coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

bartini1    0

ktora watahe krwiopijcow wasc reprezentujesz?

 

 

Kolego claasa:)

Tak poważnie to wszystko na maila, nie tylko forumowicze przeglądają ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Brzozakowi chodziło chyba o firme dilerską a nie o marke ;)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartini1    0

Brzozakowi chodziło chyba o firme dilerską a nie o marke ;)

 

Kurde kolego dzięki bo nie domyśliłbym się:)

Jeżeli jesteście zainteresowani to piszcie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

ktora watahe krwiopijcow wasc reprezentujesz?

 

Nie no leże i kwiczę :lol: Lepszych słów żeby to opisać bym sam nie znalazł :lol: czy mamy na AF jakiś konkurs post tygodnia czy też miesiąca albo coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

arion 630 cis w standardzie cena katalogowa 258 tyś zł, arion 520 cis 234 tyś


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Z tego co słyszałem to Trojan ma ceny z kosmosu tych Claasów.

Za te pieniądze, można kupić dużo lepsze i ciekawiej wyposażone "zabawki" innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilW    3
Z tego co słyszałem to Trojan ma ceny z kosmosu tych Claasów.

Za te pieniądze, można kupić dużo lepsze i ciekawiej wyposażone "zabawki" innych marek.

Co konkretnie masz na myśli? Arionowi 610 CIS odpowiada MF 6465 a tu już cena chyba będzie troszkę wyższa a jakość porównywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poettinger    22

dzis dzwonilem do przedstawiciela to za ariona 610 cis chca 215 tys netto a za 620 230 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case105    0

a może ktoś wie ile chcą za ariona 410 z radiem,schowkiem,siedzeniem pasażera,przednim tuz i przednim wom.i jeszcz ile kosztuje bez przedniego womu i tuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewale    0

Handlować to może nie handluje, ale jest właścicielem Ariona 420Cis i dlatego chętnie udziela informacji kolegom z branży

Widzę natomiast, że ty jakiś kompleks na punkcie handlu maszynami jednak masz.

 

Arion 420Cis - 205tys i kilka tys z tego zeszło

- Elektropilot kosztuje około 12tys

 

pozdrawiam

 

Witam kolego, właśnie niedawno podpisałem umowę na claasa 410 cis quadractiv "full" oponki tył 600/65/38 przód 480/65/28 z turem claasowskim 100 fl, całość 260 tyś netto. mam pytanie odnośnie sprawowania się twojego maluszka? z góry dzięki.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

a może ktoś wie ile chcą za ariona 410 z radiem,schowkiem,siedzeniem pasażera,przednim tuz i przednim wom.i jeszcz ile kosztuje bez przedniego womu i tuza.

Ja za swojego dałem w lecie 180 tys. netto z groszami bez tuza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

Witam, Ja otrzymałem ofertę na ciągnik Claas Arion 620 C w cenie 240 tyś, oraz Ariona 620 CIS 260 tyś. ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Cena katalogowa z dnia dzisiejszego za Axosa 310 CL z klima, pełnymi felgami, siedzeniem pneumatycznym to ok. 156 tys. netto, cena oczywiście do utargowania.

 

Taka ciekawostka...do maja produkowane są ciągniki na silnikach DPS(nakupili silników i muszą to wykorzystać) później wchodzą nowe sztuki z silnikami FPT (ad blue) mają być jakieś zmiany :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Czyli Ariony i Axiony jednak na FPT, ech, te ciągłe rotacje silników hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

To nie tak, że nakupowali i muszą teraz zużyć. To było celowe zagranie, moim zdaniem bardzo dobre. Chodzi ogólnie o to aby jak najdłużej utrzymać w sprzedaży wersje z niższym EURO. Claas zrobił tak też z kombajnami.Wszyscy, poza Claasem sprzedają już komajny z SCR.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Witam kolego, właśnie niedawno podpisałem umowę na claasa 410 cis quadractiv "full" oponki tył 600/65/38 przód 480/65/28 z turem claasowskim 100 fl, całość 260 tyś netto. mam pytanie odnośnie sprawowania się twojego maluszka? z góry dzięki.pozdrawiam.

 

Jeśli to jeszcze kogoś interesuje to mój Arion 420 ma prawie 700mth tak więc coś mogę o nim powiedzieć. Z usterek to żadna, a z poprawek to wymiana czujnika jakości oleju, który nie słusznie wskazywał zanieczyszczenie.

 

Przepraszam za opisywanie ciągnika, a nie podawanie cen. Jak już wspominałem swojego wyrwałem dawno temu za nie całe 205tys.

 

Jeśli pojawią się pytania proszę pisać na PW, gdyż nie śledzę tego wątku

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Taka ciekawostka...do maja produkowane są ciągniki na silnikach DPS(nakupili silników i muszą to wykorzystać) później wchodzą nowe sztuki z silnikami FPT (ad blue) mają być jakieś zmiany :)

 

no to masz mocno nieprawdziwe informacje bo na agrotechnice był nowy arion an DPS :D Axion 900 jest na FPT a 800 na DPS :D


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj