Zaloguj się, aby obserwować  
mate02

obracanie pługa rabe werk

Polecane posty

mate02    0

witam,

mam kłopot z obróceniem pługa rabe werk obrót jest na jeden przewód i w jedna stronę obraca sie normalnie tzn. jak wycofam olej z siłownika to pług swoim ciężarem przewraca sie na druga stronę później dopycham olejem i jest gotowe natomiast w drugą stronę jest kłopot bo pług nie chce sie przekręcić pod własnym ciężarem na drugą stronę tylko zatrzymuje sie w połowie może mial ktoś z was taką sytuacje jeśli tak to proszę o cenną poradę ;)

 

pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem tak w fortschrittcie ale założyłem najpierw siłownik dwustronnego działania :) było dobrze tylko najpierw trzeba było dźwignie od wywrotu brać na dół a jak pług był za połową dźwignie do góry. Było ok ale przy 200 obrotach pługa dziennie było męczące wiec założyłem popularną kostkę i teraz jest git (500 zł)


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexl    0

Kuzyn miał podobie w Krone i wykręcił akumulator ( to co jest od obracania pod własnym ciężarem) i wstawił w to miejsce drugi wąż i jego problemy się skończyły, spróbuj może i tobie pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate02    0

tylko ja nie mam akumulatora jest sam jeden przewód do siłownika, a zapadka jest dobra i działa tylko właśnie sam nie chce sie obrócić do tego momentu zeby zapadka go zatrzymała <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj