krzysiek16m

Instrukcje obsługi, katalogi części do ciągników marki Renault

Polecane posty

hycel93    0

siema. na moje pytanie o instrukcje obsługi do 851-4 nikt nie pomógł to może odpowiecie mi na pytanie jaka jest różnica miedzy renault 851-4 a 851-4LS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Taka, że ten pierwszy był produkowany przez Renault, zaś drugiego nigdy nie było, nie ma i nie zapowiada się, żeby miał być. Był natomiast model 85.14 LS.

  • Thanks 1

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delta6583    77

jaka instrukcja obsługi czy napraw?

Zarówno jedna jak i druga by mi się przydała, bo ciągnik od tygodnia na podwórku dopiero i jeszcze wszystko nie obcykane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2201    51

Witam. Bardzo proszę o instrukcję obsługi Renault Ares 620RZ. Jeżeli ktoś posiada to proszę o kontakt na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon31    1
Dnia 28.09.2017 o 00:34, AlaCapone napisał:

Obecnie nie zajmuję się sprzedażą instrukcji. Jeśli nie przeraża Cię cena (bo 90% rezygnuje z zakupu po jej poznaniu) pisz na PW, podam Ci namiary na francuskie strony internetowe. Jeśli nie znasz języka to pomogę w zamówieniu.

Witam,

można prosić o francuskie strony internetowe z instrukcjami do Renault? Może być na PW. I czy w tych instrukcjach będzie schematy układów elektronicznych zwłaszcza licznika?

Chciałem wysłać PW ale mam komunikat "Użytkownik AlaCapone nie może otrzymywać nowych wiadomości"

Pozdrawiam i z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Kolego @klon31 możesz już pisać na PW, byłem w podróży i nie zaglądałem ani na pocztę, ani na forum.
Schematy są, ale nie wnętrza zegarów, bo to inna bajka.

  • Like 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje instrukcji obsługi do ranault ares 550RZ. Chciałbym poczytać troche o zasadach użytkowania i eksploatacji. Może być wersja papierowa lub pdf. Może ktoś ma do odsprzedania. Tel 726,461,262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam katalog o nr PR 1542 do Ciagnikow:

R 7711 61.12 Ra/Rs
R7712 61.14 Ra/Rs
R7721 68.12 Ra/Rs
R7722 68.14 Ra/Rs
R7731 75.12 Ra/Rs
R7732 75.14 Ra/Rs

R7731 75.12 Ts
R7732 75.14 Ts
R7731 80.12 Tx
R7732 80.14Tx
R7761 80.12 Tx
R7762 80.14 Tx 

co w nim jest? 

nr czesci katalogowych  poszczegolnych  podzespolow tj.

uklad jezdny

skrzynia

mosty 

hydraulika 

tuz 

kabina 

rysunki techniczne. 

400stron

oraz katalogi o nr. 

MR 228 h2-1   Montaz sprzegla valeo  280- 280dl 2 10str

MR 226 A1-1  Silnik d226-3 /4/6/ td 226-4 228-6  montaz  uszczelki  sila dokrecania wymiary  tlokow  itp  10str 

MR228 I-2-1   B17.12 /B17.32/B17.38   Montaż, rozebranie skrzyni, Budowa wymiary kol zebatych  107str 

Jestem zainteresowany zamina  na inne katalogi  które beda mi przydatne w naprawie renowki  R7712  61.14rs  

Katalog za katalog 

Poszukiwany katalog na chwile obecna to MR 229 

oraz inne czesci 

MR 228 

MR 226 

 

Ps ktalogi w j. Niemieckim Angielskim Włoskim ? i Francuskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon31    1
Dnia ‎2017‎-‎12‎-‎18 o 09:21, Konstanty napisał:

@klon31 jaki licznik ?? i cóż Ci tam nie działa ??

@Konstanty licznik acet jaeger od 133.54, nic nie działa po jeden z rezystorów się spalił i ścieżka ale nie można odczytać jaki on jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolen1    0

Witam. Posiada ktoś instrukcję obsługi Renault 85-34. Katalogi części mam tylko nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelonek5588    0

Wiatam porzebuje schematu instalacji elektrycznej do renault 155.54 nectra gdyż jest brak prądu w włączniku od klimatyzacji a także czemu nie chce rozłączyć przedniego napędu z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noid    0

Witam potrzebuje katalogu do renault 751.4S pozdrawiam i liczę na pomoc i odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek1098    13

Witam. Potrzebuję instrukcję obsługi do Reni 681s. Najbardziej chodzi mi o opis poszczególnych dźwigni i czym przełącza się wałek na 1000obr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Posiana może ktoś z kolegów instrukcję ustawiania zbieżności kół w ciągniku Renault? Interesuje mnie czy ma być zbieżność czy rozbieżność kół 4x4 i ile mm powinna wynosić. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie mam dziwny problem z ładowaniem w ciągniku renault 461, po odpaleniu ciągnika ładowanie jest wzorowe ale po czasie gdy włączę wszystkie światła ładownie spada, i alternator się grzeje ( szczególnie koło pasowe)po wyłączeniu obciążenia wszystko wraca do normy, i teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego dziwnego problemu, alternator pochodzi z Mazdy 626 2.0D 12V, 80A, dane akumulatora dodaje w zdjęciu, a i mechanik założył mi taki kabel od ładowania (jak na zdjęciu) a ja teraz założyłem od spawarki bo myślałem że coś pomoże. A 2 sprawa u mnie jest pasek 10mm czy jest jakaś opcja przerobienia alternatora z jakiegoś VW na taki pasek, bo wiem że golfy 2 miały na 10mm ale wolał bym coś nowszego. Pozdrawiam 🙂🤚🤚🤚🤚i czekam na Pomoc.



    • Przez Kamilmok
      Witam . Problem zaczął się od dmuchniętej uszczelki pod głowicą , w trakcie naprawy mechanik wysłał pompę paliwa do regeneracji alby ją od razu sprawdzić . kupiliśmy nowe ori wtryski .  
      Po złożeniu wszystkiego brak mocy , orka na 4 skiby ziemia cieżka i jak było ciężko to zamiast grzebać kołami to dusiło ciągnik na biegu 1-1. 
      Postawiliśmy do drugiego mechanika pompiarza , niby wszystko posprawdzał pobawił sie zapłonem  i mówił ze wszystko jest dobrze . Pali na dotyk . teraz w polu nie był testowany jeszcze ale jak ciągną 6 ton pszenicy pod górkę to prędkość spada ze trzeba zbijać pół biegi . takze chyba nie jest dobrze . 
       
      gdzie szukać przyczyny ?
       
    • Przez Griszka92
      Witam
      Po wymianie sprzęgła na nowe całego kompletu marki Kawe oraz obróbce koła zamachowego sprzęgło nie wysprzęgla, jedynie idzie wrzucić wsteczny poza tym WOM nie działa. Sprzęgło niby ustawione fabrycznie bo śruby znaczone !? Wie ktoś może jak to ustawić ? Jakieś dane czy cokolwiek 
    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj