Skocz do zawartości

Polecane posty

Prezes1352    14

NH t7.185 to cena około 300netto. A Df ttv to cena około 270-80netto.

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Wiadomość z agroFakt.pl

szczepan84    19

NH t7.185 to cena około 300netto. A Df ttv to cena około 270-80netto.

o jakiej mocy mowa w tych 300tyś

potrzebuję ciągnik 160km na ful wypasie za df powiedzieli mi 350netto

valtra 380 claas około 340

inne marki mnie nie przekonują

gutmen123    8

szczepan84 pomyśl o casie.. Ja dostałem ofertę na pume 185 z amortyzacja osi , klimą automatyczna, ehr, afs 300 skrzynia eco za 338 netto...

potok    0

Jak sądzicie o ile procęt cena ciągników skoczy w górę w 2013 roku.

gutmen123    8

Moga skoczyć, bo wysokie ceny produktów rolnych na giełdach światowych mogą o tym dobitnie świadczyć. Jednak z drugiej strony kryzys jaki postępuje w przemyśle może wystopować ceny.

ereksio    129

Faktura z września płacona w październiku za NH 7.185 278tys netto. RC,Amortyzowana oś przednia i kabina, skrzynia ECO, EHR, przedni TUZ , obciążnik przedni 1 tona monolit, automatyczna klima, MP3.

damianzbr    993

Już wiemy na czym się zakończyło, powiedz jeszcze od jakiej kwoty się zaczęło. Tak by widzieć ile faktycznie można utargować.

ereksio    129

Jest to już nasz czwarty NH więc nie wiem dokładnie od czego wystartował dealer Rajtechu. W trakcie drobnych korekt spadło 10 tys. Ogumienie oczywiście szerokie Michelin i do tego pełen zbiornik z pompą elektryczna i zawartościa 1000 l adblue.

Edytowano przez Marcin91
post napisany kursywą

damianzbr    993

Jeśli czwarty ciągnik to zmienia trochę postać rzeczy. Pytałem bo za tą cenę proponują mi JD z serii mniejszej niż T7 w NH. Tylko to dopiero wstępne rozmowy, ale kurcze niemożliwe jest że za tą samą cenę można kupić ciągniki z dwóch różnych kategorii. Rozumiem że NH jest trochę tańszy, ale przecież nie jest to porównanie fendt/MTZ. Chyba muszę ich ostro naciskać żeby tą cenę bardziej realną podali mi za tego JD6125R. Po za tym, podłączam się pod zakup kombajnu więc u mnie też sprawa wygląda inaczej niż zwykły zakup ciągnika za te niecałe 300tys.

ereksio    129

Wybrałen NH tylko dlatego,że koledzy z zaprzyjaźnionego gospodarstwa wcześniej je mieli i maja do dzisiaj(5szt). Część ciagników kupowaliśmy razem po 2 szt.

Czasami warto tworzyć grupę , albo robić zakupy łączne. Nie potrzebuję mocniejszych ciągników jak 125 kM i ten 7.185 jest lekko na wyrost. Zawsze staram sie sprawdzać co proponuje konkurencja w tej samej marce. Jeżeli mam niższą ofertę to mój bliski dealer " przepadł w butach" . Cena leci w dół i to nie tylko o tyle ile było taniej u konkurencji. Cztery ciągniki , a często na jenym polu pracują razem trzy to już niezła reklama dla firmy. To tez sie liczy i punktuje.

myfarm2000    0

Witam mam pytanie ile kosztuja te ciagniki od fendta:

-312 vario

-412 vario

lub

-512 vario scr

jeśłi chodzi o wyposazenie to oczywiście tuz, tms, oświetlenie full, szerokie ogumienie no i jakiś obciaznik

pytam bo cholernie daleko mam do korbankowa:)

z góry dzięki za odpowiedz :)

NHT5040    0

fendt 412 vario full opcja tylko bez tuza wyniósł mnie 400 tys brutto na poczatku roku teraz to pewnie z 10-15 tys do góry

jakub123452    0

Potrzebuje ceny new hollanda t5 115 i 105 o cene chodzi w standardzie i full opcja oprocz przedniego tuz i womu. Prosił bym o szybką odpowiedz . Wielki dzięki

BukeR    9

Agrotron K420 wersja B, dodatkowa para halogenów na tył, opony 480/24 540/34 - 198 tys.

Agrotorn K420 wersja B, amortyzacja kabiny mechaniczna, przednia oś amortyzowana, opony standard - 206 tys.

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

gseries    0

Farmall U 105 w kodzie 200.03 – 167 tys.

Maxxum 110 w kodzie 150.04 – 208 tys.

Ceny netto

myfarm2000    0

w sumie zastanawiam się nad wyborem innej marki niż fendt moze jakiś JD lub class albo MF potrzeba mi ciągnika o mocy około 125km i z jakąś dobrą przkładnia bo co do vario to jakoś nie jestem pewien w 100% ze jest taka dobra z drugiej strony fendt jest chyba najoszczędniejszym ciągnikiem jeśli chodzi o spalanie a JD mają za***isty apetyt na paliwo :) pomożecie coś wybrac ?? :)

tomek73    195

T5,115 raczej na ful wyposażony to 175 netto do zabrania, Mówił mi niedawno diler.

Raczej po upustach.

jaro30    10

Rozglądam się za drugim nowym ciągnikiem -ciągnik pomocniczy jle moze kosztowac NH TD 5020 LUB 5030 lub zetor proxima coś koło 70 km

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje
    • Przez lukasz
      Witam,
      tak jak w temacie, podczas hamowania w kabinie słyszalny jest stuk (być może tylny most lub skrzynia).
      Mam Valtrę 6300.
      Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?