nitek

co lepsze do pracy w lesie ursus 1224 czy 1614

Polecane posty

macieju0    0

te szóstki ursusa/zetroa to bydlaki ale nieskretne kto pracowal kiedykolwiek w lasach wie, ze tu potrzebny jest ciagnik mocny i skretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Ja też pracuje w lesie z przyczepą leśną, i u mnie idealnie sprawuje się Belarus 820 na moście krzyżakowym, jest dość zwrotny, jak się wywali akumulatory pod kabinę to można przerobić na fotel obrotowy co ułatwia operowanie HDS-em, są do niego tanie części, dość mało palą, jest dobra widoczność. Zastanów się może nad Mtz lub Belarusem tle że w wersji Turbo i na szerokiej oponie zwłaszcza z przodu :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macieju0    0

johenek i jak tam u was stawki za m3 u nas u jednego zula 17zl za m3 ale daje ci tylko zrywac papierowke glownie 1.25metra sosna buk grab i jesion 2,50metra idzie tylko swierk i brzoza lepsze ogarnia on co grubsze ma swoje ciagniki. w grudniu pracowalem w nadlesnictwie jablonna ok wawy na lesnictwie katy wegierskie zrywalem mtz 952.3 jeszcze takiego ciagnika niespotkalem kupiony byl w marcu 2013r i tak sie psul ze masakra na trzy tygodnie pracy tam tydzien zrywalem a dwa naprawialem ciagnik a jak czesci nie bylo pracowalem jako pilarz ten twoj mtz tez tak sie sypie ? bo kiedys myslalem nad kupnem mtz ale po tych przygodach z ta 952.3 sie rozmyslilem kompletnie . na jakim sprzecie robisz? ja mam przyczepe palms 9 ton 2x2.50 klade na nia ok6- 7m3 ale niewiecej na kurs i ten moj zetor 7245 jest za slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj