yacenty

Tapatalk w komórce

Polecane posty

statek    140

To otworz go na komorce i zobacz ile Ci danych zje bez wifi. Na ile starczy Ci pakiet 100mb

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Korzystam tylko z wifi, pozatym mając Galaxy S III też niekorzystałbym z chrome, na 7 calowym ekranie przeglądarke przegląda się napewno lepiej niż na 4,8 calowym w S III, dużej różnicy nie ma, ale zawsze coś.

 

Pozatym nie nabijamy już sobie postów, ja uważam że lepiej przeglądać w Chrome, Ty uważasz że lepiej korzystać z Tapatalka i niech tak zostanie :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

A probowales tapatalka?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Próbowałem, i jak widać od czasu do czasu go używam :D

 

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

 

 




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Na becie tapatalka też nie działa :-(

 

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 4

 

 


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedaxa    0

Na iPhonie ladnie to działa wsystko i owiele szybciej niż na chrome ;)

 

 

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Wszystkie tematy dzialaja?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1377

Widzę że problem nie nowy, ale u mnie używając Tapaczopka też niektóre tematy otwierają się w nieskończoność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

swego czasu zgłosiliśmy problem w tapatalku - potwierdzili go, próbowali naprawiać, nie dali rady, ostatnio jak wypuszczali nową wtyczkę dla forum i nową aplikację dla telefonów/tabletów napisali ze problem załatwiony - z tego co piszecie to chyba nie.

Ich wsparcie techniczne jest takie, jakby go nie było, nie miejcie prosze do nas pretensji ze wam nie działa.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Istnieje jakaś szansa, że w końcu Tapatalk zacznie chodzić na naszym forum? Trochę głupio, że wchodząc na mobilna wersje agrofoto wita nas napis zachęcający do skorzystania z Tapatalk, a program nie działa. Taki baner tylko drażni ;-).

 

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

 

 


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

swego czasu zgłosiliśmy problem w tapatalku - potwierdzili go, próbowali naprawiać, nie dali rady, ostatnio jak wypuszczali nową wtyczkę dla forum i nową aplikację dla telefonów/tabletów napisali ze problem załatwiony - z tego co piszecie to chyba nie.

Ich wsparcie techniczne jest takie, jakby go nie było, nie miejcie prosze do nas pretensji ze wam nie działa.

 

Może w wolnej chwili wrócisz do tematu? Fajnie by było jak by program obsługiwał forum. Może regularnie zgłaszaj im problem to w końcu zareagują.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To wam widzę, że chociaż trochę działa. Mi na Windows Phone 7.8 po ostatniej aktualizacji z Tapatalka żadne tematy się już nie wczytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

A może problem leży po stronie tego forum . Ja bym usunął tą wtyczke, pobrał najnowszą jeszcze raz i jeszcze raz ją wgrać

 

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

 

 


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

Potwierdzam, w Windows Phone tematy się nie wczytują. Jak taki problem z tym Tapatalk to może lepiej zrobić wersję strony laijt i będzie luzik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj