Polecane posty

ajer12    2

Witam, mam na oku zakup prasy krone kr 130, napiszcie mi cos o niej bo w moich okolicach nikt takiej nie ma no i nie mam kogo sie poradzic. pozdrawiam i wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz999    0

Prasy krone to górna półka to tak jak byś co najmniej jeździł mercedesem naprawde warto sam mam krone kr 125 od pięciu lat zrobiłem około 5 tysięcy bali. Jak bym miał kupować nową prase to napewno wybiore krone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spyke1004    1

Bardzo dobry wybór wszystkie łożyska w niej są samosmary a dostepność łożysk jest w kazdym sklepie rolniczym dostaniesz łozysko bo tylko numer musi sie zgadzac ja sam mam od 3 lat krone kr125 i jakbym mial na nowo kupowac to tylko krone lux sprawa mało awaryjna i prosta w jakielkolwiek naprawie katalog czesci masz w necie i sam sobie mozesz wszystko naprawic i wymienic lozyska i co najwazniejsze kronowki maja bardzo male zapotrzebowanie mocy ja prasuje 360 3p i bez problemu daje sobie rade a jezdze zarobkowo pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Krone to naprawde dobre prasy, wiele użytkowników wypowiadało się tu na forum bardzo pozytywnie o tych prasach. W tamtym roku dalszy sąsiad sprowadził sobie taką nową,sprasował ok.500-700 bel -zero awari,zbicie beli w pełni zadowalajace,aż miło patrzeć jak nią pracuje..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber60    0

a czy moze wie ktos jak matuje sie lancuszki do aparatu owijania sietka przy prasie krone 125[czerwona] z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34

Nie chce zaśmiecać forum więc zapytam tutaj, mam krone kr130 z wąskim podbieraczem i pytanie czy bez większych przeróbek można założyć szeroki podbieracz? Na pierwszy rzut oka na pewno z boku trzeba trochę wyciąć blach bo szeroki podbieracz nie uniesie się do góry ale czy poza tym są jeszcze jakieś przeciwności? Czy mocowania pasują, czy odległość pobieracza od dolnego wałka będzie odpowiednia? Wiem, że najłatwiej sprzedać prasę i kupić z szerokim podbieraczem ale wiem co mam, prasa jest w bardzo dobrym stanie więc szkoda się jej pozbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do krone combi pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj