batim

Uprawnienia na kombajn

Polecane posty

Daj nam znać czy B styknie. Według kodeksu starczy ale w naszym kraju nic nie jest pewne.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franz    0

Na kurs który ja uczęszczam wystarczy że jest prawo jazdy na obojętnie jaką kategorie i za okazaniem po zdaniu egzaminu papiery wydają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimladentoja   
Gość bimladentoja

niemożliwe na kat.A też by wydali???

Edytowano przez andrzej2110
nie udany cytat poprzedniego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimladentoja   
Gość bimladentoja

rzeczą ludzką jest błądzić,a moderatora to wytykać,jakby mi mało wstyd było że się kropłem:)no i będzie że nie w temacie pozdrawiam<zawstydzony>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

W srode sie odezwe i dam znac czy wystarczy kategoria B.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Boze jak przynudzaja na tym kursie :) wczoraj 8 godzin i 1 raz jezdzilem Bizonem Sampo ktory nigdy nie pracowal w polu a ma 580mtg hehe nic nie powycierane masakra hehe. Tak wystarczy miec od kategorii B wzwyz i mozna robic kurs. (Jak mi sie nie chce dzis jechac)


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
art1224    59

Ja robiąc kurs nawet kombajnu na oczy nie widziałem, tylko same wykłady...<_< A kurs kostował 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Ja jezdzilem doslownie 5 minut ale najwazniejsze ze juz zdane i papier jest <_<


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No i mam już wszystko pewne i oblatane <_< W kwietniu idę na kurs, a w szkole o której wspominałem wcześniej muszą się dużo douczyć :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ja właśnie dzisiaj rozpocząłem kurs. Teoria, jazda.... Koszt 450 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

@tumek19

A gdzie go robisz? W jakimś ODR?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

moj kuzyn był na pierwszym wykładzie zaplaciał za cały kurs i stwierdził, że wykładowcy muszą się jeszcze dużo douczyć, a jakimś Bizonem nie będzie jeździł bo i tak mu to nic nie da jak ma Claasa nawet na egzaminie końcowym nie był to papiery przysłali mu pocztą :) a o kat. to się go zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

kombajnem jezdza odkont mam 17lat i mam kat B. z kilkoma policjantami rozmawiałem na temat tych uprawnien i policja ich nie wymaga, wystarczy miec B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Na kurs oczywiście możesz iść bo jest od 16 lat ale i tak T na drogę wystarczy (w razie kontroli) nie wiem jak jest w razie wypadku.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Nom, właśnie mi sie tak wydawało, że T jest na wszystkie pojazdy wolnobierzne i np. kombajnem można jeździć ;)

skoro jest dozwolone prowadzenie po drodze, to w razie wypadku też nie ma problemu ;) odpukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1

Tak jeżeli masz prawo jazdy kat. T to możesz bez przeszkód iść na kursy. Ja będe robił kursu jak zdam na kat. T i kursy tylko 6 godzin teori i 6 godzin jazdy i już mogę papier odebrać i odziwo kurs na uprawnienia na kombajn wiele mnie nie wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmaciekdd    0

W Janowie (powiat Sokólski) w szkole rolniczej odbywają się kursy na operatora kombajnu zbożowego. Ceny kursu:

Dla osób uczących się w technikum: 350zł

Dla osób uczących się wieczorowo w szkole 450zł

Dla osób z poza szkoły 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

Ja jak zrobiłem kat. T to poszedłem na kurs zapłaciłem 100zł zero teori


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

ja w swojej szkole miałem za darmo, tylko że egzamin miałem praktyczny i teoretyczny :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzony    0
Uprawnienie wygląda tak,że jest to zwykłe zaświadczenie że jest się operatorem kombajnu zbożowego jest bezterminowe ,a reszta jak napisali koledzy powyżej,jest potrzebne w razie w,,,ubezpieczalni aby nie było kłopotów z odszkodowaniem,jak na drogach to nie wiem raz wystarczała kategoria B zaś C,kto by z nimi nadążył.

 

kolego wystarczy c dzwonilem na kgp i pytalem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj