yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

chrobi123    1

51000 euro netto za MFa 5445 ścięta maska, luk dachowy, koła najszersze tył 540 to dobra cena? rocznik 2012 byłby brany w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ursus 11024 w wyposażeniu podstawowym- 140tys brutto

Ursus 8014H- 125tys brutto

Dealer- Elid Gutowo Wielkie k/Wrześni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Akurat nie pytałem, ale 10014H oferowali tak za tyle samo co za 11024 [latem były po 135tys, teraz po 140, chyba oba za tyle samo], ale strzelam że 9014H jak by mieli na placu to za jakieś 132-4tys by był.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras886    0

@chrobi123 niestety nie znam. Ja mam ofertę na MF 5455 za 203 tys netto + 1 tys euro za szersze ogumienie więc 5450 będzie trochę tańszy, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

Witam.Jestem nowy i mam pytanie czy orientujecie się w cenie deutz fahr agrotron 6150 jak tak to podajcie i gdzie można go kupić i czy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

Witam

drodzy koledzy mam do was pytanie

Moja oferta na prow to:

ciągnik 60-70KM do 117000 PLN brutto

kosiarka rotacyjna 1,65-1,85

JAki polecilibyście mi ciągnik rolniczy i kosiarke bo ja nie moge sie zdecydowac bo tyle tych ofert ze mnie już głowa boli :)

i czekam na wasze zdanie..

Edytowano przez rolnik6666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Witam

drodzy koledzy mam do was pytanie

Moja oferta na prow to:

ciągnik 60-70KM do 117000 PLN brutto

kosiarka rotacyjna 1,65-1,85

JAki polecilibyście mi ciągnik rolniczy i kosiarke bo ja nie moge sie zdecydowac bo tyle tych ofert ze mnie już głowa boli :)

i czekam na wasze zdanie..

 

Szału nie ma, d**y nie urywa w tych pieniądzach. Td 5020 lub 5010 lub Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

Witam orientuje może się ktoś w cenie deutz fahr 6150 bez żadnego full wypasu jak tak to podajcie i czy wy polecacie ten traktor , a jak nie to podajcie jakąś inną marke i jego cene ma być w przedziale od 120 do 150 km . Czekam na wasze zdanie z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totos    0

Witam jesli pisze w nie odpowiednim temacie to <przepraszam >

Chciał bym sie dowiedzieć czy są produkowane ursusy 3512 wersia Agro

w województwie lubelskiem najlepiej okolice lublina .interesuje mnie tez cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

To te z allegro 3512 skąd one pochodzą kto je składa? cena może i ciekawa ale jakośc to niewiem bo na żywo ich nie oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojterek91    0

witam może wiecie ile kosztuje deutz fahr agrotron 6150 jak tak to podajcie i czy wy polecacie ten traktor a jak nie to podajcie inny w przedziale od 120 do 150 km i jego cene i gdzie można zakupić deutz fahr agrotron 6150. Za odpowiedzi z góry dzięki.Prosze o odpowiedz .

Teraz to przesadziłeś. +1pkt. ostrzeżeń za spam

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Jeśli ktoś będzie wiedział to na pewno Ci odpowie i nie musisz pisać codziennie tego samego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajmanek15    6

Witam was koledzy:) mam takie pytanko poniewaz rozmawialem z wujkiem i powiedzial mi ze jesli chcial bym kupowac traktor to moge wziac na niego poniewaz jest watowcem i zwruca mi 23% vat, bral bym to tez na prow albo z uni jakos ze 50% ceny ciagnika bede musial miec tylko i jeszcze dealer mi opusci cene...i teraz sek czy to bylo by morzliwe takie cos jak pisalem i dodam ze moj tata i mama sa w wieku od 45-50 lat. Za wasze wszystkie odp bede bardzo wdzieczny:)

 

Witam was koledzy:) mam takie pytanko poniewaz rozmawialem z wujkiem i powiedzial mi ze jesli chcial bym kupowac traktor to moge wziac na niego poniewaz jest watowcem i zwruca mi 23% vat, bral bym to tez na prow albo z uni jakos ze 50% ceny ciagnika bede musial miec tylko i jeszcze dealer mi opusci cene...i teraz sek czy to bylo by morzliwe takie cos jak pisalem i dodam ze moj tata i mama sa w wieku od 45-50 lat. Za wasze wszystkie odp bede bardzo wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    250

1.Popraw ortografię .

2. Nabory z PROWu będą poważne dopiero w 2014/2015 . Teraz , w 1 kwartale 2013 mają podobno być jakieś resztki w niektórych województwach , ale pewnie ciężko się będzie załapać .

3. Na PROW nie kupisz na kogoś innego sprzętu , pomijając fakt że to średni pomysł - chyba że tak bezgranicznie ufasz wujowi .

4. Dealer Ci opuści z ceny całkowitej , zwrot z PROW jest dopiero od ceny zakupu. Zwrot z ARiMR od ceny netto jest 40,50,60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj