yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

konrad82    50

michu77 ja na takiego miałem oferte 3 miesiace temu 195 tys brutto bez targowania.


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

kosmiczna cena, ja rok temu za tyle kupiłem jd 6230 comfort (co prawda trochę mniejszy ale wyposażony lepiej), case w pierwszym roku straci ok 30% wartości, więc w zakup nowego egzemplarza bym nie inwestował, a z tego co pamiętam to jak rozmawiałem z przedstawicielem, to zjechał z cennika (co prawda wartości w cenniku były turbo kosmiczne) we wstępnej rozmowie o blisko 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu77    0

No właśnie ale to było rok temu,wtedy taki CASE był za 155 netto,ostatnio ceny ostro poszybowały a jak zaczną montować egr,ad blu i inne pierdoły to będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

No właśnie ale to było rok temu,wtedy taki CASE był za 155 netto,ostatnio ceny ostro poszybowały a jak zaczną montować egr,ad blu i inne pierdoły to będzie jeszcze gorzej

 

uzasadniony jest co najwyżej taki wzrost cen o ile zdeprecjonował złoty, czyli jeśli cena podskoczyła o 10% to można to zaakceptować wątpliwości budzi jedynie ta cena podstawowa, case odstaje jakością zbyt mocno od JD aby ceny były tak zbliżone, co prawda gabarytowo CASE jest większy i parametry również ma niezłe, lecz już skrzynka pozostawia wiele do życzenia, mnie najbardziej przeraża jedna utrata wartości - ciągnik jako używany godny polecenia ale nowy już nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

witam interesuje mnie cena New Hollanda typu

PowerStar t4 75

TD 5020 5030 oraz seria Deluxe t4030 i 4040

 

będe wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

JD 6115D przedni TUZ,pneumatyka-200tys brutto


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5
Napisano (edytowany)

Zna ktoś cenę case maxxum multicontroler 125 i new holand 6.165 w standardzie czy to są te same ciągniki?

Edytowano przez Laver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravo95    2

Witam czy zna ktos AKTUALNE ceny:

JD 5100r oraz 90r (comfort

JD 5100M oraz 90M (Comfort)

Jd 6230 w najuboższym wyposażeniu.

 

W styczniu cena 5100m była 155k netto, a wersji 5090m 145k netto.

 

ciągniczek 5090 R Comf cene ok. 47 200 Euro netto

-ciagnik 5100 R Comf cena ok 49 500 Euro netto

Ceny ze stycznia tego roku (firma Małolepszy z Radomska)

Jezeli ktos były tak dobry niech poda mi aktualny cennik w wersjach COMFORT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

forterra 115,przedni TUZ,zaczep do jednoosiowych,kola przod420 tył520,kabina clasic, obciazniki na tył350kg cena katalogowa 208644, po ciezkiej negocjacji 187400 zl


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3
Napisano (edytowany)

Interesuje mnie cena ciągnika Deutz-Fahr Agrofarm 430 ProfiLine i dodatkowo do tego ładowacz (tylko nie polski). Pozdrawiam

Edytowano przez Wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek9238    0

Witam! Panowie mam do Was Pytanie... Planuje zakup ciągnika max może mieć 62km cena do 150brutto. Zastanawiałem się nad DF agroplus 310 bądź JX 60. orientuje się może ktoś w ich cenie??? w wersji z kimą...

no i czy to dobry wybór??? z Góry Dzięki za Pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Jaka jest cena claasa ariona 620 w najuboższym wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Cena claasa ariona 620 w podstawie bodajże 250tyŚ netto.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

a czy w tym arionie jest ad blue lub filtr cząstek stałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Claas arion nie posiada adblue


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

za Massey Ferguson 5440 w podstawie powiedzieli mi 170 netto do negocjacji czy to dobra cena ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKle    0

za Massey Ferguson 5440 w podstawie powiedzieli mi 170 netto do negocjacji czy to dobra cena ????

Raczej dobra mi ostatnio za takiego samego w podstawowej wersji powiedzieli 49tys. euro netto a 5450 jak pamiętam o 2 tys. euro drożej. Co diler to inna cena a w tym przypadku według mnie trochę przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Co sądzicie o cenie 245 tys. netto za case maxxum 125 muliconroler z ad blue w standardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35
Napisano (edytowany)

Podrzućcie cenę MF 5455 ,5460 i 5465

Edytowano przez Eryko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Czy cena za Case Puma 165 Multicontroller (r. prod 2011; skrzynia full power shift 19x6 ECO; oś przednia amortyzowana, koła przód 600/60R30, tył 710/60R42; przedni TUZ; 4 pary wyjść hydr)- 405 tys zł brutto jest przystępna ???

Ciągnik bez ad blue...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo5620x    3

Podrzućcie cenę MF 5455 ,5460 i 5465

w grudniu 5460 kosztował 240 w podstawie, 5455 koło 10 tyś mniej


C330M
John Deere 5620
John Deere 6430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj