coolman111

Ciągniki CLAAS

Polecane posty

mariusz27    4

cena z dzis ariona 420cis 199000 jaka dostalem od dealera dobra cema jak myslicie


zetor team
ZIELONA STRZALKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Odnosnie tych silników gdzieś czytałem, że w tych największych modelach pojawi się silnik mercedesa. Ciekawe czy trafi do wszystkich modeli. Ceny by poszły do góry więc pewnie w tych najmniejszych claasach silnika mercedesa nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corn21    0

Witam wszystkich, dziś otrzymaliśmy ofertę na Axiona 810, amortyzowana oś, wersja CEBIS, przedni TUZ, 447000 zł netto do negocjacji. Mam pytanie czy ma ktoś ten model i mógłby podać jego cenę. Jest to najnowszy model Axiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

kupiłeś tego axiona? Mieliśmy oferte w tamtym okresie na 830 za 420 na full opcji tylko z hexashift bo taka skrzynia mnie interesowła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Orientuje się ktoś w jakiej cenie jest:

 

 

Claas Arion 420 CIS + TUZ z WOM

 

 

Edytowano przez Fugeo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

A co jest w standardowym wyposażeniu?

Ten model 420 ma 100? koni mechanicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

3 pary wyjsc hydraulicznych, tuz wom przedni, automatyka wom, jakieś biegi pod obciązeniem, dobre oświetlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

arion 620 cis + amortyzacja przedniej osi + przedni fabryczny tuz + para złączy + balast 600 kg + pełny pakiet oświetlenia i skrzynia eco 290 tys cena wyjściowa, do negocjacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Ja kupiłem 620 cmatic na full opcji za 334 tysiące. 20 tysięcy powinieneś lekko urwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Będę wiedział może jutro, biorę pod uwagę atosa 340 i 350. A co, myślisz nad takim czy tylko porównujesz ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

no właśnie porównuje ceny różnych marek bo chcę kupić ciągnik plus minus 100KM , chodziłby w samym opryskiwaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Dostałem ofertę na Ariona 430 za 248 tys netto.
Wyposażenie CIS, amortyzacja osi i kabiny, 3 pary wyjsć, TUZ, hexashift

Co myślicie o tej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj