krzysiek16m

Instrukcje obsługi, katalogi części do ciągników marki Renault

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam.
Mam do zaoferowania
instrukcję napraw(instrukcja serwisowa)do ciągników Renault produkowanych po 1981 roku z serii RS/TL/TS/TX/TZ/MI/SP/TRACFOR/Z .
Obejmuje wszystko oprócz silnika. 

Odnosi się do modeli ze skrzyniami biegów 12x12, 16x16, 

Tractoshift oraz Tractonic
Obejmuje modele:
 95-12/14,
103-12/52,
103-14/54,
106-14/54,
110-14/54,
113-12,
113-14,
120-54,
133-14/54,
145-14/54
155-54
Najogólniej mówiąc pokazany jest demontaż poszczególnych zespołów/części oraz dane dotyczące wymiarów naprawczych i nominalnych , wartości momentów dokręcania elementów itp..
Instrukcja zawiera szczegółowe rysunki złożeniowe zespołów części (np. skrzynka biegów) jak i poszczególnych części w formacie A3. Instrukcja jednocześnie w czterech językach : francuskim, niemieckim, angielskim, hiszpańskim. 

W ofercie również obróbka skrawaniem w zakresie toczenia i frezowania oraz remonty maszyn rolniczych, budowlanych, przemysłowych. 

Lokalizacja Kluczbork i cała Polska

Zainteresowanych proszę o kontakt :  johnssi1121@tlen.pl  697 174 996 

pogląd na formę.jpg

przykladowa strona.jpg

Edytowano przez johnaas10354
multimedia i szersza oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW1    13

Witam.

Czy mógłby ktoś z użytkowników Renówki 12014 itp. ze skrzynią 16x16 wstawić fotkę naklejki z przedniej szyby z wykresem prędkości na poszczególnych biegach?

Prosił bym o w miarę możliwości wyraźną fotkę, fotka naklejki znacznie ułatwiła by eksploatację ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcink46    0

Witam.

Czy mógłby ktoś z użytkowników Renówki 12014 itp. ze skrzynią 16x16 wstawić fotkę naklejki z przedniej szyby z wykresem prędkości na poszczególnych biegach?

Prosił bym o w miarę możliwości wyraźną fotkę, fotka naklejki znacznie ułatwiła by eksploatację ciągnika.

 

Kolego, proszę bardzo choć nie było łatwo, aparat mam spory i nie mogłem go zmieścić, do tego słońce i sama naklejka też nie rewlacja, ale myślę że z tego coś poskładasz. Przy okazji, czy ktoś mógłby opisać dokładnie jak korzystać z tego komputerka MCET?

 

eb3a9be7f6fca9a8m.jpg e01e5863c6667259m.jpg 3c40ab64127ce420m.jpg 21aacdaff08da9bdm.jpg bb9effd550cadfbfm.jpg 2b07618ba1685b97m.jpg 584bc7d578ac87d5m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW1    13

Rewelacja, dzięki bardzo - fotki idealne. Odnośnie tego komputerka to prawdopodobnie wyświetla on obroty silnika, prędkość jazdy i spalanie ale nie jestem pewien, osobiście takiego nie posiadam. Jeszcze raz dzięki za fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcink46    0

Czy to MCET czy ACET ...nie ważne, po przekręceniu kluczyka pokazuje prędkość i obroty, po wciśnięciu pierwszego przycisku (pierszy z lewej) pojawia się prawdopodobnie chwilowe zużycie paliwa.... przycisków jest 3 szt i do tego 3 szt małych diodowych kontrolek nad nimi, zapalają się i gasną w zależności od kombinacji wciśnięcia przycisków ....czy ktoś ma to opanowane? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tronic    0

Witam.
Mam do zaoferowania schematy elektryczne, montażowe i hydrauliczne do Renault Nectra Tronic 120-54.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Tronic68@o2.pl

Edytowano przez Tronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polmos    0

Witam,

mam do zaoferowania instrukcję obsługi do ciągników Renault, a dokładniej do ACET, Tracto - Control (EHR), Tractoradar oraz skrzyni biegów (24/8) Tractoshift z elektrohydraulicznym rewersem.

Podaję kontakt dla zainteresowanych: cpieniok@gmail.com

Pozdrawiam :)

polmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do zaoferowania instrukcję obsługi do ciągników Renault, a dokładniej do ACET, Tracto - Control (EHR), Tractoradar oraz skrzyni biegów (24/8) Tractoshift z elektrohydraulicznym rewersem.

Podaję kontakt dla zainteresowanych: cpieniok@gmail.com

Pozdrawiam :)

polmos

 

Napisałem do Ciebie maila z prośbą o wysłanie instrukcji :) Z góry wielkie dzieki :) Wkoncu sie ktoś znalazł kto posiada instrukcje do tych pierdółek :P


Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja też wysłałem e-maila z prośbą o wysłanie. Panowie mam taką instrukcję tylko ona jest po francusku :( Znalazłem ją w kieszeni siedzenia :lol:

post-21378-0-95630000-1361694792_thumb.jpg

Edytowano przez zetor3011

Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

zetor 3011 czy mógłbyś zeskanować tą instrukcję i przesłać na mojego emlia :)? Mam 106-54 i chętnie zobaczyłbym taką instrukcję od 110-54. Może udałoby się coś przetłumaczyć. Niektóre rzeczy na pewno są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk110    0

zetor3011 mogłbym cie prosic także o przesłanie mi skanow tej ksiazki, posiadam reno 110.54 takze moze mi sie przydac moj e-mail: luk1-10@o2.pl

Edytowano przez luk110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ok

Tylko chwilę czasu znajdę bo to trochę się z tym zejdzie. Spytam się u nas ile kosztuje kserowanie i jak skseruję to mogę sprzedać :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radecki2    3

zetor 3011 mógłbym cię prosic o przeslanie skanów ksiazki na e-mail radek.krynski@o2.pl .dzięki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frankoo    6

w 75.14 po prawej stronie za konsolą sterowania podnośnikiem i resztą hydrauliki w podłodze jest zamontowana taka rączka jak do gaszenia ciągnika. Orientuje się ktoś do czego to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Od szybkości podnoszenia lub opuszczania podnośnika :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remberton    0

Witam,
mam do zaoferowania instrukcję obsługi do Renault 103-12, 103-14   oraz 113-12, 113-14

Jakby kto chciał to podaję kontakt: remberton@interia.pl ,albo na priv.

Pozdrawiam
remberton

Edytowano przez remberton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janosik32    0

Katalog z numerami części do 110.54-155.54 można znaleźć na tractoor.pl

Ten od classa to ni w pięć ni w dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam, Panowie żaden mechanik nie jest w stanie mi powiedzieć gdzie jest Wlew, wskaźnik oraz spust oleju hydraulicznego w skrzyni w Renault 461. Może ktoś z was posiada taki ciągnik i podeślę mi dokładne zdjęcie gdzie co, jak. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i miłego weekendu.🙂🤚
    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z demontażem mokrego sprzęgła w Aresie 550 RX, mam zdjętą przednią pokrywę w której znajduje się pompa, następnie nie mogę wyciągnąć tego elementu na którym wokrół są śruby M10 oraz 3 szt. M8, z tego co wiem to tych M8 się nie odkręca. Może ktoś coś podpowie, z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam. Ares z mechanicznym rewersem oraz skrzynią Quadrashift (4 półbiegi). 
       
       
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam,kupiłem niedawno Renówkę i mam mały kłopot, nie wskazuje na tablicy rozdzielczej temperatury płynu chłodniczego silnika.Po przekręceniu zapłonu świecą i gasną wszystkie kontrolki(oprócz smarowania i ładowania na zgaszonym sil.)Pokazują się pełne słupki od paliwa i temperatury,ale po chwili wskazuje rzeczywisty stan paliwa a temperatury już nie pokazuje w ogóle,rozgrzałem go z 10min. i to samo,nie wskazuje.Płyn chłodniczy jest,bezpieczniki dobre,więc zostaje chyba tylko kwestia czujnika lub urwany przewód elektr.Ale gdzie on jest?Szukałem kilka razy,ale nie znalazłem,byłem u dalszego sąsiada,szukaliśmy u niego i też nic(tylko że on nie musi się martwić bo u niego wskazuje,jak dobrze pamiętam to minimum jedną kreskę). Proszę o pomoc.
    • Przez Kamilek1221
      Witam mam taki problem w renault ares 630rz ciągnik jak chodzi na wysokich obrotach i po odpuszczeniu gazu pompa hydrauliczna takjakby łapał gdzieś powietrze czy coś takiego głośno chodzi przez chwilę i zaraz przestaję co może być przyczyną tego 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj