Hanter150

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    267

No ja już nie startuje :)

Po moim 'przypadku' zmienił się regulamin i dodano taki wpis

"Laureaci etapu centralnego z poprzednich edycji Konkursu nie mogą brać udziału w Konkursie."

Niestety wypadło na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volt    0

Ja również wygrałem etap szkolny, zdobywając skromne 23 punkciki ;)

 

Widzimy się 19 kwietnia w Warszawie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

No niestety zająłem 2 miejsce po dogrywce z 19 pkt . Obecnie jestem na liście rezerwowej- szkoda. Do pierwszego miejsca zabrakło mi 1 pkt i już byłby remis i dogrywka. Szkoda, ale za to za rok wierzę, że będzie lepiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Profesor mi coś wspominał,że 25 kwietnia etap centralny w Warszawie, na internecie wszędzie jest napisane,że 19 kwietnia i już sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volt    0

Jednak pomyłka nastąpiła i Etap II ma odbyć się 25 kwietnia właśnie dostałem taką informację od mojego Profesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

drugi etap 25. 14 owiur jest :D To panowie się widzimy :D


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volt    0

Mam takie pytanko. Korzystacie jeszcze z jakiś materiałów dodatkowych (nie licząc tych podanych przez organizatorów) ?

 

Ponieważ z tego co czytam to mało pytań pokrywa się z tymi podanymi.

 

P.S hmm 14 owiur ??

Edytowano przez Volt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ja na owiurze startowalem z bloku mechanizacji. uczac sie Agrobiznesu, w szkole z rolnikami dalem rade a na regionalnym na 33 mialem 6 miejsce ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Qurcze Owiur 19 sory :D coś mi się przestawiło :D


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volt    0

A mam pytanie, jak będzie przebiegać ta Olimpiada. Chodzi mi dokładnie o część praktyczną i teoretyczną (ile można pkt zdobyć itp.) oraz mniej więcej ile trzeba mieć procent, żeby zostać laureatem (w poprzednich edycjach jak wyglądało) ponieważ nie mogę znaleźć żadnych informacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Na stronie organizatora jest wszystko opisane

http://www.agromechanika.net.pl/media/www/pdf/konkurs-bhp-2013/harmonogram.pdf

 

Część teoretyczna- test z pytaniami, za błędne odpowiedzi są ujemne punkty, następnie jest test graficzny- na slajdach pokazywane są zdjęcia i należy napisać jakie są nieprawidłowości na tym zdjęciu, nie zgodne z BHP i ergonomią. Jest chyba 10 zdjęć, na każde zdjęcie 1 minuta.

Nie ma części praktycznej.

 

Ja nie pamiętam dokładnie, ale chyba miałem coś ok 38p za wszystko albo 33 i miałem 2gie miejsce.

 

Ale spokojnie, były osoby które miały ładne punkty na minusie :D (tylko ciekawi mnie jak przeszli pierwszy etap skoro nie mają żadnej wiedzy).

 

W pierwszym roku poszedłem na żywioł- udało się, na drugi raz kułem 2 tygodnie wszystkie materiały też się udało. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalek987    0

kolego możesz Mi podesłać na emeila: rrafaello987@wp.pl przydatne materiały które Ty miałeś do nauki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Volt    0

Mam pytanie odnośnie osób, które brały udział udział w poprzednich edycjach więc test z ilu pytań się składa 30 ? Tak jak na eliminacjach szkolnych czy więcej ? oraz jak wygląda część praktyczna czyli opisywanie obrazków ? Jest jeden obrazek i opisuje się go czy wyświetlają kilka i każdy trzeba opisać. Jak tak to ile jest tych obrazków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

Ciekawe czy dziś kogoś spotkam :D


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez daroo9876
      Witam wszystkich. Mam takie pytanie czy jeżeli moja mama otrzymuje rentę po zmarłym ojcu (jej mężu) to czy może mieć zarejestrowane zwierzęta na siebie w ARiMR? Oraz czy może pracować przy tych zwierzętach na gospodarstwie? Dodam tylko że ziemie którą odziedziczyła musiała oddać w dzierżawę. Ale krus za bardzo nie precyzuję jak to jest ze zwierzętami. 
    • Przez HolmerTerraDos
      Witam, mam pytanie: Jestem uczniem szkoły zawodowej w zawodzie operator obrabiarek skrawających, i jako pracownik młodociany mam już płacone składki do ZUS-u, a za 3 lata mój wuj przechodzi na emeryturę i zapewne przepiszę mi gospodarstwo. I moje pytanie jest takie: czy można jednocześnie być ubezpieczonym w ZUS-ie, pracować na umowę o pracę i prowadzić gospodarstwo bo już 3 lata będę miał płacone składki, oraz czy mógłbym także starać się o dofinansowania np. do maszyn lub do materiału siewnego ?
    • Przez DawidWciso
      Witam mam taki problem... Dostałem informację, że muszę zwrócić premię w wysokości 100tys. zł. + odsetki za cały rok. Zwrot spowodowany jest tym iż pieniądze wypłacone były 21.07.2015 i od tej daty powinienem podlegać ubezpieczeniu w KRUS przez rok. Ja źle zrozumiałem i podlegałem ubezpieczeniu rok i jeden miesiąc od dnia wydania decyzji o przyznaniu premii. Dodam że pozostałe wymagania zostały spełnione i pieniądze wydane zgodnie z biznes planem. Teraz moje pytanie czy jest jakieś rozwiązanie aby nie musieć zwracać premii.
    • Przez kondziu123
      Witam, planuję świadczyć usługi z zakresu koszenia kukurydzy i zastanawiam się jak to jest z tymi sezonowymi działalnościami, pytanie czy można taką działalność zarejestrować w krusie czy musi być zus, jeżeli można w krusie to czy da radę odliczać sobie vat za paliwo,części i inne środki eksploatacyjne? I jeszcze jedno, gdyby zatrudnić jakichś kierowców to jakie umowy , może zlecenie?  Pozdrawiam
    • Przez DYWI
      Panowie czy istnieje szansa na otrzymanie dotacji i pozostanie na podwójnym Krusie ??? 
      Inaczej :
      Jestem jako domownik od 2011 r w KRUS . 
      Mam zamiar zmienić profil gospodarstwa na Bydło Mięsne mamki . 
      Równolegle zajmując się handlem opałem na podwójnym KRUS.
      Na co dostane najszybciej dotacje jakieś ???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj