vitoma

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

Polecane posty

pawlus224    2624

Te naklejki są super :)

 

kolega @asharot prowadzi może sprzedaż wysyłkową na większą skale , czy to tylko tak " po znajomości" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Genialny jesteś :P

 

Zapewne jak go ukończysz będzie wyglądał cudnie :P


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ile brałeś naklejek i ile za nie dałeś?Bo sam jestem zainteresowany B) ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Trzeba by bylo wiercic na srodku spawu tak jak Ty to zrobiłeś. No ale ja robilem sam i dach w jednego troszke ciezko sciagnac :D wiec musialem sobie radzic :)


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52
Napisano (edytowany)

Co do naklejek to uderzajcie na PW do asharot :D . Nie bede podawal tutaj ile za nie zaplacilem bo nie wiem czy asharot sobie tego zyczy. A jesli tak to niech sam napisze . Cena wg mnie jest zachecajaca bo naklejek jest sporo. Ja bralem po prostu komplet do C-360.

 

Nie wiercilem przez srodek spawu, a przynajmniej staralem sie wiercic obok spawow i krzywic potem wiertarke zeby trafic w srodek dolnej scianki profili :) .

Edytowano przez vitoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

34066061.jpg

 

81385109.jpg

 

87557046.jpg

 

Oslonki, zbiorniczek, czesc wezy do tura - zalozone . Jutro jeszcze trzeba przerobic ten 1 waz ktory widac na tym zdjeciu - ma niepotrzebne kolanko. Trzeba zakuc tam prosta koncowke.

 

80408892.jpg

 

91861470.jpg

 

12332355.jpg

 

74301148.jpg

 

Sruby 10.9 juz na miejscu, dokrecone na 175Nm czyli zgodnie z zaleceniami dla srub M14x1.5 10.9 .

 

74502428.jpg

 

Tu nie było zadnych osłon ... :-S. Bloto z kol by sie moglo sypac w sporych ilosciach.

 

42848580.jpg

 

Guma 5mm poszla w ruch.

 

63103863.jpg

 

Potem obrobka carbondem.

 

24731598.jpg

 

No i wyszlo tak.

 

60677384.jpg

 

81745601.jpg

 

Przycisk do spryskiwacza i cala instalacja gotowe.

 

85205248.jpg

 

 

Tak zakleilem otwory w ramie po przeprowadzaniu przewodów.

 

10736532.jpg

 

Nakleilem wiekszosc naklejek od asharota. Znowu trzeba bylo zdjac grill ;).

 

63658245.jpg

 

28886700.jpg

 

Dosyc sporo tych naklejek sie zrobiło . Nie wiem czy nie za duzo ...

 

44743945.jpg

 

19480720.jpg

 

Skrzynka na drobiazgi juz przykrecona.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzetor7011    3

Wszystko ładnie tylko po co? c360 to zawsze będzie tylko c360 szkoda czasu i kasy :ph34r: :huh: tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Weź jeszcze pozakładać wężyki na kranik od chłodnicy bo jak będziesz spuszczał to żeby tam gdzieś nie zardzewiało :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21
Napisano (edytowany)

Wszystko ładnie tylko po co? c360 to zawsze będzie tylko c360 szkoda czasu i kasy :ph34r: :huh: tyle

 

Jest takie stare, brzydkie powiedzenie:

"Szkoda to jak krowa do studni na***a, bo ani wody ani gnoju nie ma".

 

Hobby to taka sprawa, że zarówno czas jak i pieniądz się nie liczy. Liczy się satysfakcja z pracy oraz fakt, że robisz to co lubisz.

Jedni biegają cały dzień żeby zrobić 2 czy 3 dobre zdjęcia, które później podziwiamy min. na AF. Jak zobaczysz odrestaurowaną Syrenkę to nie powiesz: "Szkoda kasy i czasu bo to i tak tylko Syrenka" tylko: "Ale super". A jak widzisz odpicowaną 60tkę to: "Szkoda czasu i kasy". Żenujące, tak samo jak siedzenie cały dzień na facebooku, kwejku, demotywatorach i gadanie, że nie ma na nic czasu, bo tyle do roboty. A napisz i podziel się tym co Ty lubisz robić?

Ja pi&^%$#e,

Edytowano przez MAT912
  • Like 2

Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    635

Tylko że on żadnego bata nie ma zamiaru kręcić!

Jakbyś dokładniej czytał cały wątek to ciągnik nie będzie pracował ciężko w polu tylko w sadzie...

Więc nie potrzebuje 150KM żeby ciągać jakiś pług obrotowy... Ma być zwrotny i niezawodny... a C-360 taka na pewno jest...

Po co miał kupować nowy ciągnik do sadu z ileś tam tys zł skoro na pewno taniej wyjdzie mu remont... a jak zapewne zauważyłeś remont jest solidny to i ciągnik długo posłuży i praca będzie przyjemna.

Jeśli ciągnik miałby iść w pole to też bym nie widział ekonomicznego uzasadnienia takiego remontu bo koni z samej farby nie przybędzie ale tu jest inna sytuacja więc naprawde dobra robota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzetor7011    3

robota bardzo dobra nie twierdzę że nie tylko sensu w tym nie widzę

' tak uszczelniłem wejście przewodó , tak wierciłem ' tak przykręciłem itd '

'kogo? ale to wolny kraj każdy ma prawo robić ze swoim czasem i kasą co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarface    2

ja podziwiam za ten zapał dążenia do celu i świetnie mu to wyszło na pewno vitoma jest z siebie zadowolony i dowartościowany odwalił kawał dobrej roboty

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Fajnie, fajnie nie chciałem ci wcześniej pisać ale nie przesadzaj z tymi naklejkami bo wyjdzie ci taki troche agrotuning i popsujesz efekt. Tą naklejke PL siła i moc daruj sobie (wg mnie).


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

dla jednego nie warto, dla drugiego nie. ale mimo wszysto podziw i uznanie dla tak swietnej roboty. Brawo @Vitoma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wam zal dupe sciska to nie okazujcie tego tak ewidentnie bo to zalosne, kazdy ma cos do powiedzenia a prawda jest taka ze zaden z was mądrale nie umial by tak wyremontowac ciagnika (chodzi mi o perfekcje wykonania) a pisanie takich rzeczy jak wasze przyslowia czy jakies wlasne tezy jest jak najbardziej nie na miejscu swiadczy to tylko i wylacznie o was <_<

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszalek857    0

Witam!Przyznać trzeba że czasu i kasy w to poszło ale jeżeli się robi coś ze względu na swoje hobby to naprawde warto się przyłożyć.W takim ciągniku to każda praca robi się bardziej przyjemna i komfortowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacha17   
Gość czacha17

W takim ciągniku to każda praca robi się bardziej przyjemna i komfortowa.

 

 

Kolego nie rozśmieszaj mnie xD , jeśli mówisz o c 360 to nie używaj w jednym zdaniu słów "przyjemna i komfortowa "

 

Przejedź się c 360 na piątym biegu to będziesz wiedział o czym mówię , miałem c 360 3P i wiem jedno , wszystko można powiedzieć o tym ciągniku ale na pewno nie to że jest komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

Gdybysmy zyli w normalnym kraju to stac by nas bylo na nowe, a tak musimy cieszyc sie tym co mamy, jakby kolega @vitoma chcial oddac ciagnik na zlom kazdy by go zhejtowal. Zrobil niesamowity kawal roboty z szacunku do polskiego sprzetu i nalezy grzecznie obserwowac i podziekowac ze natrudzil sie nie tylko przy renowacji ale takze przy tej fotorelacji, abysmy mogli zobaczyc jak przebiegaja prace :)

  • Like 1

,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Szczupak dobrze mówi ;)

Najeździli się new Hollandami,John deerami i teraz na 60 patrzeć nie mogą :)

  • Like 1

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzetor7011    3
Napisano (edytowany)

Żal? :D :lol: cieszę się że się pozbyłem c360 i nie ma czego żałować. A nikomu nie bronię robić z G BATA

 

+10% za prowokacje. Może czas spoważnieć?

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121
Napisano (edytowany)

Gosciu nie umie docenic kogos profesjonalizmu dokladnosci i przyjemnosci czerpania ze swojej ciezkiej pracy przyjemnosci. Jakby każdy mial takie podejscie jak mzetor to by wszyscy rzęchami jezdzili a nie ciagnikami.

A to ze @vitoma chcial sie podzielic zdjeciami i dobrymi radami z remontu to Wielkie mu dzieki za to :) bo nie kazdemu by sie chcialo po calym dniu pracy siadac na kompa i wrzucac zdjecia. Także ode mnie Wielki Szacun Kolego :)

A kolego mzetor ciesz sie wolnoscia pisania wszytkiego co slina na jezyk przyniesie przez neta bo ciekawe czy byłbyś taki "mądry" jakbys miał to powiedziec w realu :lol:

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Kozak z Ciebie bo pewnie masz u siebie nowe ciagniki pobrane na program, a zapominasz ze pare lat do tyłu na tych polach co teraz robisz robiły c-360 i wtedy byly uwazane za maszyny i do tej pory sa za takie uwazane ale niektorzy pozapominali o tym bo sie wożą nowymi. Tylko jestem ciekawy czy te nowe ciagniki wytrzymaja tyle co 60-tka.Nie wydaje mi sie. Tak jak juz jeden kolega wspomnial wyzej jak zobaczysz odrestaurowaną syrenke na drodze to jest super ale jak ktos odrestauruje ciagnik i to 60-tke to juz jest buuuu....


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj