Skocz do zawartości
Hanter150

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Polecane posty

kris14    259

No ja już nie startuje :)

Po moim 'przypadku' zmienił się regulamin i dodano taki wpis

"Laureaci etapu centralnego z poprzednich edycji Konkursu nie mogą brać udziału w Konkursie."

Niestety wypadło na mnie ;)

Volt    0

Ja również wygrałem etap szkolny, zdobywając skromne 23 punkciki ;)

Widzimy się 19 kwietnia w Warszawie ! :)

Wiadomość z agroFakt.pl

gabrysiek    47

No niestety zająłem 2 miejsce po dogrywce z 19 pkt . Obecnie jestem na liście rezerwowej- szkoda. Do pierwszego miejsca zabrakło mi 1 pkt i już byłby remis i dogrywka. Szkoda, ale za to za rok wierzę, że będzie lepiej. :D

rzeznik13    282

Profesor mi coś wspominał,że 25 kwietnia etap centralny w Warszawie, na internecie wszędzie jest napisane,że 19 kwietnia i już sam nie wiem.

Volt    0

Jednak pomyłka nastąpiła i Etap II ma odbyć się 25 kwietnia właśnie dostałem taką informację od mojego Profesora.

Volt    0

Mam takie pytanko. Korzystacie jeszcze z jakiś materiałów dodatkowych (nie licząc tych podanych przez organizatorów) ?

Ponieważ z tego co czytam to mało pytań pokrywa się z tymi podanymi.

P.S hmm 14 owiur ??

Edytowano przez Volt

marcin974    25

Ja na owiurze startowalem z bloku mechanizacji. uczac sie Agrobiznesu, w szkole z rolnikami dalem rade a na regionalnym na 33 mialem 6 miejsce ;)

Volt    0

A mam pytanie, jak będzie przebiegać ta Olimpiada. Chodzi mi dokładnie o część praktyczną i teoretyczną (ile można pkt zdobyć itp.) oraz mniej więcej ile trzeba mieć procent, żeby zostać laureatem (w poprzednich edycjach jak wyglądało) ponieważ nie mogę znaleźć żadnych informacji :/

kris14    259

Na stronie organizatora jest wszystko opisane

http://www.agromechanika.net.pl/media/www/pdf/konkurs-bhp-2013/harmonogram.pdf

Część teoretyczna- test z pytaniami, za błędne odpowiedzi są ujemne punkty, następnie jest test graficzny- na slajdach pokazywane są zdjęcia i należy napisać jakie są nieprawidłowości na tym zdjęciu, nie zgodne z BHP i ergonomią. Jest chyba 10 zdjęć, na każde zdjęcie 1 minuta.

Nie ma części praktycznej.

Ja nie pamiętam dokładnie, ale chyba miałem coś ok 38p za wszystko albo 33 i miałem 2gie miejsce.

Ale spokojnie, były osoby które miały ładne punkty na minusie :D (tylko ciekawi mnie jak przeszli pierwszy etap skoro nie mają żadnej wiedzy).

W pierwszym roku poszedłem na żywioł- udało się, na drugi raz kułem 2 tygodnie wszystkie materiały też się udało. Warto.

Rafalek987    0

kolego możesz Mi podesłać na emeila: rrafaello987@wp.pl przydatne materiały które Ty miałeś do nauki ??

Volt    0

Mam pytanie odnośnie osób, które brały udział udział w poprzednich edycjach więc test z ilu pytań się składa 30 ? Tak jak na eliminacjach szkolnych czy więcej ? oraz jak wygląda część praktyczna czyli opisywanie obrazków ? Jest jeden obrazek i opisuje się go czy wyświetlają kilka i każdy trzeba opisać. Jak tak to ile jest tych obrazków ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jjacekk4
      Witam

Pierwszy raz wziąłem zwolnienie l4 dostałem na 7 dni i wiem że kolejnego nie będzie, wziąłem tylko dlatego że musze usprawiedliwić egzamin na uczelni
      Moje pytanie czy musze to zwolnienie dostarczyć do krus ,
    • Przez MarcinAG
      Jak myślicie jaki Traktor wygra tegoroczną edycję konkursu na traktor roku?

Takie traktory w tym roku zostały nominowane

CLASS AXION 850
      FENDT 516 VARIO
      JOHN DEERE 6090 RC
      KUBOTA M 110 GX
      MASSEY FERGUSON 6616
      NEW HOLLAND T 8.420 AUTOCOMAND
      LAMBORGHINI NITRO 13O
      Temat przeniesiony do odpowiedniego subforum
    • Przez pablo190293
      Witam , Dwa lata temu Ojciec przepisał mi gospodarstwo i wziąłem premie na Młodego rolnika , teraz skończyłem szkołe rolniczą i zdecydowałem sie zacząć nauke w szkole Haering'a . Tam jest część nauki i praktyk i podpisuje się umowe o prace i będe ubezpieczony w zusie . Chciałbym sie dowiedzieć jak to będzie wyglądało , czy będę musiał płacić krus i zus czy tylko zus . Może miał ktoś taką sytuacje i wie jak to wygląda ?
    • Przez Hubert21
      Witam szukałem takiego tematu ale nic nie znalazłem więc postanowiłem napisać nowy temat a teraz do żeczy chodzi mi o to że do września byłem ubezpieczony ze szkoły ale teraz skończyłem edukacje i nie mam ubezpieczenia i niewiem czy musze się ubezpieczyć w krusie czy mogę być ubezpieczony przy rodzicach
    • Przez ciosany
      Witam wszystkich, jestem nowy. Mam do Was pewne pytanie a że sprawa jest hmm pilna i szukam odp lecz nie mogę znajść precyzyjnej odpowiedzi to pozwoliłem sobie założyć nowy temat.

Sprawa polega na tym że Babcia z Dziadkiem przepisali gospodarstwo na syna. Babcia była na rencie CHOROBOWEJ. Po paru latach Syn i Dziadek zmarł (10 lat temu). Gospodarstwo to sprawą spadkową Sąd podzielił na Babcię i jej Córkę. Babcia otrzymała 0,93 ha Córka 1,2 ha.

Czy BABCIA powinna zgłosić do KRUS fakt że posiada ziemie na siebie. Czy mogą jej zatrzymać rentę z tego powodu? Ma 74 lata i jest cały czas na rencie chorobowej.

Z góry dziękuję za odpowiedz i pomoc.