Zaloguj się, aby obserwować  
Ghost

jcb 520-50 problem

Polecane posty

Ghost    0

Witam!

Mam nastepujacy prblem z ta ładowarka. Zapaliłem ją dzis rano i pochhodziła chwile i zgasła i niema prądu. Aku sprawdzilem i kable ogolnie, bezpieczniki tez sa ok. Niewiem co sie moglo stac. Awaryjne chodza, radio gra a jak przekrece kluczyk to kontrolki i pulpit całkowicie umrał......co robic??

Ghost    0

Stacyjkę sprawdź.

pomsylalem juz o tym własnie tez, jutro jakis fachowiec ma wpasc i zerknac na to a bez taj maszyny to jak bez reki

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Konrad_90
      Witam. Przymierzam się do kupna ładowarki do gospodarstwa. Doszedłem do wniosku że ładowarka przegubowa ma dla mnie niewystarczające parametry, szczególnie wysokość podnoszenia, jednak chciałbym, aby maszyna wjechała w różne "zakamarki" gospodarstwa. Padło na kompaktową ładowarkę teleskopową. Zastanawiam się nad Manitou mlt420-60h, weidemannem t4512 oraz ewentualnie giantem gt5048. Czy macie jakieś doświadczenia z tymi maszynkami? Dodam, że zdziwiły mnie ceny, bo Manitou, pomimo najlepszych parametrów, jest najtańsze w podstawie. 
    • Przez kubas340
      Witam wszystkich,czy powyższa ładowarka po włączeniu 1 lub 2 biegu i przestawieniu rewersu w polożenie w przód lub tył bez wciskania gazu powinna powoli się toczyć czy nie? Proszę też o jakie kolwiek opinie na temat tej ładowarki
    • Przez artursz89
      Witam!
      Czy ktoś z was ma może książkę z częściami do ładowarki Sanderson 726 i napisałby jaki jest numer części elektrozaworu rewersu do skrzyni spicer / turner COM - T4 - 2014 ?
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Jagis
      Witam
      Mam problem z ładowarką teleskopową weidemann t6025, mianowicie pękł mi przu joysticku suwak od kierunku jazdy po rozebraniu okazało sie ze gdy zalozylisy joystick z powrotem nie działa wysuw oraz oprzyrządowanie na teleskopie . Proszę o pomoc
    • Przez iroo10
      Witam.
      Mam problem z ładowarką przegubową striegel. Ciężko kręci się kierownicą w lewą stronę, w prawo jest ok. 
      Pierwsze podejrzenie padło na siłownik, bo pod obciążeniem sama skręcała. Po regeneracji siłownika kręci się lżej, ale nie tak jak być powinno. 
      W ładowarce jest zamontowany orbitrol z zaworem priorytetowym LS. Teraz pytanie co wysiadło zawór czy orbitrol?
      Czy taki orbitrol z zaworem priorytetowym można zamienić na taki: https://sklepdlarolnika.pl/pl/p/Orbitrol-OSPC-80-LS-150-1230/24631

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj