yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

arek14    0

ma ktos cennik NH t6.120 lub t6.140 ?


Szanuj wypowiedzi innych a i twoje też będą szanować.

-Zetor Team-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

T6.120 ok 220 netto

t6.140 ok 230 netto


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek14    0

katalogowo? czy juz po negocjacjach ? i u jakiego dealera jest taka oferta? Raitech Brzoza proponowali taniej


Szanuj wypowiedzi innych a i twoje też będą szanować.

-Zetor Team-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Katalogowo. Teraz zdrożały. Ja kupiłem t6.120 za 200netto. Wyposażenie full praktycznie oprócz przedniego womu i tuza. Jutro ciągnik rejestruje i jutro albo w czwartek go przywożą wraz z beczką 1000l AdBlue.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

agrotron k 610 podstawa wersja A 199tys. netto

agrotron 6150 podstawa wersja A 250tys. netto

wiecie jak to jest z modelami agrotronów m 610 i 615? bo mi diler powiedział , że nie ma w sprzedaży już (podejrzewam ,że wyrwać można jedynie gdzieś z placu jak już tylko) Wielkopolska.

orientuje się ktoś ceny jd 6630, 6830 comfort albo premium jeśli można w ogóle jeszcze zamawiać.

Edytowano przez cipekfan69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFDaro    0

Jak myślicie czy 165 brutto za agrofarma 420 dt najprostsza wersja to dobra cena? I jak oceniacie serwis agro-plus Bogate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

te DF to już tylko z placu EuroMasz Lipka miał dwie M600 i Lambo 620 - powtarzam ceny (wszystkie netto) 236 i 255tys zł

JD zamawiać można już tylko przez kilka dni i wyłącznie comforta 6630 bez tls 245tys. zł, z TLS 260tys. zł, 6830 comfort z TLS 270tys. zł

premiumki ewentualnie z placu, w Agrosieci był 6930 za 320tys. zł, a z nowego zamówienia już tylko 6-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek14    0

Forterra HSX 100 "goła" okolo 165 300 zl netto .

Edytowano przez arek14

Szanuj wypowiedzi innych a i twoje też będą szanować.

-Zetor Team-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

jak to jest z nh ? 6cylindrowe? jakie modele są w sprzedaży aktualnie ? interesują mnie t6 plus i elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Nie ma już delty ani eliyr. NH 6 cyl kosztuje ok 240netto.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarsek    1

agrotron k 610 podstawa wersja A 199tys. netto

agrotron 6150 podstawa wersja A 250tys. netto

wiecie jak to jest z modelami agrotronów m 610 i 615? bo mi diler powiedział , że nie ma w sprzedaży już (podejrzewam ,że wyrwać można jedynie gdzieś z placu jak już tylko) Wielkopolska.

orientuje się ktoś ceny jd 6630, 6830 comfort albo premium jeśli można w ogóle jeszcze zamawiać.

 

Ta cena Arotrona K610 to po rabacie ? u jakiego dilera?.Podaj namiary.

Edytowano przez jarsek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Zna może ktoś ceny:

Case JX60;

Case JX90;

NH TD5010;

NH TD5040;

DF Agroplus ecoline 310;

DF Agrofarm 410;

Lamborghini R2. 60 ;

Lamborghini R3 EVO 85;

Wszystkie najlepiej z obciążnikami, pneumatyką i klimatyzacją. Piszcie czy cena netto czy brutto i czy już po negocjacjach.

Edytowano przez donborys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

fortera 115 200tys bruto z kabina clasik i pełnym wypasem przed upustem

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateos355    8

Potrzebuje ceny brutto ciągników.

New holland t4.75 - wersja full tuz bez tura i slabsza tylko z klima rewersem i butami szerokimi.

New holland t5.95 - wersja full tuz bez tura i slabsza tylko z klima rewersem i butami szerokimi.

 

Case jxu 95 - wersja full tuz bez tura i slabsza tylko z klima rewersem i butami szerokimi.

Case jxu 85 - wersja full tuz bez tura i slabsza tylko z klima rewersem i butami szerokimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

fortera 115 200 bruto z kabina clasik i pełnym wypasem przed upustem

 

Chyba na przodzie pomyliła Ci się 1 z 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

 

Chyba na przodzie pomyliła Ci się 1 z 2

 

nie pomylila. forterra 115,z kabina classic i pelnym wypasem 200 000 brutto przed rabatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDJ    2

Zna ktoś cenę : JD 6230 DF agrotron k410 CLAAS Arion 410- w podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

NH td 5020 z pneumatyką oryginalną, przednie obciążniki, cbm - kupiony za 99 200 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

w td nie ma pneumatyki oryginalnej kazda jest dokładana przez dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj