Wacek21

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu do siewników punktowych

Polecane posty

Wacek21    35

W tym temacie piszcie na temat instrukcji lub tabel wysiewu do siewników punktowych


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam Serdecznie, proszę o pomoc w ustawieniu dawki nawozu wysiewanej przez siewnik Gaspardo SP DORADA, mianowicie chodzi mi o to gdzie to się dokładnie ustawia (domyślam się że to te pokrętła koło skrzynki nawozowej) jakie dawki na poszczególnym ustawieniu można wysiewać, pytam ponieważ niestety nie zostaliśmy przeszkoleni odnośnie ustawień tego. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki Serdeczne Kolego, wszystko już wiem, normalnie skrzynka piwka Ci się należy. Naprawdę Serdecznie Dziękuję;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba87    0

witam. poszukujetabeli wysiewu siewnika NODET PNEUMASEM 2 chyba ze ktos z pamieci powie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornel    3

Witam.

 

Potrzebuje tabele wysiewu nawozu do siewnika monosem ng4+.

GDyby ktos mial albo jakas rozpiske na ktorej przekladni ile leci fosforanu badz polifoski bylbym bardzo wdzieczny

 

Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

porzebuje tabele wysiewu nawozy lub jak to ustawić do siewnika monosem pnu na szerokich kołach o rozmiarze 7.00x12 i gumowych kułkach za redlicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Potrzebuję wskazówek do wysiewu siewnikiem Franz Kleine 11-490. Jeśli ktoś wie jak go ustawiać proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrx    0

Witam szanownych forumowiczów

 

Bylbym wdzięczny gdy któryś z użytkowników podzieliłby się ze mną katalogiem oraz instrukcją użytkowania siewnika punktowego Gaspardo MTE 6

 

z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Witam, ma ktoś może tabele wysiewu do rau kombi system? Jak ustawiacie ten siewnik do buraków? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

Mam pytanie do użytkownikow siewnika monosem ng plus . Jak ustawiacie przekładnie do wysiewu poszczególnych nawozów i jak to wam w praktyce wysiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michu20
      witam może ktoś doradzi siewnik z 2020r zasiane ok 1200 hektarów podciśnienie do siewu kukurydzy powinno być ok 50 a ledwo co osiąga 40 tarcze i uszczelki tarczy założone nowe na wężach też nie widać żadnej nieszczelnosci co można jeszcze sprawdzić ??
    • Przez faraon0000
      Witam
      Poszukuję tabele wysiewu nawozu do siewnika meprozet s100 4 rzędowego mógł by ktoś podać ile kg na danych zębatkach
      Pozdrawiam 
    • Przez jaroon
      Witam
      Szukam informacji o siewnikach Accord Optima 6 rzędów
      Jak wygląda jakość i dokładność siewu w tym siewniku?
      Cenę części zamiennych jeśli ktoś ma takie informacje.
      Czy do 20tys. można kupić jakiś ciekawy egzemplarz?
      Liczę na opinie użytkowników tych maszyn.
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
    • Przez slawek_82
      Witam. Czy ktoś podpowie jak ustawić na którą zębatkę siewnik kukurydzy Becker 4 rzędowy tak aby wysiewal około 80 tys. nasion na hektar?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj