yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

Denzel16    1

Witam! Interesują mnie ceny fendt 411,412,413,512 Zastanawiam się czy 412 vario czy 512 vario . Seria 400 będzie wycofana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

potrzebuje wiedziec ile kosztuje john deere 6630 premium

 

Nie dostaniesz już ciągnika z serii 6030. Ale poszukaj,bo może gdzieś są pojedyńcze sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajmanek15    6

A wiecie ile kosztyje DF agrofarm 420 ewentualnie 410 TTV i zwykly i czy w wyposazeniu standardowym lub dodatkowym jest siedzenie pasazera?

 

A wiecie ile kosztyje DF agrofarm 420 ewentualnie 410 TTV i zwykly i czy w wyposazeniu standardowym lub dodatkowym jest siedzenie pasazera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

zna ktoś aktualną cenę MFa 5450 i 5440? poszę o odpowiedź, bardzo mi zależy

Dziś był u mnie diler i za 5440 zaśpiewał 177000 netto podstawowa wersja.Dla mnie to drogo .

 

zna ktoś aktualną cenę MFa 5450 i 5440? poszę o odpowiedź, bardzo mi zależy

Dziś był u mnie diler i za 5440 zaśpiewał 177000 netto podstawowa wersja.Dla mnie to drogo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Witam! Bardzo prosiłbym o podanie orientacyjnej ceny ciągników:

Zetor Proxmia Z80 (77 KM)

NH T.75 ze skrzynią mechaniczną

NH T4030 ze skrzynią mechaniczną

Landini 5-080 H

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

a za MFa 5450 orientuje się ktoś ile trzeba dać? i wiecie może czy szykują się jakieś podwyżki MFów po nowym roku bo dealer mówi żeby już zamawiać a podpisanie umowy w agencji mam jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawido1352    7

Chrobi@ weź kurna poczytaj troche to forum takich pytań o ten model było masa. Kolega wyżej napisał że dzisiaj dostał oferne na 5440 za 177tys netto no to dodaj sobie troche i będziesz wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrobi123    1

ale mi chodzi o konkrety na dzień dzisiejszy bo dealer mnie zwodzi, nie chce konkretnie powiedzieć tylko żeby już konkretnie podać wyposażenie to on cene poda, nie chce powiedzieć ile za podstawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

ile może kosztować fendt 311 lub 312 w podstawie ma dzień dzisiejszy ??

 

ile może kosztować fendt 311 lub 312 w podstawie ma dzień dzisiejszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro123    0

potrzebuje wiedziec ile kosztuje john deere 6630 premium

 

Niestety nowego ciagnika juz nie kupisz.Produkcja Premium zakonczyła sie w 2011 roku. W ich miejsce wprowadzono serię 6R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Może to komuś pomoże:

 

JD Seria M 70 KM- 134 tyś netto i wyżej w zależności od wyposażenia

Landini Powerfarm 80- ok 160 tyś brutto

Zetor Proxima 80- ok 140 brutto

Class Axos 310- 180 brutto goły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Znacie panowie cenę Case JX 60 ?

 

case jx 60 ok. 110 tys. brutto ale to już są ostatnie modele tych ciągników jak wogóle gdzieś jeszcze są u dealerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Znacie panowie cenę Case JX 60 ?

Miesiąc temu miałem ofertę za 93 netto z klimą, pneumatyką, obciążnikami, halogenami, i innymi drobnymi pierdołami, ale nie wiem czy jeszcze są gdzieś dostępne. Z tego co dealer mówił następca miał być około 8-10 droższy.

Edytowano przez donborys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj