krzysiek16m

Instrukcje obsługi, katalogi części do ciągników marki Fendt

Polecane posty

Pawel412    0

Potrzebuje instrukcji do Fenda 512 wiecie skąd moża pobrac lub kupić ? Najlepiej w jezyku polskim ale i ang nie pogardzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel412    0

Dzwoniłem juz do niego wcześniej powiedział ze książka jest do Fenda 514. NIby mówił ze bedzie pasować tez do 512 ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

Czy posiada ktoś informacje na temat ilości oleju jaką trzeba zalać skrzynię biegów, przedni most, oraz zwolnice w modelu Farmer 308 99r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Do skrzyni 30/33l(taki jest margines, róznie z tymi danymi jest), na przedni most kompletny i tylnie zwolnice powinno styknąć koło 16l(nie wiem jak bardzo jest to mniejsze niż w 312), ja sie tam ciesze z 312 bo największy z serii a do skrzyni wchodzi tylko 21l :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupeq    0

Prosiłbym instrukcje obsługi od modeli 409-415 do roku 2006 jeśli posiadacie takową. Może być odpłatnie. Kontakt pupeq9140@gmail.com

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyki9    0

w moim fendtcie gdy zapale zaczyna piszczec i na ekranie gdzie sa motogodziny pojawia sie taka wajcha i pisze 1234 pionowa co to znaczy pomózcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugi666    0

Potrzebuje katalog części / Instrukcje obsługi Fendt Farmer 312 turbomatic , jak by ktoś posiadał prosze o kontakt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

Potrzebuję schemat instalacji hydraulicznej do Fendt Farmer 308 99r. To bardzo pilne, proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek033    0

1.Mam problem cieknie mi olej ze zwolnicy w prawym tylnym kole przy fendtcie 308 1987r. Jak wymienić uszczelniacz . Pomożcie !!!

 

2.Mam luz w przykladni do,której jest przykręcony wał ,który napędza przedni most przy fendtcie 308 .

Edytowano przez Krzysiek033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano32    0

Szukam instrukcji fendt 312 lsa ma ktos moze ?

Edytowano przez damiano32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oli007    0

Panowie ma ktoś może katalog części do Fendt 312LSa 91r?? Musze wymienić uszczelniacz w zwolnicy bo cieknie mi olej i do połowy mam rozebrane chciałbym podpatrzeć jak to wygląda żeby czegoś nie popsuć. Może ktoś wie jak co po kolei trzeba pościągać? Mój meil to paweloli007@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Kolego @Tomaszmen1987, co ty z tymi wszystkimi katalogami robisz?


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj