Zaloguj się, aby obserwować  
Forterrra

Rozsiewacz Amazone ZAE 600l

Polecane posty

Forterrra    0

Witam poszukuje katalogu części zamiennych do wymienionego w temacie rozsiewacza nawozu. Z góry wielkie dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez t8nv9gfxwp
      Witam, jak w temacie, mam problem z wyborem rozsiewacza, stawiam na te dwie marki i nie mam pojęcia która jest lepsza. Może są tutaj użytkownicy i wypowiedzą się o dokładności, trwałości itd. 
      Z góry dziękuje 
    • Przez MF6190
      Witam 
      Jak ustawić w rauch axera h emc z komputerem quantron P punkt podawania nawozu?
    • Przez macko25
      Witam. Mam pytanie dla tych co posiadają rozsiewacz kuhn rauch ze sterownikiem Quantron-E2.W pierwszym roku było wszystko Oki wyświetlały się wszystkie komunikaty na sterowniku a teraz w drugim roku nie wyświetlają się komunikaty takie jak usterka przy wylocie nawozowym czy lewa lub prawa strona jest pusta czy ja coś przestawilem w ustawieniach czy co czy miał ktoś taki przypadek ???
    • Przez marcin1985
      szukam tabeli wysiewu do amazone za-f 603
      jak ktoś ma to moze mi podeśle w formie zdjecia czy jakos inaczej
      byle by wszystko było widac
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj