yacenty

Ceny ciągników 2012

Polecane posty

Kristaps    9

Wie ktoś może ile aktualnie kosztuje John Deere 6130 w podstawowym wyposażeniu?


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris7    2

@stiepe

 

chcial bym sie dowiedziec ile kosztuje Forterra 115 w full opcji

 

ile kosztuje tur do niego 1700 kg- 2000kg

 

ile kosztuje tuz bez wałka odbioru mocy


Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

Zetorek@ mf 5440 w podstawie mi powiedzieli 42tyś netto euro.

 

 

 

 

cena do negocjacji ???? i kiedy ci powiedzieli tą cene ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

@stiepe

 

chcial bym sie dowiedziec ile kosztuje Forterra 115 w full opcji

 

ile kosztuje tur do niego 1700 kg- 2000kg

 

ile kosztuje tuz bez wałka odbioru mocy

 

cena zetora na stronie poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris7    2

tak wiem, ale tam jest katalogowa :)

 

a o tur i tuzie nic nie pisze ;)

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Marcian1234@ Myśle że odrobine by coś może opuścili ale to już cena po negocjacji. A i cena jest z kwietnia 2012roku


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

jeszcze jedno pytanko mam to ile kosztuje 5430 ????

Edytowano przez MAT912
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A tego to nie wiem bo mnie ten model nie interesuje bo za mały.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus95    14

Ile kosztuje New Holland T5.105 z fotelem deluxe, fotelem instruktora, klimatyzacją, radiem i szerokimi oponami ?

Z góry dziękuję !


ZAKAZ WYNOSZENIA MOICH ZDJĘĆ BEZ MOJEJ ZGODY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torelo    0

Czy cena 33 900 euro za MF 3625 w wersji podstawowej + fotelik pasażera jest w miarę dobra?

Jeśli ktoś negocjował ostatnio to proszę o podzielenie się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatra    0

ile kosztuje nh t4.75 i czy można jeszcze kupić nh t5030 a jeśli tak to w jakiej cenie z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobeq    6

Witam. Może ktoś podać ceny:

CASE JX80

NH TD5030

DF AGROPLUS 320

w podstawie i z ew. wyposazeniem? Bedę wdzieczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario504    0

witam !interesuje mnie cena Valtry z nowej seri N o silniku 4 cylindrowym 150KM z klimą, skrzynią bezstopniową ,rewersem elektrycznym, szerokim ogumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin7340    0

ile kosztuje ładowacz do massey fergusona 5440 ???? i czy z ładowaczem musi być kabina z tym daszkiem??? bo ona troszkę kosztuje a mi to nie będzie potrzebane

 

 

I czy zmieszcze się w 230 tyś brutto Maasye Fergusona 5440 z ładowaczem bez przdnich obciążników na szerokich oponach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stiepe    1

@stiepe

 

chcial bym sie dowiedziec ile kosztuje Forterra 115 w full opcji

 

ile kosztuje tur do niego 1700 kg- 2000kg

 

ile kosztuje tuz bez wałka odbioru mocy

 

forterra 115

w full opcji cena 185 000 zl brutto

ladowacz zetor system trac-lift 260 sli cena 23 000 brutto

tuz zuidberg 10 000 brutto

Edytowano przez stiepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burn    0

co powiefcie na zetor forterra 95 kabina lux dolny zaczep hitch obciazniki przod 700kg tyl 350kg za 177500zl brutto?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

dostałem wczoraj propozycję,nad którą muszę się dobrze zastanowić,a czsu jest niewiele!nie bardzo znam gamę ciągników CASE,chodzi o model CASE MAXXUM 100 ze skrzynią 24/24.moc 102KM.

Orientujecie się,czy to dobry ciągnik i za ile można go teraz kupić?

w moim przypadku musiałbym zrezygnować z zamówionego już NH T5060 full opcja...

co robić?i na ile powinienem wynegocjować cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

bgbg@ cena wydaję mi się że będzie się wachac w okolicach 190tyś netto w zalezności od wyposażenia.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

dostałem wczoraj propozycję,nad którą muszę się dobrze zastanowić,a czsu jest niewiele!nie bardzo znam gamę ciągników CASE,chodzi o model CASE MAXXUM 100 ze skrzynią 24/24.moc 102KM.

Orientujecie się,czy to dobry ciągnik i za ile można go teraz kupić?

w moim przypadku musiałbym zrezygnować z zamówionego już NH T5060 full opcja...

co robić?i na ile powinienem wynegocjować cenę?

napewno maxxum jest większym ciagnikiem i lepiej bedzie sie spisywał w pracach polowych tylko ja bym zastanowił sie nad 110 bo 100 ma silnik najmniejszy z serii i może jej troche brakować mocy w stosunku do wagi. A jaką cenę dostałeś i co masz w wyposarzeniu. Ja za swoją 110 w wyposarzeniu grupy 405 dałem 2 lata temu 176 netto, z tym że prawie ful wypas bez amortyzacji osi i wałka z tuz z przodu. Przez dwa lata zrobiłem nie wiele bo 1000 mth ale prócz pomki paliwowej za 260zł nic nie naprawiałem ani nie wymieniałem. Traktor chodzi z 4 obracalną oweruma i agregatem ares xl plus polonez, czyli lekko nie ma a tereny u nas pagórkowate. Ogólnie to maxxum jest raczej klasę wyżej jak seria 5 NH raczej porównywać trxzemaby do serii 6 Nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

zdaję sobie sprawę,że na maxxuma 100KM to niewiele.wcześniej brałem pod uwagę NH

T5.115 o mocy 105,ale fakt to inna klasa ciągnika.

jak zawsze pozostaje kwestai do czego ta maszyna ma służyć.u mnie ładowacz i prace polowe,ale ziemie lekkie,więc się raczej nie spoci.

wyposażenie?dokładnie nie wiem,dziś mam dostać szczegóły.skrzynia 24/24,3prędkości wom,klima,gramer,niska kabina,obciążniki.szału pewnie nie ma,ale...w t5 maiło być to samo,a case kawał maszyny jest.cena?około 170netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez NewVario
      Hej i czołem Koledzy ,
      zacznę może od najważniejszej rzeczy : ze względu na coraz to rosnące (chore ceny) maszyn i ciągników przeszła mi zajawka na modernizację ... mam podpisaną umowę od czerwca i chcę zacząć ją realizować poprzez jakieś zakupy.

      Czemu zakładam temat? Ponieważ chcę się doradzić osób, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Kwota dofinansowania jest śmieszna, a potrzeby gospodarstw "milionowe".
      Mam stary główny ciągnik z 1986 r. o mocy 143 km, obecnie używam go w transporcie z przyczepą tandem 12t oraz  gruberem 2,6m, gdzie pracuję na 30-40 cm bezorkowo , ciągnik ciągnie ten agregat 6 zębowy na ciężkich ziemiach z prędkością 6-10 km / h. o ile pod pszenicę jestem zadowolony z efektu bezorki po rzepaku , o tyle po pszenicy pod rzepak bezorkowo wydaje mi się, że mam za słaby agregat (słabo miesza). Ciągnik nie psuje się często, lecz ma swoje mankamenty, nie wspominając o braku klimy; - ogólnie komfortu.
      Mam 15m opryskiwacz pilmet, bez rozwadniacza, bez komputera. o pojemności 1000l.
      Mam rozsiewacz mxl 850 z nadstawką na 2 big bagi. 
      Posiadam 12 t. tandem oraz 6t przyczepę wywrotkę.
      Pracuję na areale ponad 100 ha , 40 ha ziemii bardzo ciężkiej gliniastej oraz reszta ziemii lekkiej IVa,b-V klasa.
      Duży udział bo ok. 20-30% struktury zasiewów stanowi rzepak ozimy, 20% pszenica ozima, a 50% zboża jare.
      Ogólnie w sezonie jest problem z obsługą "na czas" oprysku w rzepaku, pszenicy ozimej, ogólnie staram się stosować najmniej jak to możliwe chemii, lecz jest to nieuniknione. Jestem młodym człowiekiem ok. 30 roku życia, mam świadomość tego, że najważniejszą maszyną w gospodarstwie powinien być opryskiwacz, ponieważ przez niego przelewa się ogrom "pieniędzy" oraz to on decyduje o naszym kontakcie z chemią ... obecnie nie jestem zadowolony z tego, że muszę stać nad beczką i "wdychać chemię" przy sporządzaniu cieczy roboczej, zamiast np. korzystać z komfortowego rozwadniacza oraz rozłączania sekcji z komputera, gdzie obecnie robię to ręcznie... musząc otwierać kabinę podczas oprysku.
      W żniwa pojawia się problem np. z odbiorem zboża, ponieważ mam za mało przyczep ...
      Uprawę bezorkową wykonuję ciągnikiem 143 km, lecz mam za słaby agregat, zresztą możliwości tego ciągnika są ograniczone i nie wiem czy pociągnąłby chociażby 3 belkowy agregat 2.5m na ciężkiej glinie .
      Ciągniki ze średnią wieku 30 lat są awaryjne. Często mnie zawodzą.
      Ścieżki modernizacji parku maszynowego swojego gospodarstwa przedstawiają się następująco:
      1. Zakup ciągnika 6 cylindrowego np. marki Massey Ferguson 7716 dyna6 , Valtra T154 , John deere 6155m za ok. 380 tyś netto lub ciągnika 6 cylindrowego t174e o mocy 177 km, gdzie na tryb eko mógłbym wgrać mapę np. 215 km z modelu t214. za ok. 410 tyś netto.
      do tego dokupiłbym agregat bezorkowy np. Agrolift 3 belkowy 8 rap 2.5m do wyżej wymienionych ciągników, bądź 3m spec hd do ciągnika t174e , lecz czy on da z nim radę jechać 12 km/h na ciężkiej glinie 30 cm głęboko nawet po podniesieniu mocy do 215km ?
      W tym wariancie, lepiej chyba dołożyć te 30 tysięcy do bardziej przyszłościowego modelu t174?
       
      2. Wariant: Zakup maszyn:
      -opryskiwacz UG 3200 l / 27m/15 m Amazone za ok. 170 - 220 tyś netto w zależności od wyposażenia. A może ze względu na krótkie okna pogodowe, lepiej kupić opryskiwacz z rękawem np. bury vento ?
      -przyczepa 14 t 2 osiowa - ok . 65-70 netto;
      - Agregat bezorkowy 2,5m agrolift 3 belkowy; ok. 25 tyś netto.
      - 5 zębowy pług dłutowy z agro liftu na zab. hydro za ok. 35 tyś netto.
      - dodatkowo myślałbym wtedy o używanym ciągniku ok . 160 km np. claas arion z 2010 r. itd.  np. za 100-120 tyś netto.
       
      Ogólnie mam 60% dofinansowania max 200 tyś . Więc najbardziej opłaca mi się zakup do 333 netto. Porządnego ciągnika 6 cyl za tę kwotę niestety nie kupię, średnio mi się widzi dokładać do 450 tyś . 
       
       
      Opisałem bardzo pokrótce moje problemy.
      Chciałbym uzyskać jakiejś rady, pomocy w którą stronę powinienem się zmodernizować. 
       
       
       
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj