yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

kajmanek15    6

A co bylo by lepsze Farmtrac 685DT,Zetor proxima 90 ,NH T5040 czy Zetor forterra 90

 

Posiada ktoś może ofertę na Claasa Axosa 330 lub 340? ewentualnie z jakim wyposażeniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

jaka cena new holland T7.200 z przenim tuzem? W AC lub PC?

Edytowano przez szczepo14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

New Holland TD5010 - klima, pneumatyka, opony standard, wałek 540/1000, haki CBM, komplet halogenów, obciążniki przód, radio, skrzynia 40 - 93 tys/netto

New Holland TD5040 - klima, pneumatyka, opony szersze, wałek 540/1000, haki CBM, komplet halogenów, obciążniki przód, radio, rewers hydrauliczny - 114 tys/netto

 

Co sądzicie o tych cenach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Ja koledzy podpisałem umowę na maxxuma 110 z niskim dachem , skrzynią ECO 17x16, obciążniki 12x45kg przód, felgi skręcane, pompa 113, siłownik 90 mm, 8 świateł roboczych, 3 wyjścia hydrauliki za 199 netto, także jak sądzicie dobra cena ?

 

:)

Edytowano przez gutmen123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheRolnik    0

Witam.

Jest to mój pierwszy post.;)

Zadatkowałem 1 tydz. temu Ursusa 3512, 1992 rok, 1700 mth, nie malowany, z kabiną.

Ma być przywieziony pod koniec nastepnego tygodnia, mam za niego zapłacić 31 tys.

Jak myślicie, jes to dobra cena czy przepłace jeśli go kupię?


- Zetor 7711+Tur
- Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2
  1. CIĄGNIK ROLNICZY NEW HOLLAND T 5.105
    • moc silnika 98 KM; 4 CYL.
       
    • skrzynia 24X24 , 40 km/h
       
    • 2 rozdzielacze hydrauliczne , wydatek pompy 61 l/min
       
    • Obciążniki przednie 400 kg
       
    • fotel pneumatyczny
       
    • kabina komfortowa , klimatyzacja,
       
    • pneumatyka
       
    • udźwig podnośnika max 4 500 kg
       
    • podnośnik EDC

Cena netto: 168 000,00 PLN

 

Dobra cena ???

 

Do tego wyposażenia jeszcze szyberdach i wzmocniona pompa hydrauliczna 80l, cena 165 tyś netto - Wialan Tarnów


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

matias cena nie jest zła ale jeszcze mógłbyś spokojnie urwać jakied 3000 zł., bo ja miałem farmalla 115u za 170 000 jednak zdecydowałem się na maxxuma 110 początkowo za 195 ale dobrałem skrzynie eco , felgi przestawne a nie spawane oraz mocniejszą pompę 113 litrów. Zdanie zmieniłem jak usiadłem w t5.105 na agroshow.

Jest ona składana w turcji. Mogą wystąpić jak to zwykle bywa problemy dziecięcego wieku, bo to nowa konstrukcja. Silnik z DPF , ciekawe jak będzie się wypalał filtr. Trudno coś po prostu powiedzieć, wszyskto wyjdzie w pracy... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

ma ktos ceny fergusonow do 160km lub john deera tez do 160km ? :) i jeszcze mozliwe dodatkowe wyposazenie do nich?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

cena dla sasiada ktory teraz nabywa fergusonka brzmi 332tys zlo plus vat za full wypas fergusona 7475vt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arteq    0

Dziś byłem w Czyżewie na wyprzedaży rocznika serii t6 . T6.120 kosztował po obniżce 200 tys a normalnie niby 230 tys.

New Holland T4.75 full opcja bez klimatyzacji i pneumatyki 148.830 zł

New Holland T4.65 full opcja bez klimatyzacji i pneumatyki koło 144 tys.

Rabat na rocznik 2012 to 4% + % z negocjacji :) pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Zna ktoś cene MF 5425 bo 5420 kosztuje 165netto i co uwazacie o tej cenie i czy polecilibyście mi ten ciągnik i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Dziś byłem w Czyżewie na wyprzedaży rocznika serii t6 . T6.120 kosztował po obniżce 200 tys a normalnie niby 230 tys.

New Holland T4.75 full opcja bez klimatyzacji i pneumatyki 148.830 zł

New Holland T4.65 full opcja bez klimatyzacji i pneumatyki koło 144 tys.

Rabat na rocznik 2012 to 4% + % z negocjacji :) pozdrawiam .

to teraz NH wychodzi drożej jak Case bo Case bez żadnej promocji i to w dodatku odpowiednik modelu wyższego bo T6.140 kosztowal poniżej tych 230 i to sporo poniżej, czyli ta promocja to tylko chwyt taki najpierw zawyżamy cenę a potem jaki to wielki rabat dajemy

 

co do tych mniejszych jak to może być full opcja jak nie ma klimy, pneumatyki i pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło pewnie... no tak ale jak się powie że podstawowy model tyle kosztuje to nikt nie kupi, bo jakto podstaowy ma kupić, lepiej "full opcja" bez klimy, pneumatyki, z mechanicznym podnosnikiem, bez półbiegów itd, itp i od razu nabywca szczęśliwy że ma wypasiony ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Szczerze powiedziawszy też byłem u New Hollanda dzisiaj na dniach otwartych i faktycznie ceny mało atrakcyjne.

Mi powiedzieli

T6.120 195 netto gdybym się zdecydował od razu= niski dach, 2 zawory, felgi spawane , koła 520 R38 tył, klima, sztywna kabina, siłowniki 80mm skrzynia 16

T6.140 230 netto, gruby dach siłowniki 90, amortyzacja kabiny, 3 zawory tylne, skrzynia 16

T5.115 z automatyką mówili mi 195 netto także niezła promocja jak tak drogo.

 

No chyba że wy inne ceny dostaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

matias cena nie jest zła ale jeszcze mógłbyś spokojnie urwać jakied 3000 zł., bo ja miałem farmalla 115u za 170 000 jednak zdecydowałem się na maxxuma 110 początkowo za 195 ale dobrałem skrzynie eco , felgi przestawne a nie spawane oraz mocniejszą pompę 113 litrów. Zdanie zmieniłem jak usiadłem w t5.105 na agroshow.

Jest ona składana w turcji. Mogą wystąpić jak to zwykle bywa problemy dziecięcego wieku, bo to nowa konstrukcja. Silnik z DPF , ciekawe jak będzie się wypalał filtr. Trudno coś po prostu powiedzieć, wszyskto wyjdzie w pracy... Pozdro

 

To jest cena podana bez rabatu. Rabat na dzień dobry to 2% czyli 3300zł myśle że można wyciągnąć więcej. Miałem okazje chwileczke tym pjeździć i musze przyznać że wrażenie zrobił ogromne, widoczność funkcjonalność wszyskto co potrzebne pod ręką !!! Patrzyłem po modelach konkurencji i tak DF Agrofarm 420P.L wg moich odczuć został przyćmiony T5 !!! Dokładnie tak jak piszesz niewiadomo czego sie spodziewać po tym ciągniku, zero informacji innych użytkowników nawet i filmów na YT ale myśle że ceną zachęca do kupna a co za tym idzie pojawia sie opinie itp


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Od sądzenia są inne tematy.

Ja tylko powiem że kosztuje ok 105tys brutto i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj