Zaloguj się, aby obserwować  
michalek2626

Bezpieczniki w Claas Dominator 78

Polecane posty

Witam od kilku dni mam 78 i nie wiem gdzie się w niej znajdują bezpieczniki , pytam ponieważ na panelu przy kierownicy nie zapalają mi się lampki może ktoś wie gdzie one się znajdują

demolka19    0

Sprawdzałem w instrukcji i są tam gdzie w 88 a wiec pod konsolą po prawej stronie. Podnosisz i kładziesz sobie na prawej szybie ;) Znajomemu nie działaly te kontrolki bo mysza przegryzła przewody w kolumnie kierowniczej.

Wiadomość z agroFakt.pl

bezpieczniki znalazłem , sprawdzałem probówką i nie każdy świecił na zapłonie ,pytałem o bezpieczniki ponieważ na panelu przy kierownicy żadna kontrolka nie działa gdy zapale kombajn zapala się kontrolka od smarowania lecz nie słyszę sygnału dźwiękowego , odłączyłem kable od czujnika oleju przy silniku i nadal świeci dodam ze kombajn mam od 4 dni dwa dni temu było wszystko ok może ktoś miał taki przypadek?

PioMik    0

Kolego może myszki ci kabelki po przegryzały ja miałem tak ale jak je po lutowałem to wszystko było ok :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stasek2
      silnik w moim clasie (perkins 6 cylindrowy-mercator 60) na pełnych obrotach cały czas dymi na czarno tak jakby szczelał tym dymem tak pyrkał na czarno, od połowy obrotów do pełnych. Na wolnych niema wcale dymu, nie bierze oleju , pali na dotyk. Kupiłem go 8 lat temu z niemiec i tak było od początku. 3 lata temu robiłem silnik nowe cylindry tłoki pierścienie, głowica podcierane zawory(szczelne nie wypalone), pompę i wtryski robiłem już u trzech fachofców i każdy mówi że jest ok.

pomóżcie co to za przyczyna
    • Przez Kamil1998
      Witam. Mamy problem z przekładnią jezdną w tym kombajnie. Podczas jazdy urywa śruby,którą przykręca się "słoneczko". Znajduje się ono przy prawym kole przednim. Czy ktoś zna przyczynę? Z góry dzięki za pomoc
    • Przez sznajdik
      Gdzie szukać przyczyny tego że pękają kosy tóż za tą nakładką z kulką dziś pękły dwie fakt że były spawane ale nie zmienia to faktu że pękły przed spawaniem o co tu chodzi?
    • Przez fza
      Kierownicę wiatru należy ustawić na 5cm od dołu (wg informacji z forum) - ale jak to się ma, patrząc zewnątrz.  Jeżeli możecie zrobić zdjęcie, to bardzo proszę - chodzi o położenie tej blachy względem  jakiś elementów zewnętrznych.
    • Przez Andrzejcypis
      Do koszenia rzepaku klepisko było opuszczone , a teraz nie można go podnieść. Na wylocie jest szpara że palec się mieści i wyżej nie chce podejść. Wszystko. Wygląda na czyste , a coś blokuje
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj