Skocz do zawartości
coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris23    0

W tą cudowną cenę za Ariona640 nie chce mi sie wieżyć. mi zaspiewali za 620 cis z przednim tuzem, 246 tyś zł , bo teraz juz podają na wstępie cene w zł. obojętnie jaki kurs euro i tą oferte dostałem od Świerkota.

tomek73    186

zależy od dilera tuz 2500 euro neto plus cis a jaka jest różnica w dilerach między arionem 8 tyś euro

Wiadomość z agroFakt.pl

toreg    0

Zna ktoś cenę ARIONA 610 a może ktoś taki ciągnik posiada niech coś napisze o nim i jego wyposażeniu. ;)

zabubiony    0

Dla waszej wiadomości ARION 630 Cis z mieką osią i przednim tuzem kosztuje po negocjacji 280tys zł i na pewno nie jest tańszy!!!

toreg    0

Dla waszej wiadomości ARION 630 Cis z mieką osią i przednim tuzem kosztuje po negocjacji 280tys zł i na pewno nie jest tańszy!!!

To jest cena netto czy brutto. Sory ale jestem dopiero nowy co ten ciągnik ma w standardzie. Na wygląd mi się claas podoba.

zabubiony    0

Ta cena którą podałem jest netto. W standardzie tylko amortyzowana kabine a reszte to wejdz na ich stonke i poczytaj:)Ale prawde mówiac nic Ci wiecej nie jest potrzebne no że chyba szersze opony. A jesli jesteś zainteresowany kupnem to mi si wydaje ze MF jest lepszy i tańszy.

qazi    57

ostatnio dealer w wolnej rozmowie podał mi za 410 cis 220netto ale to już w wypasionej wersji z tuz i wom

tomek73    186

Ja mm oferte na Claasa ariona 640 CIS z TUZ na 65 tyś euro,miękka oś ok 4 tyś oczywiście netto i bez negocjacji.Za Axoina 810 dał mi 76 tyś a korbanek 68

oj kolego chyba drogo ja sie pytałem o axosa 74km to mi powiedzieli ok 180zł z vatem w wersji podstawowej sa nie normalni za to mam jonh deere z turem

Andrzej24871    12

hmm właśnie sie tego obawiam że taki Arion wyjdzie drożej niż JD 6x30 premium bo jd ma jeszcze promocyjny kurs na euro >>>> a nie mam zamiaru dawać więcej za jakby nie patrzeć nie do końca sprawdzony ciągnik więkrzą kase niż za sprawdzonego JD np z auto qadem (czy jak sie to pisze)

GABBER85    2

no dokładnie, a tym bardziej ze pewnie ma silnik jelenia -DPS

w razie czegos to jelyń ma dobry w miare serwis, a Claas to nie wiem...

b0gdan    85

oj kolego chyba drogo ja sie pytałem o axosa 74km to mi powiedzieli ok 180zł z vatem w wersji podstawowej sa nie normalni za to mam jonh deere z turem

no patrzcie, a podobno to korbanek miał wysokie ceny :)

Zaletą silników DPS montowanych w ciągnikach Claas jest to że są oszczędniejsze

Slavo    6

@B0gdan - w Celtisach był silnik DPS a w Axosach jest silnik Perkinsa,

Przedstawiciel z Tarnowa mówił że po wstawieniu silników Perkinsa będą oszczędniejsze :)

b0gdan    85

ja miałem na myśli porównanie JD i Claasa z tymi samymi silnikami tej samej mocy

Andrzej24871    12

A dlaczego?? Przecież silnik dps to silnik JD ale z głowicą claasa tak?? czyli uszczelka nie koniecznie musiała być JD :)

LukasR    0

Wie ktoś może jak silnik Claasa 620c reaguje na nasze polskie paliwo??

Mają one silnik common rail a te podobno są bardzo wrażliwe na jakość paliwa.

Teraz już "praktycznie" wszystkie nowe ciągniki <100km mają common reil'a,i wszystkie chodzą na polskim paliwie,i jakoś sobie radzą :D

kris82    4

oj chyba nie zawsze tak jest znam dwa przypadki wlania paliwa złej jakości akurat to nie Claas tylko deutz i lamborghini ale koszty w naprawie duże

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się