yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

artursz89    454

Witam!

 

Czy mógłby ktoś napisać ile orientacyjnie trzeba zapłacić za poniższe ciągniki?

 

Steyr 9095Mt - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

Case jxu 95 - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

New holland t5.95+ standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

Zainteresowany byłbym także wersjami 85 konnymi tych ciągników czyli odpowiednio:

 

Steyr 9085Mt - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcjiCase jxu 85 - standardowa skrzynia + klima+ szerokie opony elektronika tylko to co w podstawie bez dadatkowych opcji

 

 

Z góry dziękuję. Najlepiej ceny po negocjacjach ale jeśli by się trafił akurat czytający dealer ciągników to poproszę taką realną cenę i zaznaczenie że można negocjować :)

Edytowano przez artursz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jak bierzesz steyra MT, case CS pro pod uwagę i niechcesz miieć elkroniki to sobie go odpuść i kup jxu,

 

co masz na mysli mówiąc "zbędna elektonika"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Może źle to ująłem i nie zbędna a może taka bez ktorejś można się obejść, tylko to co w podstawie, takie uboższe wersje pod tym względem. Także zmienię to w poście wyżej. Chodzi o to żeby nie napakować elektronikę we wszystko a potem były problemy. I jeśli chodzi o CASE to mi chodzi włanie o jxu bo to odpowiednik serii T5 i T5000

Edytowano przez artursz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Steyr MT czy Case CS Pro to są jeszcze bardziej za awansowe modele, w nich elektroniki się nie odejmie, jak już to można dodać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Ja rozumiem że się teraz od elektroniki nie ucieknie. Chodzi o to żeby nie dodawać:), tylko to co w podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz820narew    7

Witam,ile kosztuje case maxxum 110 w max wyposazeniu bez przedniego tuz'a i wom'u.Prosze o odpowiedz Pozdrawiam Krzysztof

 


  •  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie wiem czy kupisz teraz zwyklego case 110. Weszły teraz modele z adblue. Wiem ze taki NH tej mocy kosztuje 220tyś netto i nie jest to full opcja. Case bedzie w podobnej cenie.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Case JX60 - opony standard, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna - 96 tys/netto

 

Case JX90 - opony szersze, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna, rewers hydrauliczny - 126 tys/netto

 

Są to ceny katalogowe, jak myślicie da się zejść do 200 za oba czy aż tak ustępliwi nie będą? Ceny New Hollanda identyczne z tym, że po wstępnych negocjacjach chyba mniej skłonni do rabatów.

Edytowano przez donborys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki88    0

Case JX60 - opony standard, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna - 96 tys/netto

 

Case JX90 - opony szersze, klima, pneumatyka, obciążniki przód, haki cbm, wałek 540/540eco, komplet halogenów, lampa ostrzegawcza, radio, hydraulika dwusekcyjna, rewers hydrauliczny - 126 tys/netto

 

Są to ceny katalogowe, jak myślicie da się zejść do 200 za oba czy aż tak ustępliwi nie będą? Ceny New Hollanda identyczne z tym, że po wstępnych negocjacjach chyba mniej skłonni do rabatów.

 

da da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Nie wiem czy kupisz teraz zwyklego case 110. Weszły teraz modele z adblue. Wiem ze taki NH tej mocy kosztuje 220tyś netto i nie jest to full opcja. Case bedzie w podobnej cenie.

 

NH tej samej mocy czyli T6 120 kosztuje 210tys netto. z amortyzacja kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

 

  • John Deere:
  • 5055E 64 000 zł + VAT
  • 5083E 109 000 zł + VAT
  • 5070M 133 000 zł + VAT
  • 5080M 142 000 zł + VAT
  • 5080R 168 000 zł + VAT
  • 5090R 176 000 zł + VAT
  • 6100D 133 000 zł + VAT
  • 6230 196 000 zł + VAT

 

Ceny sugerowane, promocja do 28 lutego 2013 lub do wyczerpania zapasów

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

jestem na praktyce miesięcznej w rolmechu no i mówią żę sprzedaż gwałtownie wychamował, modernizacja się kończy więc ludzie już tak nie kupują, mniejmy nadzieje że wpłynie to na spadek cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

Lubelskie u mnie w gminie to wszyscy już kupili ciągniki w sąsiednich prawdopodobnie też , jeszcze co niektórym został zakup maszyn no nich. Co do Korbanków to się nimi mocno rozczarowałem bo oferowali mi 4530 za 41tys Euro a jak przyszło co do czego to się podnieśli o 2 tys ( w międzyczasie euro staniało 30 gr) więc zrezygnowałem , kolega podobnie i kupił JD .

@jarwol 180 tys zł netto za 75 KM to jest trochę przegięcie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
  • John Deere:

  • 5055E 64 000 zł + VAT

  • 5083E 109 000 zł + VAT

  • 5070M 133 000 zł + VAT

  • 5080M 142 000 zł + VAT

  • 5080R 168 000 zł + VAT

  • 5090R 176 000 zł + VAT

  • 6100D 133 000 zł + VAT

  • 6230 196 000 zł + VAT

 

Ceny sugerowane, promocja do 28 lutego 2013 lub do wyczerpania zapasów

 

 

a ile kosztuje 6430?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

komodo chyba nie ten dział. Ty to tam w bydle siedź a nie w maszynach :P za 5090 R full opcja praktycznie netto 182 trzeba zabulić po dlugim targu


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

ja sie tylko pytam o cene nie mam zamiaru sie tu produkowac bo nie bardzo mam czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

yy nawet nie wiem :P takie ceny są na stronie JD czyli pewnie to są bazowe modele, do "doposażenia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj