vitoma

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SipmaZ224    81

No efekt końcowy powala :)

 

a gdzie kupiłeś te naklejki ostrzegawcze, podaj namiary

 

Od użytkownika, @ashrot

Sory jak zrobiłem byka w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voldemort    1

Temat przeglądałem od samego początku i gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia to zastanawiałem po co robić remont wizualny skoro ona i tak dobrze wyglądała..

Ale przeglądałem go codziennie i wyczekiwałem w niecierpliwości na kolejne zdjęcia, ale przyznam się szczerze że gdy zobaczyłem efekt końcowy to o mało nie spadłem z krzesła...

Krótko mówiąc efekt jest powalający i oby było jak najwięcej takich osób jak ty które dbają tak o naszą polską myśl techniczną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszalek857    0

Ja również śledzę ten temat od samego początku i szczerze mówiąc nie spodziewałem sie takiego efektu końcowego twój traktor łamie sterotypy że stare to zardzewiałe i ledwo trzymające sie całości. Jeszcze raz gratuluje efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo bym chcial sie dowiedziec kolegi asharot czy tez zrobi jeszcze takie naklejki a jak tak to za ile?????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278
Napisano (edytowany)

Maszyna elegancka! Szkoda go do pracy brać. U mnie długo by tak ładnie nie wyglądał.

 

Co do autorenolaku to ja bardzo polecam te farby. Są trwałe przede wszystkim.

Edytowano przez URSUS16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Co miałeś w komplecie do tura- bo chyba nie tylko euroramka?

Piękna robota!

 

A co jeszcze mialo byc ? Lyzka byla za doplata 1050zl.

 

Byl rozdzielacz, wszystkie weze, zabezpieczenia przed opadaniem tura (na silowniki), wszystkie sruby, oslona na przod maski, no i chyba z grubsza rzecz ujmujac to tyle.

 

Maszyna elegancka! Szkoda go do pracy brać. U mnie długo by tak ładnie nie wyglądał.

 

Co do autorenolaku to ja bardzo polecam te farby. Są trwałe przede wszystkim.

Widzialem ze Twoj nie gorzej wyglada ^^ .

 

A co do renolakow to moze i sa twarde, ale czy trwale ? Polysk to traca szybko, i generalnie ich polysk jest slaby. A gladkosc to juz wogole bardzo kiepska jak na lakiery samochodowe.

 

Wrzuce jeszcze do tego tematu ostatnie zdjecia ciagnika po pierwszych pracach, mysle ze w niedziele :).

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekcb5    0

Witam, przegladałem kabiny bo też chcę pozbyć się blaszanki. Mam dwa pytania do ciebie:

1 czy po założeniu siedzenia tak jak u ciebie nie masz problemu z dosięganiem do przełączników i z niskim dachem,

2 większość producentów do montowania kabiny daje uchwyty te na przód które trzeba przykręcić 3 śrubami i jedną długą przez obudowe, ale u mnie jak odkręciłem osłonę tego otworu z prawej strony nie ma tam przelotu. I nie wiem czy coś trzeba tam zmieniać.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

przelot przez obudoew skrzyni powinien byc, przynajmniej tak mi sie wydaje

a teraz pytanie do autora, w jakim celu, jesli mozna wiedziec, zakupiles ladowacz 3-sek. bez osprzetu, czy moze cos mi umknelo?

jak dla mnie troche dziwne


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekcb5    0

Przepraszam potwierdzam jest przelot, rozebrałem stronę prawą a z lewej było mocowanie butli, a że był wieczór nie było tak dobrze widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcyn95    28

gratuluję determinacji wygląda jak wisienka :D a widzę że oblewanie było prawie jak nowego sprzętu :B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to Przepraszam, żeby nie było :) wiadomo ze c-360to nie jest cud techniki ale skoro zetor serii 52 lub 72 po odmalowaniu bedzie cacko to dlaczego c-360 nie moze byc? pod wzgledem wygladu to 60-tka ładnie wyglada. przynajmniej kabiny saproporcjonalne do reszty ciagnika a nie tak jak w zetorze 5211 ze kabina w ch*uj wieksza od reszty ciagnika. Nie mam racji ??

 

Nie masz żadnej racji. Kabina jest duza wyciszona szczelna i komfortowa a nie jak C-360 nawet ta co kupił co że ona jest ładna i tak siedzisz na podnośniku szpary miedzy pedałami. Jest kontrukcja jaka jest i żeby doprowadzic wnętrze kabiny na zetorowski standard to kolejne 1000 zł nie starczy

 

A co do samej roboty to nadziwic sie nie moge efektu. No i gdzieś tutaj właściciel tego ciagnika opisał pieknie dokładnosc i jakośc polskich częsci i maszyn. No i taka prawda że badziew dzisiaj robia no ale zaraz obrońcu się rzucą i nas zagryzą że na dzień dzisiejszy polski przemysł maszynowy ledwo zipie z jakością


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Witam, przegladałem kabiny bo też chcę pozbyć się blaszanki. Mam dwa pytania do ciebie:

1 czy po założeniu siedzenia tak jak u ciebie nie masz problemu z dosięganiem do przełączników i z niskim dachem,

2 większość producentów do montowania kabiny daje uchwyty te na przód które trzeba przykręcić 3 śrubami i jedną długą przez obudowe, ale u mnie jak odkręciłem osłonę tego otworu z prawej strony nie ma tam przelotu. I nie wiem czy coś trzeba tam zmieniać.

Dzięki za odpowiedź.

 

ad1. Nie ma problemow ani z jednym ani z drugim. Ten fotel przy starej kabinie "puszce" byl za wysoki i ja ze swoimi 188cm patrzylem w poprzeczke nad szyba kabiny. Teraz jest idealnie.

 

ad2. Juz wiesz ;).

 

 

przelot przez obudoew skrzyni powinien byc, przynajmniej tak mi sie wydaje

a teraz pytanie do autora, w jakim celu, jesli mozna wiedziec, zakupiles ladowacz 3-sek. bez osprzetu, czy moze cos mi umknelo?

jak dla mnie troche dziwne

 

2ga sekcja jak wiesz odpowiada za katowe wychylanie lyzki no a to chyba nie musze wyjasniac ze sie przydaje.

 

za 3cia sekcje byla doplata 500zl wiec umowmy sie to nie jest duzo przy kwocie calkowitej. A 3cia sekcja w przyszlosci prawdopodobnie bedzie uzywana jako naped do wygarniacza galezi (po zablokowaniu dzwigni).

 

gratuluję determinacji wygląda jak wisienka :D a widzę że oblewanie było prawie jak nowego sprzętu :B

 

Albo i lepiej jak nowego ;) . Wiesz nowy jest latwo kupic jak sie ma pieniadze, a przy tym bylo troche pracy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

68896300.jpg

 

93397118.jpg

 

Dolewka ON podczas pierwszej pracy - talerzowanie - 2 tygodnie temu.

 

78505932.jpg

 

Pierwsze MTG...

 

53475847.jpg

 

12993907.jpg

 

38974225.jpg

 

Co mnie bardzo cieszy - zakurzony silnik po 7 mtg - a zapocen zero :).

 

60028642.jpg

 

Popracowal tez troche jako ciagnik ogrodniczy.

 

72263705.jpg

 

79579140.jpg

 

51168627.jpg

 

Pierwsze mycie tydzien temu.

 

97186394.jpg

 

38978565.jpg

 

86146898.jpg

 

I juz po myciu i z jakimis 11 mtg na liczniku - i gdzie te rysy i odrapania panowie ;) ?

 

12498169.jpg

 

Ktos pytal o zdjecia C330 - tak to wyglad na dzisiaj.

 

91557508.jpg

 

81909087.jpg

 

92915806.jpg

 

94946893.jpg

 

94516217.jpg

 

Okazalo sie ze z lyzka 150cm obciaznik tylny jest konieczny - trzeba wiec bylo wygrzebac nie uzywany z 15 lat obciaznik od starego tura i przysposobic go do uzywania.

Wypiaskowany.

 

67256066.jpg

 

Obspawalem spod zeby zadne ziarenka zwiru nie wysypywaly sie.

 

36213644.jpg

 

Widlak na euroramke under construction .

 

10999598.jpg

 

pozdrawiam !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian0218    17

Strzelam, że ciapek z roku 1985-86 jeżeli nie M-ka ;)

 

PS. Jaka szerokość talerzówki?

Edytowano przez Damian0218

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Talerzówkę teraz by pasowało prysnąć pod kolor 360-ki bo trochę się gryzą ;)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

hehe vitoma robil remont c 360 2 miesiące a ja wczoraj zamalowałem sąsadowi caly ciągnik w 30min. Malowałem wóz i podjechał żeby mu w ciągniku kolor zmienic, oczywiście żadnych myc czy czyszczen tylko kazal przymalowac wszystko zegary itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

No to masz powód do dumy, opony też malowałeś ? :wacko:

taa, gdzie się mało to pomalowane przynajmniej niezla zabawa była :D Robiłem co chciał :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj