batim

Uprawnienia na kombajn

Polecane posty

no własnie ja też bym sie chciałdowiedzieć gdzie można zrobić mieszkam koło krakowa ale tu nikt nie che pomóc :o a uprawnienia możesz robić od 18 i musisz mieć prawko B lub T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

jak to jest na prawdę???

w szkole tłumaczą nam że jeśli chcesz mieć uprawnienia na kombajn to trzeba zdać kategorię T, bo B+E nie upoważnia-ja niby mam T i B to się nie martwię, ale koledzy robili B+E i zachodzą w głowę-podejrzewają, że szkoła chce na nich po prostu dodatkowo zarobić, bo jako jedyny podmiot w okolicy robi i taki kurs na traktor i na kombajn:D ale jak jest w przepisach-nikt nie wie, bo w kodeksie tego nie wytłuszczyli:lol:


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Gdzie można zrobić kurs na kombajn koło Łodzi . proszę o odpowiedz jak najszybciej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

W wieku 16lat planuje iśc na prawo jazdy kat.T i dla 16latków jest taki sam kurs jak dla tych którzy ukonczyli 18lat? I czy potrzebne jest do uprawnień na kombajn o których też myśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maat5211    0

ja mam taki sam problem jak rucin

niewiem czy po kursie na 16 lat na kat.T mogę zacząć kursy na kombajn pomoże mi ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Jak się bierze kombajn na PROW to nie trzeba mieć kursu. Od 16 lat jest na traktor ale od 18lat jest kurs na kombajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Można robić kurs na kombajn jeżeli ma się 16 lat, ale jest warunek że potrzeba mieć prawo jazdy kat T i zgodę rodziców.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

CO ty gadasz specjalnie dzisiaj pytałem się w mojej szkole i ten co robi kursy na kombajn i prawko na traktor mówi że od 18 lat można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

bo w skzole tak dupią. Ja moge iśc prywatnie ale zapłace grubą kase, w skzole prawko T zrobie za 300zł... kurs na kombajn za jeszcze mniej. Ale cóż. w 2 klasie dopiero ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Można robić kurs na kombajn od 16 lat ja tak robiłem miałem 16 lat i kombajn zrobiłem i jeżdże odrazu po zrobionym kursie... Do @UrsusCzesio ja za prawko na kat. T płaciłem 600 zł za kurs ale 4 lata temu a kombajn mnie uczynił 250zł a sieczkarnia samobieżna 100zł


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Ja robiłęm prawko Na T to wyszło mnie w sumie nieco ponad 1000zł a kurs na kombajn kosztuje 200zł ale on jest od 18lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabro    1

Koledzy orientuje się ktoś może gdzie na dolnym śląsku można zrobić uprawnienia na kombajn, szukam już jakiś czas i nic nie mogę znaleźć, a było by nas kilku chętnych.

Z góry dzięki za odpowiedzi.


Może jestem wariat, ale nie idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

U nas w woj. Opolskim możesz zrobić a dokłądniej w Prudniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Czy wszyscy, którzy wypisują cenę za uprawnienia na kombajn chodzą do techników? Bo ja chodzę do liceum i jak dzisiaj się pytałem pani w ODR to mi powiedziała, że uprawnienia kosztują 800zł, a to jednak trochę więcej niż 200-400zł i to normalnie jest chyba kurs - teoria i praktyka. Dokładnie się wszystkiego dowiem w środę, ale cena mnie trochę przeraziła, bo tak się miło naczytałem w temacie.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

Ja jak robiłem 2 lata temu to płaciłem 100zł, a mój kolega teraz robił to płacił 70zł


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

dzięki chłopaki no mi jeden gość oferuje zaoczny przyspieszony kurs w 3 dni za 700zl ale jeszcze poszukam w okolicy a ty gangster gdzie dokładnie robiłeś bo może warto by było przejechać pare km jeśli taka różnica w cenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

ja w szkole ale tylko po układach a tak jak obcy to robią po 400zł chyba


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam chciałbym ostrzec wszystkich przed sprzedającym z okolic Wandowa woj. wielkopolskie, który specjalizuje się w sprzedaży kombajnów marki claas dominator, maszyny są wyszykowane tylko powierzchownie często gęsto ściągane w beznadziejnym stanie, niestety ja złapałem się na jego haczyk. Zakupiłem u szanownego pana kombajn marki claas, który był w stanie wręcz idealnym, z racji szybkiego ukończenia żniw zdecydowałem się na szybki zakup i to był mój błąd, według zapewnień sprzedającego maszyna gotowa do pracy, w rzeczywistości po zakupie rozleciała się w drobny mak sieczkarnia, po przeanalizowaniu przez autoryzowany serwis Claasa okazało się, że wał był złożony z dwóch elementów, w obudowach były łożyska zużyte, po głębszej analizie okazało się, że brakuje w znacznej części czujników a dużo elementów dorobione były na wzór. Przestrzegam wszystkich forumowiczów przed szybkim i pochopnym kupowaniem maszyn rolniczych, naprawdę warto wydać te 200-500zł na serwisanta, która przejrzy sprzęt prze zakupem. Próbowałem sprawę załatwić osobiście ale sprzedający śmiał się ironicznie i powtarzał cytuje NIE JEST PAN PIERWSZYM I OSTATNIM.... skorzystałem z pomocy adwokata i dzięki jego pismom i groźbą skierowania sprawy do sądu udało mi się wymienić wadliwy element jakim była sieczkarnia, cały proces trwał od lipca 2013 do stycznia 2014. Także szanowni forumowicze uważajcie i sprawdzajcie bo dużo jest nieuczciwych handlarzy, którzy tylko czekają.Sprawa zakończyła się mam nadzieję pozytywnie chociaż ostateczna próba maszyny odbędzie się w te żniwa i to zadecyduje czy zostanie w moim gospodarstwie.
    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj