Zaloguj się, aby obserwować  
Serwat

Jak zdemontować zwolnice w Fendt 310?? pomóżcie

Polecane posty

Serwat    0

Zwrwały się śruby utrzymujące zwolnice, kilka zostało w środku musze się do nich jakoś dostać a nie wiem jak, jeżeli ktoś miał podobny problem proszę o radę.

Lee001    0

Chodzi Ci zapewne o to że powiedzmy połowa śruby została wkręcona i urwana na równo z obudową? Otóż ja kiedyś w C-330 miałem urwane koło zamachowe i też śruby zostały w wale, robiłem to w następujący sposób. Wierciłem w śrubie otwór (u mnie były to śruby 12 więc wierciłem wiertłem 6 lub 8 nie pamiętam) po wywierceniu otworu palnikiem gazowym rozgrzewasz to miejsce, a następnie wbijasz klucz ampulowy i powinno się udać odkręcić. Tylko należy pamiętać żeby symetrycznie otwory wywiercić. Jak śruba jest nierówno urwana a pewnie tak jest to najlepiej przyłożyć obudowę i wiertłem o średnicy otworu nawiercić tak aby wyznaczyć lekkie zagłębienie w miejscu gdzie będziesz wiercić otwór.

Edytowano przez Lee001

Serwat    0

Chodzi dokładnie o demontaż zwolnicy prawej w fendt 310 czy sa jakieś zabezpiecznia czy wystarczy wykręcić śruby mocujące i wysunąć zwolnicę jak u zwykłej C330 lub C360??

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartezoo
      Witam, szukam dobrego mechanika do fendt 308lsa z 1990r. Najlepiej żeby był z  województwa kujawsko-pomorskiego i z dojazdem na miejsce.
    • Przez ahael
      Witam, czy półbiegi w Fendt 312LSA z 94r przelacza sie ze sprzeglem czy bez? W moim da sie przelaczyc tylko ze sprzeglem - czy tak w tych ciagnikach jest?
    • Przez tomparkiet
      Witam od kilku dni mam fendta 304 turbomatic na początku było wszystko cacy i dzisiaj przy ładowaniu obornika zaczeło coś szarpać przy ruszaniu i cofaniu tak jakby sprzęgło torbo przestało działać sprawdzałem stam oleju i jest minimum doradzcie co to może być i przy okazji czy można dolać do niego ogrolu a jak nie to jaki olej dolać z góry dzięki za odpowiedz.
    • Przez fotonlodzkie
      Witam,
      Może wyda się to dziwne, ale wole się dopytać niż coś spierdzielić. 
      Czy olej do przekładni smaruje także napęd osi tylnej?
      ile tego oleju zalać? i jaki? 
      Olej Agrifarm Stou 10W40 MC ? czy coś tańszego? 
      rozmawiałem z jakimś mechanikiem i powiedział żeby ten wlać do hydrauliki i do przekładni?
      jak wy macie u siebie na jakim jeździ i jak się spisuje na zimę?
      Jakie filtry zakładanie orginalne czy jakieś zamienniki z firmy np. MANN FILTER
    • Przez fenhur
      Witam mam pytanie czy wie kto jak przeprowadzić kalibrację rewersu i lms w fendzie farmer 310 mam go kilka lat i nie przełącza już tak płynnie jak kiedyś 
      jeśli ktoś wie niech się podzieli wiadomościami 
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj