Zaloguj się, aby obserwować  
jaceko

jaki jest wasz stosunek do nowych firm paszowych??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaceko    4

Dzień Dobry.

Mam do was takie pytanie:

jaki jest wasz stosunek do nowych firm paszowych??

czy wolicie pasze z dużych istniejących firm paszowych??

czy jesteście w stanie zaryzykować zmianę paszy na jakiejś małej nieznanej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

A ja mam taki stosunek do tego że jak coś pasuje to nic nie zmieniać kiedyś jechaliśmy na sano potem wiele kuszących ofert z innych firm i jaki to oni mają dobry produkt.Teraz wrociliśmy z powrotem do sano i wszystko od prosiaka do tucznika jadę na sano i dla mnie to najlepsza firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexl    0

U mnie też wierni firmie SANO zaczeliśmy kupować jakieś tańsze odpowiedniki ale nic nie dały strata czasu i pieniedzy jednak Sano to firma sprawdzona u mnie w okolicy i raczej przy niej zostane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

ja nie widze różnicy w produktach sano a np de heus lub vitfoss ale w cenie to juz różnica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

tak sie sklada ze mieszkam przy glownej ulicy z ktorej widac duza chlewnie i co rusz jakis przedstawiciel zajezdza aby przekonac mnie do swoich produktow chcac wcisnac choc troche na probe ze jakie to ich najlepsze i po takich spotkaniach czesto stwierdzam ze nie maja pojecia o zywieniu trzody i o tym co mowia a tylko sa wyszkoleni marketingowo byle sprzedac a zeby cos sprobowac to trzeba czsu aby miec rozeznanie czy dany produkt w naszch chlewniach sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj