Skocz do zawartości
Hanter150

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Polecane posty

Hanter150    2

Witam :D Niedawno były eliminacje szkolne. Chwalcie się ile pkt i z kim widzimy się w Warszawie :D o i jakby ktoś powiedział co jest w tej drugiej części :D W szkolnym miałem pierwsze miejsce i 25/30 pkt.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W gimnazjum jest na temat bezpieczeństwa w rolnictwie ale nie wiem co i jak trzeba zrobić jedni mówią że plakat trzeba zrobić.

Wacek21    35

Chodzi pewnie o technikum. Pisałem to wczoraj, nie licze na jakies zaszczytne miejsce bardziej cieszylem sie ze zwolnienia z lekcji :))

Wiadomość z agroFakt.pl

Na pewno będzie sporo czasu. Jeżeli się nie mylę to konkurs piszemy koło 10 a wyniki będą o 15. A musimy tam się stawić już przed 9. Także o czas nie ma się co chyba martwić :)

Na pewno będzie sporo czasu. Jeżeli się nie mylę to konkurs piszemy koło 10 a wyniki będą o 15. A musimy tam się stawić już przed 9. Także o czas nie ma się co chyba martwić :)

Ja też mam taką nadzieje, że będzie tak jak mówisz :)

Hanter150    2

Jeszcze nic ale mam dostać duży zestaw kluczy stanleya prawdopodobnie lub covala. Gość z krusu zapytał co chce więc powiedziałem że klucze. Ma mi wręczyć na zakończeniu roku maturzystów. Już 4 rok tak robią żę najpierw pytają i potem wręczają bo coś mówił że około 400 zł mogą z Krusu na to przeznaczyć. Ocena też wpadnie pewnie no ale nie mam takich przedmiotów rolniczych bo na Architektórze Krajobrazu jestem więc trzeba będzie sora naciągnąć na ocenke z czegoś.

Hanter150    2

Ooo fajnie :D ma ktoś może pytania jakie były w tamtym roku? i na czym polega to pisanie z oglądanego filmu? słyszałem że takie coś jest.

Madzia92    0

Może i będzie więcej ale chyba niezbyt wiele. W poprzedniej edycji było ok 18 jak się nie mylę. Niestety nie ma szerszych informacji na temat następnego etapu. <_<

Hanter150    2

Myśle że niektóre pytania powtórzą się z tych szkolnych. I powiem szczeże że czasem nawet zastanawiałem się nad logiką tych pytań bo według tego jak się powinno wszystko robić a jak jest to ogromna przepaść :P

Edytowano przez Hanter150

kris14    259

Ja też będę na IV edycji :)

Pozdrawiam

Laureat II miejsca w III edycji :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!