Zaloguj się, aby obserwować  
jaro

Przyspieszenie

Polecane posty

DjKrak    0

Moze tylko bezpiecznik trzeba wyjac, bo wiem ze w ciezarowych jest ogranicznik do 85km/h, a po wyjeciu bezpiecznika po 130 leca :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gedii    1

fajnie by było tylko trzeba wiedzieć jaki to bezpiecznik ale wątpie żeby było tak kolorowo moim zdanime trzeba pogrzebać w kodach noale pytam dlatego żeby ktoś powiedział konkretnie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Na ktorej nie ma prawie wcale ruchu i Policja nigdzie nie stoi;)

droga byla niedawno rematowana :) w wakacje w dzien ruch jest naprawde znikomy, policja czesto nie jezdzi bo jest fotoradar,ale on stoi przed zakretem a za zakretem czeka 8km prostej drogi :) :rolleyes:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
gdy jego kabina była już przed moim obciążnikiem coś mnie ruszyło i wdusiłem gaz na max i bieg wyżej...po chwili zobaczyłem w bocznej szybie Jelcza minę kierowcy ( wyglądała jak połączenie dwóch emotek :) :rolleyes: )

:) :) przyznam ze udal ci sie ten post, bawilem sie jakbym ogladal tofika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

starałem się :rolleyes:

 

tofik :) :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Mf 255 najlepiej przyśpiesza z 3ki gaz w podłoge puszczam sprzęgło i szybko 4 z samej 4ki wolniej się buja myśle że ze 25 - 30 m wystarczy żeby rozwinąc oszałmiające 24km/ha :rolleyes: . co do kozaczenia na szosie nie radze pójść na czołówkę lub coś takigo ciągnik nie ma stref zgiotu i nawet lekka stłuczka to ciągnik na szrot sie nadaje, wiem po przykładzie kolegi c360 jeszcze jego ojciec jak miał c360 stała przodem zaparkowana do szosy a jakiś debil jechał starem i holował autobus coś z naprzeciwka jechało czy coś i jak jeb*oł w c360 to 3 razy się obróciła, to co pękło powymieniali ale było tyle mikropęknięć że główne obudowy i tak były do wymiany i same przecieki. Inny przypadek koleś z okolicy przy*ebał po pijaku mf 255 w drzewo poobijał się nieźle ale z bloku silnika nie było co kleić.

Dobrze że teraz ciągnik ma 40km/ha i przyśpieszenie to może nauczy czegoś dupków co to myślą ze ciągnik stoi w miejscu, sam nie raz musiałem uciekać aż do rowa prawie tak przycinali przy wyprzedzaniu, a sąsiadowi iedyś przyczepa tirazaszła za przednie koło i wrócił na 3 kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mierzyłem swojego MF 0-37km/h ok8s i ok 10s z pługiem ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
mierzyłem swojego MF 0-37km/h ok8s i ok 10s z pługiem ;)

Jak rozumiem-z zagłębionym pługiem :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no oczywiście ;) ale,żeby nie było jechałem asfaltem... :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronio82SA    1

Ja moim Pronarem 82SA potrzebuje żeby sie rozbędzi ze 100m najpierw 2szoswa,3szosowa, 4 i ogień Pedał w podłodze :rolleyes:


Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

W ferie (nota bene podczas kręcenia pewnego filmu) udało mi się rozspędzić od 0-20 Ursusa 360 na odcinku około 50 m, zaczynając od 3. biegu. Niestety nie dociągnąłem do 25, gdyż uniemożliwił to zbyt wolno jadąc samochód z kamerą :rolleyes: (kierowca - brat - nie wierzył, że ciągnik może tak przyspieszyć). Do dzisiaj oglądając ten fragment filmu nie mogę uwierzyć, że przełożenie biegu trwało... chyba setne części sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Mam małe rondo w mieście (bo jeden kawałek jest dość daleko i jedyna droga prowadzi przez miasto małe na szczęście) przez które jadę prosto z ładunkiem przeważnie muszę się zatrzymać i gdy mogę wjechać zetorem 7211 z przyczepą samozbierającą pełną , 3 bieg i poszedł, ale najlepsze jest jak jadę z pustą przyczepą rozglądam się dokładnie jak trzeba to ujmę a przed wjazdem dodam gazu jakie jest zdziwienie <_< że tak szybko można "pokonać" rondo (5 bieg~20-25 km/h) ciągnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Jak 912 rozpędzisz na 30 metrach do v max to jakiś dobry dopalacz masz :)

 

Ja często jezdzę do gorzelni w sąsiedniej wiosce to często biorę się z samochodami, kierowcy zazwyczaj mają takie miny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

brzozak zle zrozumiales post kolegi st220

zreszta farmtrack 70 kolegi st220 jest tak samo zabojczo szybki jak 912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja mam 685dt a nie 70, głównie mi chodziło o jeden odcinek drogi że jeżeli jadę 30km/h , z tyłu np ciężarówka to gdy widzę że wrzuca kierunek to bujam się do tych 42km/h i wtedy kierowca nie ma szans żeby wyrobić się z wyprzedzeniem przed zakrętem. brzozak2 źle zrozumiałeś mój poprzedni post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

oj nie ładnie nie ładnie :) dawno zasady ruchu drogowego zapomnieli

-gdy ktoś nas wyprzedza w żadnym wypadku nie przyśpieszamy ! :)

postawcie się w roli wyprzedzającego już macie wyprzedzać a tu .... przyśpieszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Tylko że w takich miejscach jak to nie wolno wyprzedzać(delikatnie pod górkę i przed zakrętem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

nie do ciebie nalezy ocena sytuacji w tym przypadku, nie wiesz jakim motorem dysponuje pojazd jadacy za toba. przyspieszajac podczas wyprzedzania pokazujesz tylko jak wielkim burakiem jestes.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Burakami są te osoby które na chama wyprzedzają w miejscach gdzie stanowi to zagrożenie i na siłę zajezdzają drogę bo coś zza zakrętu wyjechało, nie nawidzę takiego chamstwa niejednokrotnie widzę jak na końcu tego zakrętu ciężarówki zjezdzają na drugi pas bo za szybko wchodzą w zakręt który jest ostrzejszy niż by się wydawało temu nie daje się im wyprzedzić, sam jadąc z drugiej strony niejednokrotnie musiałem uciekać na pobocze bo jakiś kretyn ciężarówką wjechał na mój pas :lol: wychodząc z tego zakrętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Co w zaden sposob nie zmienia faktu , ze nie wolno przyspieszac gdy ktos Cie wyprzedza...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

Popieram wypowiedz @strzechu i lepiej już takiego co wyprzedza w taki sposób puścić przodem ,bo jeśli dojdzie do wypadku to i Ty możesz w nim ucierpieć.Ja wolę zawsze ustąpić pierszeństwa wariatom niż potem sadzić się z nimi o odszkodowanie.A myślisz że jeśli Ty przyspieszysz gdy on wyprzedza w niedozwolonym miejscu to coś jego nauczy????Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja to robię tylko na tym jednym odcinku, inni rolnicy też tak robią tam że nikomu nie dają się wyprzedzić np jadąc środkiem drogi, ja zazwyczaj też jadę środkiem, ale jak coś jedzie z naprzeciwka to trzeba zjechać do boku i wtedy zawsze znajdzie się jakiś debil co próbuje wyprzedzić. Zazwyczaj ustępuje pierwszeństwa jak jadę ciągnikiem lub zjezdzam na pobocze gdy jadę z jakąś maszyną i daje znać kierunkiem żeby wyprzedzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj