vitoma

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
seweryn20    825

Pojedyńcze nie zespolone lampy są np. w ikarusie. Osobna od migacza, osobna od stopu i mijania.

 

http://naszlaku1.blox.pl/2008/09/Akcja-11-Komunikacja-miejska-Pozegnanie-z-ikarusem.html

 

Dziś już się tego rozwiązania nie stosuje. Zespolona znaczy w jednej obudowie masz cały komplet wymaganego oświetlenia na jedną stronę pojazdu.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Ciekawostka, wczoraj zrobilem sobie wycieczke rowerowa i oto na jakie okazy C360 (a raczej chyba C-355 ?) natrafilem w pobliskiej lesniczowce:

 

74531264.jpg

 

43396215.jpg

 

53635918.jpg

 

54990266.jpg

 

Taki maly kontrast:

 

74531264.jpg

 

86789470.jpg

 

 

Dwie 60tki, calkiem podobne, kolor chyba nawet ten sam ... :-D

 

Bardziej zniszczonych ciagnikow nie widzialem do tej pory. Dlugo sie zastanawialem czy one naprawde wciaz sa uzytkowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie ma sie co dziwic, przeciez ciagniki robia w lesie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

To tylko takie, byle jakiegoś klocka przeciągnąć. Ten czerwony nawet nowe oponki ma ( +10 do picu :D ) Prawe przednie koło to chyba urwane :blink: A i ciekawa kabinka przy tym czerwonym, chyba to samoróbka była albo jakaś wersja exportowa ;)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kabina wyglada podobnie jak te na c350, export na anglie

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Chyba jedynie na złom sie nadają lub jak jakieś dobre części to można odsprzedać komuś :P

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Dokładnie nie ma co się dziwić ciągniki pracują w lesie :)

Widziało się ciągniki w gorszym stanie , które pracy w lesie"na oczy" nie widziały :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

vitoma spokojnie za parę lat twój bd podobny :D - bez urazy :P

 

Ps. Post nr #510 - niezwykły numer ;)

Edytowano przez pawelll48

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

NIe świruj. Jak będzie dbał o niego, tzn. naprawiał wszystko zaraz, na czasie, jeśli będzie go mył choć trochę po sezonie koszenia traw, żniwnym czy wywożeniu obornika to ciągnik długo będzie w dobrym stanie wizualnym. Fakt, że jakieś urazy mechaniczne takie jak gałąź odbita po czymś tam, czy jakieś zadrapania z czasem się pojawią, ale jak się użytkuje traktor to jest raczej normalne ;) Ciągnik jest do roboty. Nie oznacza to jednak, że jeśli jest do roboty to musi wyglądać jak te powyższe :)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Vitoma wczoraj przez Ciebie spóżniłem się do pracy bo tak mnie wciągnął twój remont z niecierpliwością oglądałem fotki jedna po drugiej i czytałem :)rzadko spotkać osobę która posiada takiego ducha dokładności w sobie a także czas by tak precyzyjnie wszystko zrobić , koszty na pewno były olbrzymie takiego remontu bo na pewno weszło kilka tysięcy za taki remont ale za to masz nową c-360.Nie spotkałem tu na forum jeszcze osoby która tak pięknie to przedstawiła jak Ty dla mnie mega pochwała dla Ciebie za twój trud jaki włożyłeś w ten ciągnik , bo żeby taki remont zrobić trzeba mieć dobry sprzęt , chęć pracy a takze mase wolnego czasu i sporo funduszy.

Tak więc MEGA SZACUNEK. :) :) :) :) w twoim kierunku odemnie.

 

Powiedz mi jaki koszt był takiego remontu?i jak długo ten remont trwał?

Edytowano przez milanreal1
pogrubienie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Chyba słabo czytałeś, bo odpowiedzi na Twoje pytania padły już w temacie :D


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

vitoma spokojnie za parę lat twój bd podobny :D - bez urazy :P

 

Taaaa, jasne :blink: . Widze ze niektorzy maja poczucie humoru.

 

Co do kosztow i czasu - strona cos kolo 20-22 w podsumowaniu remontu podalem i koszty i czas. :)

 

Dzieki jeszcze raz za mile komentarze, korci mnie juz zeby sie brac za kolejny remont (teraz pod noz pierwszy w kolejce stoi opryskiwacz BAB, a spoza agro to fiat 126p), ale niestety obecnie priorytety mam inne.

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris7530    6

kabina wyglada podobnie jak te na c350, export na anglie

witam,kolego izydor6280 czy mógłbyś bardziej precyzyjnie wypowiedzieć się o kabinie w c 350 tych co szły na export do anglii,jeśli możesz to zapodaj jakieś fotki ponieważ obecnie taki ciągnik ''odrestaurowuję'' i ciekawi mnie jak ta kabina wygląda ponieważ ja posiadam wersję bez kabiny a zależało by mi na oryginalności.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

@vitoma czy mógłbyś mi podać odcień farby którym malowałeś maskę lub co koliwek dzięki czemu dobiorę taką samą farbę z góry dzięki i sorry jak już gdzieś to podawałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Lakier na maske to RAL 3020.

 

EDIT: POMYŁKA - to RAL 2002 :).

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

@kris7530 jest kilka w galerii http://www.agrofoto....86-ursus-c-350/

a tu jakies starsze http://www.agrofoto....73-ursus-c-350/

chetnie tez bym zobaczyl zdjecia z remontu, szczegolnie, ze to dosc niespotykany model i malo jest o nim informacji

 

male wyjasnienie: kabiny typu cavan, takie jak na tej z poprzedniej strony, szly na anglie w c-330 i 355/360

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Tak, sprawdzilem w swoich notatkach i masz racje - to RAL 2002. Za pomylke przepraszam.

 

Pomalowalem wlasnie na taki bo kabina KOJA w orginale jest malowana wlasnie na 2002.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris7530    6

Panowie proszę o cierpliwość,fotki i filmiki mojej 350 wrzucę za jakiś niedługi czas,teraz jest w fazie docierania ma dopiero 3 mtg,nie chciał bym się śpieszyć z malowaniem bo wiadomo jakieś korekty zawsze muszą być a to śrubkę dokręcić a albo tu coś się sączy a tu kapie,jak by to powiedzieć za dużo serca z synem i ojcem w to włożyliśmy żeby poganiać takim egzemplarzem.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy mam pytanko. chce pomalowac na czarno caly silnik korpus bo mam nowa kabine naglaka i wiem ze tak bedzie lepiej sie prezentowal ale mam dylemat czy czarny mat czy polysk???? felgi na srebrno beda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj