Skocz do zawartości
szumi123

Czy warto kupić ciągnik John Deere 6210SE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    145

podałem tylko przykład i nie musisz mnie wysmiewać, dla Ciebi może to oczywiste, dla mnie nie i chciałem się upewnić

wsk    6

najlepszym ciągnikiem dla ciebie bendzie case 5120 on pali 10 litrów na hektar w pługu 1.8 m ja też go szukam bardzo oszczędne i nie psujące się ciągniki

Wiadomość z agroFakt.pl

zenas    6

:blink: powiem tak w naszej okolicy ciągników John Deere przybywa jak grzybów po deszczu, praktycznie ci bauerzy co mają kilkaset ha to w tym roku zakupili tylko JD, ale i mniejsi gospodarze coś bardzo upatrzyli sobie tą markę, a powiedzmy sobie szczerze byłem jedynm z prekursorów tej super marki w okolicy, dodam że nie najnowszego, ale nie sposób nie pokochać tej maszyny, polecam potrafi się odwdzięczyć w skrajnie trudnych warunkach polowych :D

adamsmolen    0

Wg mnie powinienes wybrać JD a to jaka wersje nie robi różnicy.

6210 to starsze modele a jak niektórzy twierdza chodza lepiej niż te nowe.

atomik    145

który bezpiecznik czy też przekaźnik odpowowiada za obrotomierz i licznik mth ? prosze o pomoc

atomik    145

mam też książkę w której nie mogę znaleźć który to dlatego pytam tutaj może ktośmi pomoże

ziomal3122    0

Ja wam powiem, najlepszymi ciągnikami są URSUSY, wiadomo ursus power xD. Zapytaliśmy panów będacych przy sprzedaży ursusa 934, mówili że przywieźli do nich JD do naprawy i ten pan powiedział że  JD 130 km  to fajna zabawka która pali 30 l na ha... I która ciągle sie psuje -_-.

Ja wam powiem, najlepszymi ciągnikami są URSUSY, wiadomo ursus power xD. Zapytaliśmy panów będacych przy sprzedaży ursusa 934, mówili że przywieźli do nich JD do naprawy i ten pan powiedział że  JD 130 km  to fajna zabawka która pali 30 l na ha... I która ciągle sie psuje -_-.

kamil496    39

Weź nie opowiadaj głupot....   Ursus to na powietrze chodzi a jak dasz w pi***  to jeszcze paliwa przybędzie <_<  Typowy komentarz kogoś kto miał styczność z daną marką ciągnika ( w tym przypadku JD ) , że gdzieś coś słyszał że JD = największe spalanie.   Ja wcale nie mówię że też nic nie weźmie, ale jak następny rok będzie taki sam jak ubiegły to typowe 60-tki będą zdychać w polu spalając te 40 l na hektar robiąc dziennie 2 ha. 

ziomal3122    0
Napisano (edytowany)

Tak dokladnie to nie bardzo miałem styczność z JD ale słyszałem to co napisałem i mój dziadek mechanik który przywrócił ursusa 934 do porządku poprosił mnie o sprawdzenie ceny częśći do JD za głowe sie chycił za głowe. Obecne mamy farmtraca 675 DT pali 6 litrów na ha z 5 zagonową. Od dwóch lat sie nie psuje ;)

Jescze mój drugi dziadek ma firme leśną od 8 lat i od 7 lat chodzą 2 mtzty. Jeden z 1980 r a drugi 2007. Pracują w polu na 9 ha i bardzo ciężko w lesie. Ten stary mtz pracuje w lesie głównie przy pługu leśnym który waży ponad tone i spokojnie pod górke sobie jedzie, lecz miał wypadek, wywrócił się na bok gdy wjechał na pniak ;). A nowy no to przy wyciągarce i przyczepie leśnej, żadnych awarii nie był. Polecam też mtz ;)

Edytowano przez ziomal3122

Mario81    4

brak eurohaków do zawieszania narzedzi, wszystkie biegi,połbiegi ze sprzegłem, zero półbiegów pod obciażeniem,skręcane felgi,brak klimy,brak pneumatyki,wąskie ogumienie to tyle z braków tego ciagnika :D

milinkovic    0

czyli słabo wyposażony rozumiem ?:) nie mam porównania ,bo obecnie posiadam ursusa 3512:) czyli nie warto ? bo dobrze wyposazony ten rocznik to jakieś 10 -12 tys więcej 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się