tokarz

McCormick MTX150

Polecane posty

tokarz    0

witam,

Jestem posiadaczem właśnie ciągnika McCormick MTX150 i napotkał mnie ostatnio taki problem, a mianowicie po powrocie z orki zauważyłem ze kapie paliwo z pompy paliwowej, rozebrałem uszczelniłem i po złożeniu i uruchomieniu trochę pokopcił ale wróciło do normy. Wybrałem sę na pole i po drodze mi zgasł, ściągnąłem do domu, pogrzebałem, odpowetrzyłem, zapalił i dalej w pole, wszystko ok po zrobieniu ok 5 ha znowu zaczął farfolić i zgasł, jakoś się uruchomił i zjechałem do domu. Dziś też był problem z odpaleniem był zapowietrzony(ogólnie strasznie ciężko go odpowietrzyć), ale odpalił, kopci białym dymem i dziwnie pracuje ponadto przy wydechu już za turbiną zrobił się mokry, czyli pewnie źle spala. I teraz moja prośba o pomoc w naprowadzeniu co może być tego przyczyną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz silnik na CR? Może być złe paliwo i układ CR mógł się uszkodzić. Może to nie pomoże ale , sprawdź filtry paliwa. A właśnie czym uszczelniłeś ten przeciek, bo chyba nie sylikonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokarz    0

Tak silnik mam na CR. Paliwo to miałem raczej dobre, filtry ok. I właśnie jak się orientowałęm popełniłem wielki błąd(właśnie sylikon). Wygląda na to żę pompa jest do naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu    0

Jaki silnik siedzi w tym Mtx 150 jedni mówią że iveco inni że cumins jak na pompie rotacyjnej. to w końcu ja już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Model 150 ma silnik Cummunis/ Iveco [nie wiem jak to tam dokładnie wygląda między firmami, ale taka wspólna konstrukcja czy coś] z serii Beta Power 6,7l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitru    0

Ten akurat silnik w mtx150 to Iveco i nie ma CR!! tylko pompę rotacyjną.


Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drozd82    0

Zapaliła mi sie na głównym wyswielaczu duża kontrolka wykrzyknika,co ona oznacza?nie posiadam instrukcji obsługi,prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekgo    0

>>>drozd82<<< Wykrzyknik jest od ręcznego swieci sie jak jest zaciągnięty chyba ze cos masz nie tak z linką ręcznego >>??<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokarz    0

co może być przyczyną wycia podczas używaniu hydrauliki zwłaszcza jak jest zimny, początkowo było słyszalne czasami przy używaniu rewersu, ale ostatnio to nawet przy skręcaniu. Dodam jeszcze że np. przy kiprowaniu przyczepy przewód hydrauliczny drga tak jakby nie dostawał oleju i głośno wyje, ale podnosi.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj