Zaloguj się, aby obserwować  
cinek1808

PWSZ Ciechanów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PGRdobrawola    21

Kiedy wybiera się specjalizacje o ile są? I jaka cena jednego semestru na niestacjonarnych? Bo dostałem informator z uczelni ale mało rzeczowy?


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hefaj6    0

jak to mało rzeczowy? jak ja dostałem informator to wszytsko dokladnie było w nim opisane. Specjalność o ile mi się wydaje wybiera się na 3 roku podczas gdy studia trwają lat 3,5. Koszt semestru zalezy od kierunku który zamierzasz studiować, rolnictwo i mechanika i budowa maszyn kosztują 1600 zł za semestr :] oczywiście mowa o zaocznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woodchuck91    0

Ja studiuję akurat na 1 roku na stacjonarnych. Szkoła nie jest zła, wiadomo, są wykładowcy lepsi i gorsi, ale jest więcej tych lepszych. Jak na razie jestem zadowolony i chyba dociągnę do końca na tej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez dominik95
      Siema . Szukam ludzi z poludnia kraju milosników rolnictwa na wspólne wypady na targi nagrywanie filmów z gospodarstwa  mam 23 lata moim życiem jest rolnictwo .szukam kogoś do kogo bym mógł wpasc podzialac coś w polu . prowadziłem z wujem gospodarstwo 120 ha niestety zmarł  gospodarstwo poszło w drugą;( . a ja wciąż tesknie za rolnictwem  w  kupie razniej  prowadzilem i prowadze kanal na you tube : https://www.youtube.com/channel/UCU4UWRzQ3k10Ez36CdJr1aA  szukam także kogos kto pozwoli mi nagrywac na swoim gospodarstwie   prv lub nr tel 796388517 Pozdrawiam
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj