yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

OFERTA SPRZEDAŻY

 

Ciągnik rolniczy Fendt Vario 939 SCR Profi rok prod 2011 Wyposażenie: - moc maksymalna. 390 KM, moc nominalna 360 KM - wg normy ECE R24, - silnik Deutz, 6-cylindrowy, 4-zaworowy, system Common-Rail, system SCR, - skrzynia bezstopniowa VARIO TMS (40 km/h), system "TI", - joystick wielofunkcyjny, terminal Vario kolorowy 7", - kabina amortyzowana pneumatycznie, elektrycznie sterowanie i ogrzewane lusterka boczne, - klimatyzacja automatyczna z ogrzewaniem kabiny, - oświetlenie przednie na słupkach kabiny i tylne na błotnikach, światło ostrzegawcze rotacyjne, - instalacja hamulcowa pneumatyczna jedno i dwuobwodowa, - zaczep górny automatyczny, przestawialny wysokościowo, - zaczep dolny z belką wahadłową, do przyczep jednoosiowych, - przednia oś amortyzowana, - przedni TUZ - udźwig 5 550 kg, - obciążnik przedni - 2500 kg. - tylny TUZ - udźwig 11 800 kg, - komplet przegubów kulowych do końcówek hakowych tylnego podnośnika, - tylny WOM - 540E/1000 obr/min, - 4 pary wyjść hydraulicznych, zewnętrzne sterowanie zaworem hydraulicznym, - przednia para wyjść hydraulicznych i wolny powrót, - pompa hydrauliczna o wydatku - 160 l/min, niezależny układ hydrauliki zewnętrznej, - ogumienie przód 600/70 R 34, - ogumienie tył 710/75 R 42, - obciążniki kół tylnych 2000 kg ( 2 x 1000 kg ), - uchwyt terminala, - łącznik górny hydrauliczny. - radio CD, - dolny zaczep kulowy.

 

Zapewniamy serwis gwarancyjny i obsługę serwisową pogwarancyjną z dojazdem do klienta cena katalogowa netto: 230 000,00 EURO cena katalogowa brutto: 282 900,00 EURO

 

cena specjalna netto – 176 000,00 EURO cena specjalna brutto ( w tym 23% VAT ) – 216 480,00 EURO

 

Dopłatę rządają za dodatki typu dodatkowy terminal lub kolor oraz dodatkowe światłaCena w EURO.

Propozycja sprzed 4 godzin od Korbanków.Model popokazowy z 2011 r.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Koledzy orienkuje się może jak plasują się ceny DF Agrotron K410 i K420? Najlepiej w opcji wyposażenia B.


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major1310    0

Interesują mnie ceny gołych ciągników netto lub brutto:

-DF Agrofarm 410

-Steyr 9085MT

-MF 5420

-MF 5425

-Case jxu 85

-Case CS PRO 85

i Valtra N82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Koledzy podpowiedzcie, mam oferte na jd 5090r + AutoQuad + 3 złącze hydrauliczne SCV 305 za 174500 netto. Czy to jest dobra cena czy da sie jeszcze cos urwać?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

John deere 5080r bez przedniego tuz i wom ale z obciążnikami klimą automat.zaczepem mocowaniem do tura czujnikiem parkinkowaym itd 191tyś brutto ostateczna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

JD 6330 comfort plus dodatkowe oświetlenie, resorowana oś przednia, pompa wydajność powyzej 100l/min + przedni tuz 214 netto. cena ostateczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

witam potrzebuje cennika ciągników zetor ursus i farmtrack na 2012-13rok

najlepiej przysyłać na pryw wiadomość

Nie pisz posta pod postem!

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

i moze ciastka do tego??

cennik farmtraca i zetora umiescilem kilka stron wstecz a ceny ursusów również troszke do tyłu

 

ps. wiem ze ludzie sa leniwi ale nie bez przesady :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major1310    0

a wiesz moze ile kosztuje 5420 albo 5425? po ile ci euro liczą?

5430 jakieś 2 tyg temu wycenili mi na 44 tys euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychoo124    2

nie wiem, bo tylko o ten model konkretnie pytałem, a euro liczą tak jaki jest kurs aktualnie w danym dniu, najwyżej zaniży Ci do pełnych groszy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

URSUS 11024 - 136 TYS. BRUTTO z full wypasem

W bednarach zapytalem sie o cene to za 14024 zawolali 240tysiakow:) tez niby full wypas niezadrogo jak na ursusy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

John deere 5080r bez przedniego tuz i wom ale z obciążnikami klimą automat.zaczepem mocowaniem do tura czujnikiem parkinkowaym itd 191tyś brutto ostateczna cena.

 

 

Kolego możesz zdradzić gdzie taka cene dostałes i po jak długich negocjacjach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

Case JX60 - opony standard, klima, obciążniki, pneumatyka, rozdzielacz hydrauliki 2-sekcyjny, wałek 540/540eko, haki CBM, halogeny, radio - 93 tys/netto.

Case JX90 - opony szersze, rewers hydrauliczny, klima, obciążniki, pneumatyka, rozdzielacz hydrauliki 2-sekcyjny, wałek 540/540eko, haki CBM, halogeny, radio - 120 tys/netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

Ceny ze wczoraj Massey Ferguson 5460 cena na ofercie 65 tys euro przednia oś amortyzowana. Ma

ssey Ferguson 7616 przednia oś amortyzowana dyna6 80 tys euro Massey Ferguson 5440 dealer mówił że jakieś 240 tys brutto goły.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donborys    3

A ile teraz trzeba zapłacić za Ursusa 9014H, tylko nie piszcie, że na allegro mogę sobie zobaczyć. Może ktoś ostatnio kupował taki model, więc poda faktyczną cenę za jaką dealerzy oddają traktorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yellow87    1

O 9014H pytałem na Agroshow. Przedstawiciel Ursusa powiedział ok. 121-122tys.zł netto. Dealer który też tam był zaoferował mi go za 125tys. brutto na szerokich oponach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

w szepietowie za ursusa 9014 wołali chyba 135 brutto. Nie wiem czy naklejka URSUS jest warta 35 tysięcy, bo Pol-Mot H kosztował nie dalej jak rok temu 100 tysi...


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj