vitoma

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hiddenly    0

ursus 55 popieram jestem tego samego zdania na allegro za 5l turdusa z przesylko 75 zl zaplacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

troche zbyt kolorowo z przodu, wiatrak u nas jest jeszcze troche czerwony, raczej nigdy nie byl malowany

jaki koszt tych h4? brat kupowal ostatnio, jak sie nie myle 10zl/kpl, w samochodzie narazie swieca

tez zalozylem, narazie jedna, w drugiej musze poprawic odblysnik


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Teraz będzie szkoda wyjeżdżać nim do pracy, taki jest ładny :-)

 

Kawał dobrej roboty, że pozwolę sobie na powtórkę poprzedniego mojego stwierdzenia.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Ten wiatrak byl zolty, a czy byl to orginal czy nie tego nie wiem. Napewno nikt wczesniej go nie malował. Myslalem ze zolte wiatraki to standart w polskich sprzetach, mam w innym sprzecie wentylatory z poloneza plastikowe i tez maja zolte smigla.

 

A pompa wody - nie wiem jakie sa ori ale widzialem niebieskie w sprzedazy to ot tak zrobilem. Kola pasowe czerwone to fakt moj wymysl.

 

Generalnie tez nie jestem fanem malowania we wszystkich kolorach teczy, ale tutaj akurat nawet mi sie podoba jak to sie komponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi33    1

a nie myślałeś by zbiornik paliwa zmniejszyć,przerobić tak by kabinę zamknąć założyć przegrodę zawsze troszkę ciszej byś miał a to aż tak dużo pracy chyba nie jest.a moja druga propozycja to maty wygłuszające.nie myślałeś o tym.nie wiem czy jakbyś wyłożył nimi maskę czy to coś by dało, ale jest forum to może już ktoś tak zrobił. a ogólnie szacun tak dalej podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

ursus 55 popieram jestem tego samego zdania na allegro za 5l turdusa z przesylko 75 zl zaplacisz

To drogo u mnie w agromie jest po 62zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

60tka wygląda coraz piękniej :wub: :wub:


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Hałas mi nie przeszkadza. W koncu to ciagnik a nie samochod, musi byc glosno :P . Nie bede wiec robil zadnych przerobek pod katem wyciszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarface    2

witam

jestem pełen podziwu z takiego człowieka jak Vitoma można przykład brać

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437
Napisano (edytowany)

Szacun Kolego :) Odpicujesz go na cacy ^^

 

Mam kilka pytań

 

1. Czemu brałeś pasek klinowy z zółtym kolorem ? Podobno szubko się rwą, niby najlepsze czerwone

2. Czy te lampy z firmy "Osram", moge założyć do świateł w masce ?

3. Siadło mi łożysko w pompie wodnej raczej :/ Warto , to naprawić czy kupic nową pompę ?

Edytowano przez TheMariko12

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

1. tez chyba mamy tez z zoltym, bedzie ze 2 lata, ogolnie te paski nie sa wytrzymale

2. chyba zarowki,

mozna troche jasniej :blink:

3. jesli idzie zdjac to jak najbardziej


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

2. Chodzi mi o to czy mogę założyć te żarówki do świateł w masce :)

3. Okropnie mi to wyje i wlaśnie chciałem się poradzić


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

do lamp przy masce, ja zalozylem, da sie ale z tym trzonkiem jest problem, musisz znalesc z p45t lub zmienic odblysnik, lub czyms przykleic zarowke do odblysnika

ja uzylem silikonu, ale wyrzucilem ta oprawke z zarowka pozycujna


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

@Vitoma jestem pełen podziwu dla twojej pracy ty dajesz temu ciągnikowi drugą młodość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11
Napisano (edytowany)

Szacun Kolego :) Odpicujesz go na cacy ^^

 

Mam kilka pytań

 

1. Czemu brałeś pasek klinowy z zółtym kolorem ? Podobno szubko się rwą, niby najlepsze czerwone

2. Czy te lampy z firmy "Osram", moge założyć do świateł w masce ?

3. Siadło mi łożysko w pompie wodnej raczej :/ Warto , to naprawić czy kupic nową pompę ?

 

1. Na zdjęciu widzę że kolega ma założony żółty pasek sanoka, a żółty sanok jest najlepszym wydaniem sanoka potem jest czerwony. Ten pasek sanoka praktycznie nie wiele odbiega od Optibelta, żółty sanok to górna półk. Mówicie że żółte szybko wam siadają może macie założone Rovena paski no z tymi to bym się zgodził.

2. Chyba tak

3, Wymień łożyska i odrazu reperaturkę.

Edytowano przez ursus55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

vitoma

 

na wcześniejszych stronach widziałem że odnowiłeś tabliczki znamieniowe, czy jest taka możliwość żebym w swoim to odnowił? tylko jest taki problem bo jak kiedyś był malowany to wszystkie zostały zamalowane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnyLECH    5

Mnie to bardziej przypomina egzemplarz na pracę dyplomową gdzie każda część ma inny kolor,ale o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52
Napisano (edytowany)

Co do paska to szczerze mowiac nie szukałem zadnego specjalnego, taki dostałem w sklepie i ucieszylem sie ze jest akurat Stomilu :) . A o tym co Wy piszecie ze zolty lepszy od czerwonego to nie mam pojecia :D . Mysle ze paski szybko sie zuzywaja gdy kola pasowe nie sa ustawione rowno wzgledem siebie, a w C-360 wlasnie tak jest ze nie jest wszystko idealnie w linii. Wiec tutaj raczej zaden pasek zbyt dlugo nie pozyje.

 

Pewnie ze o gustach sie nie dyskutuje, sa tez tacy ktorym podobaja sie plastikowe "okragle" maski w C-360 i nikomu to nie przeszkadza, co kto lubi. Ja kolorystycznie robilem pod orginał, zaszalalem tylko z tymi czerwonymi kolami pasowymi.

 

zimnyLECH - zapewne wg Ciebie wszystko powinienem opitolic na szaro lacznie z chlodnica, wszystkimi wezami gumowymi i polowa fotela, co ? Wtedy by bylo wszystko w jednym kolorze, gladko i wogole miod :ph34r: :blink: .

 

Co do zarowek OSRAM to nie pamietam dokladnego kosztu jednostkowego. Za te 3kpl czyli 6szt. zaplacilem z wysylka 75 zl.

 

A tabliczek znamionowych nie odnawiałem, sa orginalne. No chyba ze przetarcie tej pod kierownica pasta TEMPO mozna zaliczyc do odnowienia, ale wydaje mi sie ze nie :P . Sa firmy ktore robia tabliczki znamionowe, poszukaj w internecie (nawet na allegro chyba cos takiego widzialem).

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

No tak firme co by zrobili napewno by znalazł :) ale wolał bym żeby to były te oryginalne zamontowane w ZMU :D Czy szło by jakoś usunąć tą farbe nie niszcząc tej oryginalnej na tabliczce ? np. gdy bym zastosował coś typu NITROMORS czy to ściągnie wszystko czy możliwe ze tylko tą warstwe przymalowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

jestem tego samego zdania co Maniek, pisałeś wcześniej że chesz zachować ciągnik w orginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEVEZ    3

W jakim celu wybrane elementy malowałeś proszkowo,szczególnie chodzi mi o tą opaskę od filtra?

Przecież to gorsze zabezpieczenie przed korozją od dobrego podkładu i lakieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj