coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

danield28    35

Diler twierdził, że ze względu na emisje spalin ale nie wiem dlaczego skoro już ma Stage IV, w dodatku od nowego roku miały przejść modernizację modele 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Czy ktoś się orientuje ile może kosztować Claas Atos 220 lub Claasa Eliosa 220 z klimatyzacją, obciążnikami na tylnych kołach oraz adaptacją do ładowacza czołowego? Może być też cena podstawy, cena netto.

 

Edytowano przez Fugeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
dolączam do pytania z jqką skrzynią ten claas , a orientuje się ktoś ile kosztuje arion 630 na full wypasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Kolego 610 w Cis z przedni tuz amortyzacjia oski 320 tys netto 

630 cis komputer c-matic amortyzacjia oski przedni tuz 390 tys netto 

800 cis komputer c-matic oska amort tuz Nawigacjia 520 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to jest wyposażenie adrenalina mnie zmyliła jak pisalem . W wyposażeniu cebis ile waszym zdaniem powinno sie wyrwac go ?

Edytowano przez Mariuszbrzeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Mi diler zaproponował 620, nie pamiętam czy cis czy nie cis z amortyzacja osi, tuz, opony 540-650 , automat za 335netto z 2017roku. Dobra cena? Jeszcze bez Adblue. Czy lepiej iść np. w Johna M150? Ale tam na wypasie 370netto masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Po pierwsze się dowiedz czy jest już zarejestrowany, bo inaczej go możesz już nie zarejestrować i mocno bym się targował bo to już stary model którego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
3 godziny temu, danield28 napisał:

Po pierwsze się dowiedz czy jest już zarejestrowany, bo inaczej go możesz już nie zarejestrować i mocno bym się targował bo to już stary model którego nie robią.

Jest zarejestrowany na pewno. Mogę jeszcze kupić używany niby wystawiony za 290netto z przebiegiem 1000mth kupiony też od tego dilera tyle że produkcja 2015. Używany ma pełne wyposażenie we wszystko prócz nawigacji. Gość za 270 by sprzedał. Sam nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
12 godzin temu, maciej870323 napisał:

A jest w ogóle taki model, bo na stronie jest 610 albo 630

To jest model z 2017roku bez Adblue. Od 2018 nie ma modelu 620 tylko jak mówisz 610 630, ale już z Adblue. Ale wizualnie chyba nie wiele będą się różnić, albo w ogóle. I już ceny sporo do góry.... Podobno Valtra do końca stycznia w dobrej cenie bo od lutego podwyżki. Przez ten PROW w ogóle ceny ciągników masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248
Dnia 26.01.2018 o 23:28, petro11 napisał:

Mi diler zaproponował 620, nie pamiętam czy cis czy nie cis z amortyzacja osi, tuz, opony 540-650 , automat za 335netto z 2017roku. Dobra cena? Jeszcze bez Adblue. Czy lepiej iść np. w Johna M150? Ale tam na wypasie 370netto masakra....

Jaki tam wypas w M? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
Dnia 29.01.2018 o 00:06, Tomek90 napisał:

Jaki tam wypas w M? 

 

Do M też można dołożyć parę rzeczy: Min. elektrozawory, przedni TUZ, przygotowanie pod nawigację łącznie z monitorem 2630 i anteną, TLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj