PanJoker

Hydraulika w ciągniku a opryskiwacz...

Polecane posty

PanJoker    2

Panowie otóż posiadam hydraulicznie rozkładany opryskiwacz i chciałem go ciągać Renóweczką symbol chyba raczej mało ważny bo każda z serii 100 działa podobnie czy 103, 110,120, czy 145 a bynajmniej mi się tak wydaje. Moje pytanie brzmi tak, czy mogę zrobić taki myk żeby w jakiś sposób cały czas było podawane ciśnienie oleju na opryskiwacz?? Ta rączka od hydrauliki nie może zostać w danej pozycji na tłoczenie oleju w siłowniki?? Jak przytrzymam to idzie olej a jak puszczę to już nie idzie bo się dźwignia cofa. Wiem że w niektórych ciągnikach ta dźwignia się blokuje.

Bo w tym momencie jak chcę np rozłożyć lance czy wykonać jakieś inne czynności związane z rozłożeniem czy złożeniem, podniesieniem i opuszczeniem to muszę trzymać jednocześnie dźwignię od hydrauliki i przycisk od danej funkcji na komputerze. Dopiero wtedy coś się dzieje.

maniek0277    2

Moze jakis klin zeby dzwignie trzymal na czas rozkladania, mozna by jeszcze pod hamulec podpiac,bylo by sterowane nogą ale w jedną strone.

izydor6280    944

jesli przesuniesz dzwignie do przodu to powinna sie zablokowac

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

PanJoker    2

No właśnie się nie blokuje :/ Tak myślałem żeby coś dorobić ale... wolał bym żeby było to jakoś zrobione z głową a nie byle jak. Ona cały czas musi być w tej pozycji, tak żeby olej cały czas krążył. Czyli chcę żeby dźwignia była cały czas włączona tak żebym mógł swobodnie wykonywać czynności na lancach.

lukaszw    0

jak popchniesz na maxa w przód to jest swobodny spływ oleju na żadne gniazdo nie daje ciśnienia. W jd są takie blokady dźwigni, w zetorze 7211 też mam taką blokadę oryginalnie i np jak do paszowozu to też blokuje dźwignię a steruje sterownikiem i olej cały czas przepływa. Musisz coś dorobić małe estetyczne a praktyczne.

izydor6280    944

wystarczy jakis kawalek plaskownika, z jednej strony wycinasz miejsce na dzwignie a z drugiej przykrecasz do tej sruby m6

popatrz po aukcjach czasem tam sa takie udoskonalenia

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez klamka4
      Witam mam problem z renówka 103 14 TX a mianowicie zginęły mi kontrolki od ciśnienia oleju i zaczął piszczeć głośnik dodam że bezpieczniki i żarówki są dobre wie ktoś co to może być za problem z góry dzięki za pomoc
    • Przez domel27
      Cześć wszystkim. 
      Pojawił się u mnie problem w Aresie a mianowicie przy próbie odpalenia padł akumulator tak nagle zaczął kręcić i pyk brak prądu. Kupiłem nowy akumulator ale co się dzieje ciągnik odpala ale brak prądu na zegarach nie pokazuje obrotomierz temp poziom paliwa itd brak podświetlenia zegarów. W kabinie natomiast zegarek u góry na słupku działa światełko podczas otwierani drzwi jest. Nie ma też świateł zewnętrznych tak jakby cała kolumna kierownicza bez prądu. Bezpieczniki z lewej strony sprawdzone. Co może być przyczyną czy jakiś przekaźnik czy coś innego i gdzie tej przyczyny szukać. Pozdrawiam 
    • Przez rafi99910
      Witam mam problem z polbiegami w renault 610 mianowicie zablokowało się na 4 polbiegu i nie mogę zrzucić. nie mogę też przerzucić na żółwia. dodatkowo raz załącza się przedni napęd A raz jest rozłączony. Proszę o pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj