vitoma

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pablitto    0

Już nie wiem czy tutaj, chodzi mi o forum, bo jest parę tematów o malowaniu. Stwierdziłem, żeby tutaj zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec22    37

10613131.jpg

 

Pan elektryk przy pracy.

 

 

"Pan elektryk" na 100% stoi w skarpetkach lub boso haha :lol:

 

Szacunek za remont :)

Edytowano przez kapec22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Powiem wam ze jak podliczylem remont kapitalny 330 nie robilem blotnikow i kabiny wyszlo mnie wszystko z mechanikiem 9 tys tak wiec troszke duzo ale warto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Taki tam progress w temacie c360 :) :

 

mmke.jpg

 

0v7x.jpg

 

Założylem w rogu kabiny komputerowy wiatraczek 120x120x38mm do ktorego mocowanie zrobilem juz w zeszlym roku. Najpierw byl panaflo ale słabo dmuchał, po 2 dniach zastapiła go Delta (modelu nie pamietam) i ten wiatrak to prawdziwy smok, jest glośniejszy od silnika pracujacego na 1800obr ale chłodzi kierowce naprawde dobrze :).

 

ehi1.jpg

 

Arag bravo 180 w ursusie :).

 

dqu1.jpg

 

No i cały zestaw który regularnie pryska sad od połowy kwietnia.

 

d4sq.jpg

 

Nasz prywatny gang 10x15 ;).

 

u1lz.jpg

 

azq6p.jpg

 

ifgrs.jpg

 

Rozdzielacz Badestnost - nowy bułgar, ale odrazu pomalowalem go na czarno - fabrycznie te rozdzielacze nie sa pocynkowane i odrazu rdzewieja po 1 myciu :(.

 

yax3u.jpg

 

hev3.jpg

 

nmhqy.jpg

 

Poki co tyle, teraz czekam na kolanka AB m18 ktorych dzisiaj nie było w sklepie . W piatek pewnie dojda wiec bedzie finishowanie hydrauliki.

 

iy4ka.jpg

 

Naręcz przewodów juz jest :).

 

qre9.jpg

 

lf4lg.jpg

 

1uoz.jpg

 

f7zj.jpg

 

W miedzyczasie złapałem sie za malowanie naszej pomocniczej-obciachowej przyczepki na bazie mostu z Zuka. Przyczepka to wybitnie nic specjalnego ale po malowaniu bedzie jakos wygladać. Kolor mossgrun Ral 9005 mi sie bardzo podoba :) . Felgi z Żuka po piaskowaniu i lakierowaniu przyjma opony 205/75/16 Firestone CV3000. Sklejka z podłogi pomalowana sadolinem classic na kolor akcjowy - taki akurat był na półce, a remont tej przyczepki jest robiony raczej ekonomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

fq2f.jpg

 

Zapomniałem dodać że troche wczesniej zmieniłem pompe hydrauliczna z orginalnej na ta z Zetora 33,5l/min :).

 

exyx.jpg

 

1i13.jpg

 

rxoo.jpg

 

vua6.jpg

 

Dodatkowe hydro prawie skonczone, brakuje tylko jeszcze fasterów . 3 sekcje, w tym 1 sekcja z "zapadka".

 

5yc8.jpg

 

yzry.jpg

 

1j7f.jpg

 

t0fp.jpg

 

No i wszystko gotowe :). Rozdzielacz Badestnost 40l/min, szybkozłączki euro TEPER, system odzysku oleju Faster TARV.

 

l4a6b.jpg

 

u5ki.jpg

 

8vbwi.jpg

 

od1w1.jpg

 

Przyczepka sadownicza także już dawno skonczona. Nie jest zbyt piekna, ale spełnia dobrze swoja funkcje.

 

Teraz na warsztat wjechała kosiarka Aedes.

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stepien154    0

przejrzałem wszystkie Twoje wątki i jestem pełen podziwu za Twoją cierpliwość i dbałość o szczegóły

mam nadzieje że będzie temat z remontu kosiarki, już nie mogę się doczekać :D

gratuluje pięknych maszyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Jak na sniezke to super wyszlo hehe gratulecje ja tez zaraz walne focie swojego ciapka i sie pochwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Jak na sniezke to super wyszlo hehe

 

???

 

Nie pomylily Ci sie czasem tematy na forum ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesmaly    701

Jak ktos powiedzial ze snieszke kupisz to sniezka dobrze malujesz

Edytowano przez grzesmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Plak na opony :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Plak na opony :D

 

 

Akurat trafiles idealnie - tu poszla pianka do opon i gumy Plak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Kawał dobrej roboty. Gratuluje.

Mam pytanie.

Jaki fotel polecisz do C-360? Zastanawiam się właśnie co wybrać. Rozważam pomiędzy tymi:

http://allegro.pl/siedzenie-fotel-ciagnika-c330-c360-mf-ursus-podlok-i4273801160.html

http://allegro.pl/siedzenie-fotel-do-ciagnika-traktora-c-360-c-330-i4264067237.html

Lub coś innego jeśli ktoś poleci, jestem otwarty na propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Tylko polskie z Kunowa.Co prawda 600zł trzeba dać za jednoczęściowy taki jak oryginalny.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
check    0

Tymi siedzeniami za 300zł cieszysz się tylko w momencie zakupu a po miesiącu użytkowania nadaje się do wywalenia.

Lepiej napraw to co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74
http://allegro.pl/si...kasz48</strong> oto inna propozycja. Jak się bawić to się bawić dach wyj...ać fotel wstawić ;):D albo jeszcze tu: http://www.unitruck.pl/mmax2/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=60 Edytowano przez Marcelix

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Przejrzyj moj temat o c330 - tam mam fotel STAR, 1 czesciowy (taka firma) . 1 czesciowy. Tu w C360 jest identyczny z 5 lat bez uszkodzen (napewno ponad 500mtg) - wciaz wyglada jak nowy. Cena ok 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Vitoma powiedz mi bo nie chce mi sie czytac watku czy podnosiles ciagnik na zwolnicach zeby stal prosto? Bo przednie szerokie opony sa wyzsze od oryginalnych.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Nie podnosiłem i stoi OK. Jakos nie zauwazylem ze kola maja inna srednice w stosunku do 16x6.50. Wez pod uwage ze felgi sa 15.3 a nie 16'.

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleknowak    1

Piękny Ursus, mam dwa pytania. Jak sprawuje się system odzyskiwania oleju przy szybkozłączkach hydrauliki? Orientujesz się może czy da się założyć na takie szybkozłączki ten system?post-113635-0-03069600-1416766495.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Oprawki fastera sa OK, działa poprawnie, nie cieknie z nich ten "odzyskany" olej.  Nie wiem co to za załączka ze zdjęcia, pierwszy raz taka widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleknowak    1

Dzięki za odpowiedz. Co do szybkozłącza jest to złącze, które można założyć do starszych Ursusów bez przerabiania mocowań i przewodów, do kupienia na sklep.mizar.com.pl. Mam prośbę, czy mógłbyś zrobić zdjęcie oprawki tak żeby było widać środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj