coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

Fugeo    277

Jaki ciągnik ze stajni Claasa polecacie do pracy głównie z ładowaczem czołowym, rozsiewaczem nawozów, opryskiwaczem? W przedziale 80-100 km. I ile za takiego trzeba dać. Mowa o nowej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Tylko, że mi bardziej odpowiadałbym mniejszy gabarytowo ciągnik. Arion jest duży a mi zależałoby na mniejszym, zwinnym ciągniku głównie do pracy z turem. Mam przerobioną oborę tak aby wybierać obornik turem i arion się po prostu nie zmieści i do tego podwórko na którym większym gabarytowo ciągnikiem z turem się nie poszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Claas zapowiedział na 5 lipca premierę nowych arion i axion. Podobno ma wejść 610 140km w 6 cylindrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

W poniedziałek oferta na claasa 430 panoramic z turem claas fl 120( łyżka,  krokodyl, chwytak i paleciak) opony 480 i 600 michelin, oś resorowana skrzynia 24x24 full wersja tylko bez przedniego tuzu i womu za  285 netto  cena wyjściowa. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Orientuje się ktoś ile może kosztować Claas Axos 320 lub Atos 330 z ładowaczem czołowym w wersji z rewersem elektrohydraulicznym?

Edytowano przez Fugeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Atos ok 160 tys. Sam ciągnik. 

Zna ktoś ceny Ariona 420-430 w podstawie? Z CIS. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
Dnia 6.11.2017 o 01:10, sumek666 napisał:

Atos ok 160 tys. Sam ciągnik. 

Zna ktoś ceny Ariona 420-430 w podstawie? Z CIS. 

arion 420 poniżej 205 netto  po b twardych negocjacjach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
24 minuty temu, Przemo85 napisał:

jakie wyposażenie?

tzw pakiet komfort-wom -3 predkosci , pompa zebata100l/min, cis z wyswietlaczem czarno-białym,klima manualna siedzenie pneumatyczne gramer,reflektory robocze 4 tył i 4 przód ,błotniki obrotowe poszerzenia błotników, sterowanie zewnetrzne wom i podnosnikiem ,dach wysoki z szyberdachem .siedzenie pasazera tylna wycieraczka na razie bez rewersora w dzojstiku a opony policzone standard czyli18.4-r34 i 14.9r .24 + gwarancja przedłużona o rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
17 minut temu, kewin123 napisał:

tzw pakiet komfort-wom -3 predkosci , pompa zebata100l/min, cis z wyswietlaczem czarno-białym,klima manualna siedzenie pneumatyczne gramer,reflektory robocze 4 tył i 4 przód ,błotniki obrotowe poszerzenia błotników, sterowanie zewnetrzne wom i podnosnikiem ,dach wysoki z szyberdachem .siedzenie pasazera tylna wycieraczka na razie bez rewersora w dzojstiku a opony policzone standard czyli18.4-r34 i 14.9r .24 + gwarancja przedłużona o rok

jakie byście opony dopasowali zeby miało to ręce i nogi  felga z tyłu 34 czy 38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Cena dobra ale zapewne dotyczy modelu z tego roku i pewnie z placu co powoduje ze maszyna musi być zarejestrowana do końca tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj