yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

Pawel21990    0

Witam. W Pol - Agra Płońsk będzie wolny NH t6.165. Przedni TUZ Zuidberg plus 1200kg obciążnik, kabina amortyzowana, skrzynia 16*16, 4 pary wyjść hydraulicznych, pompa hydrauliczna 113l, cenę jaką miałem na niego to 225 tys netto. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogę podać na kogo był zamawiany i do kogo się zwrócić. Dostałem dobrą ofertę z innej marki i się z tego rozmyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewafarmerka    0

mam ofertę na deutza 6150 137KM(maks.149) skrzynia 24x24,opony standard,przedni podnośnik za 278tys netto.warto?czy poszukać innej marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

moim zadaniem za drogo,za takie pieniądze to NH na full wypasie chodzi,ja bym się rozejrzał za czymś innym, może dlatego że osobiście mam uraz do deutz'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reazer    1

orientuje sie ktos w cenach zetora forterra 95 i 105 na chwile obecna??

z pneumatyka i klima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

frotki o które pytasz dostepne te co stoją u dilerów ale za dużo już ich nie ma. Teraz zamówienie przyjmują na nowe modele w których będzie filtr cząstek stałych i 16V. Dla przykładu za model 110 z przednim tuzem, obciążnikami na tylnych kołach, cyfrowa deska, gramer, oświetlenie, szersze kapcie i jeszcze kilka rzeczy trzeba zapłacić ponad 200 kilka tyś brutto.

Edytowano przez zorak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrbarti44    0

wie może ktoś ile kosztuje nh t 6030 rc albo pc na szerokich kołach z monitorem isobus i z przednim tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel21990    0

wie może ktoś ile kosztuje nh t 6030 rc albo pc na szerokich kołach z monitorem isobus i z przednim tuz

 

 

nie kupisz już takiego, chyba że gdzieś jeszcze na placu jest... jak coś to t6. ale skrzyni nie będziesz miał ani pc ani rc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

NH td 5020-klima 85 tyś netto td 5030 91 tyś netto- klima

 

To dobre ceny, my za td5010 wynegocjowaliśmy 93 tys/netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

Case Farmall 85A w podstawowej wersji 100tyś netto, a za trochę bogatszą wersję czyli np. rewers hydrauliczny, skrzynia 40 km/h, klimatyzacja, tuz z szybkozłączami, wom 540/540E obr./min. siedzenie de luxe, przednia oś z ograniczonym poślizgiem i dwoma siłownikami wspomagającymi, elektro-hydrauliczne załączanie mechanizmu różnicowego, dodatkowe światła robocze, siedzenie pasażera, szyberdach 116tyś netto

Edytowano przez pawlo694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

według moich obliczeń powinien wynieść ok 125 tys netto. bo za 105 trzeba dać ok 134tyś. Podobno w mławie pierwsze sztuki mają się pojawić już w grudniu albo styczniu

Edytowano przez pawlo694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

 

To dobre ceny, my za td5010 wynegocjowaliśmy 93 tys/netto

 

Uważam, że to bardzo dobre ceny. Aż mi się nie chce wierzyć, że aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

To są wręcz niesamowite ceny, bo drogą dedukcji TD5010 taki jak nasz powinien kosztować ok 80 tys/netto, a to 13 mniej jak nasz. Też jestem ciekaw gdzie jest dealer gdzie takie rabaty ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

To są wręcz niesamowite ceny, bo drogą dedukcji TD5010 taki jak nasz powinien kosztować ok 80 tys/netto, a to 13 mniej jak nasz. Też jestem ciekaw gdzie jest dealer gdzie takie rabaty ma?

 

no też jestem strasznie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Co do cen NH TO pytac POL-AGRA PŁOŃSK (woj.maz)oferta ważna ponoc tylko do 10 grudnia oszczędzamy plus minus od15 do 20 tyś na ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel21990    0

Co do cen NH TO pytac POL-AGRA PŁOŃSK (woj.maz)oferta ważna ponoc tylko do 10 grudnia oszczędzamy plus minus od15 do 20 tyś na ciągniku.

 

 

dokładnie:) dlatego pisałem tu o t6.165 który jest na placu i można go jeszcze w dobrej cenie wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Co do cen NH TO pytac POL-AGRA PŁOŃSK (woj.maz)oferta ważna ponoc tylko do 10 grudnia oszczędzamy plus minus od15 do 20 tyś na ciągniku.

 

no tak, ale nie zapominajcie o rejonizacji. NH od chyba marca czy kietnia tego roku ma rejonizacj. A nie każdy diler mimo szytsko jest chętny sprzedać poza swój rejon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel21990    0

 

no tak, ale nie zapominajcie o rejonizacji. NH od chyba marca czy kietnia tego roku ma rejonizacj. A nie każdy diler mimo szytsko jest chętny sprzedać poza swój rejon.

 

 

 

 

niby tak, ale Perkoz mojemu kumplowi bez problemu chciał sprzedać kombajn a moje tereny podlegają pod Pol-Agrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj