer gdzie takie rabaty ma?

pic2ek    5

To są wręcz niesamowite ceny, bo drogą dedukcji TD5010 taki jak nasz powinien kosztować ok 80 tys/netto, a to 13 mniej jak nasz. Też jestem ciekaw gdzie jest dealer gdzie takie rabaty ma?

no też jestem strasznie ciekawy.

jaro30    10

Co do cen NH TO pytac POL-AGRA PŁOŃSK (woj.maz)oferta ważna ponoc tylko do 10 grudnia oszczędzamy plus minus od15 do 20 tyś na ciągniku.

Pawel21990    0

Co do cen NH TO pytac POL-AGRA PŁOŃSK (woj.maz)oferta ważna ponoc tylko do 10 grudnia oszczędzamy plus minus od15 do 20 tyś na ciągniku.

dokładnie:) dlatego pisałem tu o t6.165 który jest na placu i można go jeszcze w dobrej cenie wyrwać

pic2ek    5

no tak, ale nie zapominajcie o rejonizacji. NH od chyba marca czy kietnia tego roku ma rejonizacj. A nie każdy diler mimo szytsko jest chętny sprzedać poza swój rejon.

Pawel21990    0

no tak, ale nie zapominajcie o rejonizacji. NH od chyba marca czy kietnia tego roku ma rejonizacj. A nie każdy diler mimo szytsko jest chętny sprzedać poza swój rejon.

niby tak, ale Perkoz mojemu kumplowi bez problemu chciał sprzedać kombajn a moje tereny podlegają pod Pol-Agrę...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje
    • Przez lukasz
      Witam,
      tak jak w temacie, podczas hamowania w kabinie słyszalny jest stuk (być może tylny most lub skrzynia).
      Mam Valtrę 6300.
      Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?