Skocz do zawartości
moch

Zetor 12145 - wzmacniacz momentu

Polecane posty

moch    0

mam pytanie jak zaspawac wzmacniacz momentu żółw zając żeby był na zającu?

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Ginterpol    17

a czy nie lepiej go naprawić???? to jest najgłupsze co można zrobić i tak robili pegeerusy a jak kasy nie masz to pojeździj na żółwiu do czasu aż nazbierasz.

Wiadomość z agroFakt.pl

bartbanan1    1

ja tez polecam wstawianie walka ;)jest pewniejsze niz spawanie ;) a pospanie tego do prostych rzeczy nie nalezy ;/

Nikita_Bennet    100

pospawanie to nie problem, tylko po co?

Jak ktoś nie chce mieć wzmacniacza niech wstawi wałek i już.

My w Z10145 zaspawany wzmacniacz wymieniliśmy na nowy i działa super od kilku lat.

ogrodnik70    0

Witam zacznę od początku kupiłem do mojej 6 skrzynie i silnik od zetora 12145 :) dodam ze silnik i skrzynia nie była używana przez około 1,5 roku :unsure: ciągnik pochodził z NORWEGI. Silnik ładnie pracuje i ładnie zapalił ale mam problem z żółwiem a polega na tym ze jak ciągnik chodzi na małych obrotach na włączonym zającu to coś tak dziwnie rzezi w zającu lecz gdy przełączne za żółwia to jest cisza , gdy powrócę do poprzedniego położenia ząjąca jest to samo nadal coś rzezi. :( A gdy wduszę sprzęgło to też jest cisza. Olej w skrzyni jest nowy , żółw w trakcie jazdy ciągnikiem działa bez zarzutów tylko ze rzezienie ;[ . Może trzeba coś wyregulować proszę o pomoc jeśli ktoś coś wie o tym z góry wielkie dzięki

Połączony

Edytowano przez MAT912

misio2614    1

Też tak mam, podobno to od satelit kosza wzmacniacza i nic na to nie poradzisz. Gdzieś mam krotki filmik tego odgłosu, jak coś to mogę gdzieś wstawić.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystkie tak mają, te ciągniki nie powinny pracować na zbyt małych obrotach.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ogrodnik70

Ja robię właśnie 12145 to znaczy skrzynia biegów i sprzęgło ale takie objawy to pierwszy raz słyszę, ale to na 100% wzmacniacz kosz satelitów bęben albo wałek jest wybity nic nie wskurasz to trzeba ciągnik rozpołowić i naprawić.

Agro-Nom    6

witam wszystkich agrofotowiczów chciał bym się zapytać ile wam wytrzymują wzmacniacze momentu w ursusach i zetorach i czy je naprawiacie czy spawacie ?? proszę o odpowiedzi  ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się