koteczek

CASE 956 XL international

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koteczek    0

Poszukuję właścicieli case 956xl aby napiasli mi parę informacji : Wlew oleju do skrzyni biegów gdzie jest miarka tego oleju,? Lub śruba przelewowa, ? Rodzaj oleju. Korki spustu który od czego? Jaki olej do Hydrauliki? Proszę o sprawdzone informacje od właścicieli. JEŻELI JEST JAKIŚ WŁAŚCICIEL CASE 956xl Z OKOLIC SOKOŁOŁOWA PODLASKIEGO CHĘTNIE BYM SIĘ SPOTKAŁ W CELU WYMIANY DOŚWIADCZEŃ>

Edytowano przez koteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek    0

W tym modelu wychodzi na to że nie ma miarki oleju. Trzeba spuścić całą ilość i wlać odmierzoną ilość jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

mam case 1056 i własnie nie ma w tych ciągnikach miarki oleju od skrzyni.spuszcza się cały olej ze skrzyni i wlewa 29 litrów nowego i to wszystko.wlew znajduje się po środku skrzyni więc ja u siebie wyciołem w kabinie otwór i na klucz 32 odkręciłem śrubę i na tym problem się zakończył.ja do skrzyni zalałem olej agrol U a do hydrauliki lh-46.

Edytowano przez turion23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IEA    0

Ja jestem z ok. siedlec u mnie w 845 xl jest z boku skrzyni sruba przez którą sie wlewa az do przelania i powinno byc tak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

mam dwa case 1056 i 845 i w case 956 tak samo jak i w 1056 nie ma wlewuuuuuuuuuuuuu oleju do skrzyni z boku obudowy tylko z góry skrzyni biegów.w case 845 jest wlew z boku skrzyni i wlewa się go aż do przelania więc nie piszcie że w modelu 956 lub 1056 jest wlew z boku skrzyni bo tam go nie ma.jak ktoś na oczy nie widział tych ciągników to niech nie pisze głupot bo już chyba z 10 razy pisałem w różnych postach i prywatnie osobom posiadającym te ciągniki na temat wlewania oleju do skrzyni biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tedi26ak    0

Ja w 1056 z 91r. mam z boku pod stopniami z lewej strony w zaślepce z takim wybrzuszeniem śrube na 32 klucz i ona wyznacza poziom oleju w skrzyni i przez nią się dolewa spust jest po drugiej stronie pod zbiornikiem paliwa. Z góry jest też śruba na 32 ale szkoda dziurawić podłogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

mój jest z 1989 roku i nie ma nigdzie z boku śruby wlewu oleju i dużo osób widocznie tak ma bo nie może znaleźć tego wlewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy są dwa rodzaje Case 1056, wersja starsza i nowsza. One bardzo się os siebie różnią, wiele rzeczy jest inaczej. Nowsza wersja była robiona w latach 90'tych i w tej wersji wlew oleju jest z boku, odkręca się korek na klucz 32 i wlewa oleju do korka, jak ciągnik pracuje w górach to warto dolać trochę więcej niż poziom (około 3-4l więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj