vitoma

C360 remont wizualny zdjęcia by @vitoma

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SadownikPL    3

Piękna robota :) Z ciekawości spytam masz wykształcenie ogrodnicze czy mechanik/lakiernik? Czy masz zamiłowanie od dziecka do takich rzeczy? Bo wiedzy i chęci ci nie brak do tego co wyczyniasz, bo ja ci do pięt mistrzu YODO nie dorastam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

politechnika w-wska : mechanika i budowa maszyn ;) Ale i tak nie tam nabyłem wiedze która wykorzystuje przy tych remontach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii ? :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

oczywiscie, nic nie odpada, nic sie z nimi nie dzieje. Mycie Karcherem i Dimerem ich nie rusza, wiec - POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Obejrzałem cały wątek i jestem pod wielkim wrażeniem. Kawał dobrej roboty :)


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

A te wyjścia hydrauliczne zrobiłeś? Bo zdjęcia elementów widziałem ale efektu końcowego już nie...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Nie robiłem, pisałem juz o tym w tym temacie. Nie wiem czy wogole bede je robił w tym ciagniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams    2

Witam

Swego czasu znajomy też podjął się wyzwania jakim był kompletny remont c 360. W swoja wpakował około 26 tys. PLN, czego później żałował, bo ciągnik i tak nie był mu potrzebny i musiał go sprzedać. A kto jest na tyle głupi (lub naiwny) żeby kupić c 360 za ok. 30 tys. Twoją prace podziwiam, ale jak na moje to gra nie warta świeczki. Czego byś z tym ciągnikiem nie zrobił to nadal jest tylko c 360. Przesyłam link do zdjęć c 360 znajomego po remoncie ;)http://pokazywarka.pl/6yfcxu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Tylko gdzie logika gruntownego remontu ciągnika, którego się nie potrzebuje? Kolega @vitoma robił go dla siebie i nie musi liczyć na zwrócenie się wkładu podczas sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitoma    52

Ale mnie to naprawde wogole nie boli ze jest to "tylko" c360. Stare ursusy c330/360 naprawde mi sie podobaja - nie wszystko zawsze nalezy przeliczac na pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ja tam też jestem za kapitalnymi remontami starych maszyn, tylko nie zawsze mi fundusze na to pozwalają. Ostatnio rozrzutnik zrobiłem od początku do końca po swojej myśli, teraz wypadałoby cyklop ale tam koszty będą spore.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

To co będzie robione w c330? kabinka też jakaś wskoczy?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams    2

Ten znajomy tez ją robił pod siebie, ale pracowała ona tylko przy cebuli, która przestał uprawiać i rok po remoncie ja sprzedał, bo po prostu stała. Wiadomo że jak do siebie to warto ;) tyle że lepiej nie liczyć pieniędzy które się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablitto    0

Czyli podsumowując! Ile potrzeba i jakich farb, podkładu [ czy podkład jest potrzebny, jak będę malował kolor na kolor? czy zrywać kolor do "gołej" blachy?] , aby pomalować 360? Bo przeglądając te wszystkie strony już się pogubiłem.. Ja będę swoją chciał pomalować sprężarką. Silnik, błotniki (przód +tył), maska. Jakie kolory i farby? Ile malowac warstw? Czy po pomalowaniu czymś przeczyścić, żeby nie było szorstko, czy zostawić? Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co Ty chcesz żeby ktoś Cię nauczył lakiernictwa w jednym poście? Czyli czegoś czego lakiernicy uczą się latami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

I tak takich farb nie kupisz bo stwierdzisz że są za drogie.To były farby samochodowe z średniej półki cenowej po jakieś 80zł/litr


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

A co do ilości to słabo temat przeglądał, bo tam raczej było to podane i to nie raz.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

a i tak kupi pewnie śnieżkę za 2 dychy za litr :lol:

 

Po drugie jak nigdy nie malowałeś to nawet za to się nie bierz, bo tylko z partaczysz to ! B)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablitto    0

Haha, śmiać mi się trochę z Was, drodzy koledzy, chce... Ja się tylko zapytałem, ile i jaką najlepiej wybrać, a Wy mi już wyjeżdzacie, że mnie nie będzie stać czy inne takie. Skąd to wiecie? A pzreglądać to przeglądałem, tylko że ja powtarzam jeszcze raz, którą i ile.. Myślałem, że to forum ma jakąś klasę i jak się zapyta to się dostanie konkretną odpowiedź....

A tak na marginesie to zastanawiam się nad tym Autorenolakiem :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomiorliko
      Dostałem od znajomego nagrzewnicę wodną taką jak na zdjęciu (model Tenere II).
      Wiecie może w jaki sposób podłączyć to do C360?? Przyznam szczerze, że nie znam się na tym kompletnie. 

    • Przez sidkoz
      Prosze o kontakt z tym Panem od ursusa C360 4x4
       
      Program do doboru kół zębatych:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/172422-program-do-doboru-z%C4%99batek-w-przystawkach-nap%C4%99dowych/
    • Przez karolas123
      co sadzice o zało0żeniu turbosprężarki do 3p podobno to daje około 10 koni mocy wiecej jak sadzicie czy taka modyfikacja jest opłacalna???
      c60 3p

      :wacko:
    • Przez URSUS52
      Na samym wstępie chciałbym uprzedzić komentarze typu "kup zetora bądź inny zachodni ciągnik" darujcie sobie... 
      Mianowicie szykuje mi się grubszy remont c360 3p i przy okazji remontu zamierzam poprawić to i owo a z racji tego, że ciągnik będzie pracował z turem przydałby się szybszy wsteczny jak np w Zetorze 7211. Przerabiał już ktoś ten temat w c360? 
    • Przez jedrus2020
      Witam słyszałem kiedyś o przeróbce załączania wałka i pompy hydrauliki polegającej na tym, że na pierwszej pozycji chodziła pompa wraz z wałkiem a na 3 sama pompa. Było to zrobione kosztem obrotów zależnych (przez skrzynie). Jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj