Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
qazi    57

@Slawek96 Eeee to mi diler zachwalał, że 48/48 to najlepsza przekładnia w T6 więc sądziłem, że to wypas a nie mechanik. Zrozumiałem, że ona ma 16/16 i po 2 półbiegi ale w takim razie kicha. Znajomy też ma 32/32 i chwali ale szkoda, że nie ma 48/48 półautomatu bo czasem przydaje się ten drugi półbieg. W tym momencie zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście wart jest tej ceny. ;)

48/48 to zwykła skrzynia 24/24 tyle ze z pełzakami, a co do przekładni to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co ci jest potrzebne? czy 2 półbiegi wystarczą czy chcesz 4 pólbiegi

Kamillo0    132

@qazi Już rozumiem. Nie rozumiem tylko czemu diler wprowadził mnie w błąd ale teraz już wiem, że trzeba być mądrzejszym od nich bo można zapłacić za złoto a dostać tombak. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

MichalC360    0

Zna ktoś może cene Steyr'a 6115 Profi z amortyzowaną osią i kabiną, najszerszymi oponami oraz ładowaczem Case LRZ 130 ?

Kondziu1832    179

panowie może wiecie ile kosztuje Case JX60/JX70? Full wersja

Edytowano przez Kondziu1832

Kamillo0    132

Na allegro są jakieś JX60 i JX70 ale czy one mają full wersję to mi się nie chce interesować. ;P

Jaro881    0

Witam.

Orientuje się ktoś jaka jest cena ciągników New Holland nowej serii t4 Powerstar a mianowicie:

T4.55

T4.65

T4.75

Pozdrawiam.

Jaro

Edytowano przez Jaro881

krzysiek29    3

New holland T4.75 z klimą, pneumatyką, obciążnikami przednimi, hydraulicznym rewersem i szklanym dachem za 152000zł brutto. Oferta z Broszkowa pod Siedlcami

Aha, ceny claasa podobno idą w górę o 2%, Tak powiedzieli w Zambrowie

Mam pytanie czy ma ktoś aktualną ofertę od dealera na Zetora Proximę 90 lub 100 bo to co jest na allegro to jest wszystko standard a mi chodzi o konkrety!!!

Naskom    10

Witam was Panowie. Czy któryś z was zna może orientacyjną cenę JD 6630? Będę b.wdzięczny. Pozdrawiam

wesley    0

New holland T4.75 z klimą, pneumatyką, obciążnikami przednimi, hydraulicznym rewersem i szklanym dachem za 152000zł brutto. Oferta z Broszkowa pod Siedlcami

Aha, ceny claasa podobno idą w górę o 2%, Tak powiedzieli w Zambrowie

Mam pytanie czy ma ktoś aktualną ofertę od dealera na Zetora Proximę 90 lub 100 bo to co jest na allegro to jest wszystko standard a mi chodzi o konkrety!!!

Proxima 90 plus skrzynia 40 obciążniki przód 400kg zewn.ster.hydrauliką listwa do przyczep jednoosiowych grammer pneumatyczny 147tys.brutto .CZY to dobra cena? Zastanawiam się czy warto za klime dopłacić 6tys. .

krzysiek29    3

Warto dopłacić oczywiście bo bez klimy to się idzie ugotować w upalne dni w tak przeszklonej kabinie a jak się otworzy drzwi to się nakurzy.... Ja się tylko zastanawiam czy warto się bawić w zetora bo dużo ludzi narzeka że tam nie ma żadnych nowoczesnych rozwiązań nawet gasi się go tak jak te stare ursusy na pomocą przycisku(takiego czerwonego, zresztą chyba każdy wie o co chodzi a ja w tej chwili nie pamiętam jak to się nazywa) i to chyba już jedyny taki ciągnik. Oraz mnie trochę odstrasza ten głośny silnik....ja uważam że obecne ceny ciągników nie są w ogóle ich warte.... to tylko moja opinia więc niech nikt od razu tego nie komentuje w jakiś obraźliwy sposób ale jak tu porównać wykonanie np. MF 6255 do tego co produkują teraz czyli jego odpowiednika MF 5445. Kiedyś to wszystko był solidne a teraz taka lipa że szok... JD, Fendt, MF, Claas to w ogóle mają takie kosmiczne ceny że wg. mnie to lepiej kupić sobie ze 2 używane niż za jednego dać z 200000zł.

pawada1996    10

Witam Was! Mam pytanie w sprawie ceny Massey'a Ferguson'a 5455 z Obciążnikami z przodu, Szerokimi kołami, Radiem, Klimatyzacją i Amortyzowaną kabiną B) Z góry dziękuję za info. :rolleyes:

junior1981    0

interesuje mnie cena takich ciągników jak claas axos 320cx , new holland t5.95 , massey ferguson 5420. deutz agrofarm 410 i to wszystko w ful opcji, i ile z tej ceny idzie urwać. Dziękuje za odpowiedzi.

krzysiek29    3

Axos 320c + obciążniki bez klimy skrzynia standard bez półbiegów 167000zł brutto, Deutz Fahr agrofarm 410 bez sprezarki bez klimy z przednimi obciążnikami 159000brutto. Więc jakby doliczyć do deutza sprężarkę i dodatkowy siłownik jak jest w claasie to cena wyjdzie podobna w tym wyposażeniu....według was warto tyle pieniędzy wyłożyć za ciągniki praktycznie w standardzie??? Proszę o opinię

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.