Skocz do zawartości
Moorgi

Gdzie dostane taki rozsiewacz tylko ze nowy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Moorgi    276

Tak jak w temacie: :)

Musi mieć:

- takie same wajhy jak na zdjeciach

- te wajhy musza być w tych miejscach co na rysunku

- byc nowy

- pojemnosc od 350L

-tani:D

http://wielun.szybko...ej/1486349.html

Z góry dziękuje:)

Edytowano przez Moorgi

Karol445    32

Obawiam się że nigdzie już takiego nie kupisz. Wszystkie sa juz plastikowe i dźwignie też mają inaczej. A swoją drogą czemu chcesz identyczny kupić i do tego nowy?

Moorgi    276

Bo mi sie takim super pracuje z tymi dzwigniami... A wole nowy kupic nic dac 400zł mniej i te dzwignie i tarcze moga byc zardzewiałe w srodku ze sie nie bedzie dało ręką przesuwać..

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    163

On wygląda bardzo podobnie do mojego rozsiewacza-mój jest z Agrometu Brzeg -ale żeby był tani to bym na to nie liczył :D .

marian2011    111

A podczepie się pod temat mam te 15 ha i nic z tych lepszych dwutalerzowych nie ma sensu kupić do dzisiaj robiłem kosami konczy się drugi i jakiegoś lejka kupiić muszę teraz siałem t-25 w razie trudnego mokrego roku mam drugi z napędem 70 km wiec kupiłbym pojemniejszy tylko jest taki wybór że nie wiadomo jaki najlepszy tyle firm produkuje plastikowe metalowe ocynkowane może ktoś kupił i podpowie jakiej firmy kupił i jest zadowolony

I jeszcze zapytam jakiej pojemności bo w kosa wchodzi 3 worki saletry to np ile wejdzie w 400 lit lejek saletry

within    5

To taki sam jak mój z Brzegu. Ja dwa lata temu kupowałem w agromie w Żmigrodzie za ok.1600zl. Ale to dziadostwo jest po roku zaczęła farba odpadać płatami z zewnątrz i wewnątrz, jakbym wiedział to bym wziął za 700zł plastik.

rjurczyk    5

ja bym tam wolał stara Amazonkę, do 2 tyś też można kupić, a o jakości wysiewu w porównaniu do lejka jedno-talerzowego nie ma co mówić...

corrado    217

Popieram kolegę powyżej lepiej kupić używana Amazonke niż to coś co nazywa się rozsiewaczem do nawozów za jakieś 1000zł i do niczego się nie nadaje po 2 sezonach mimo że było kupione nowe. Sprzęt który był wyprodukowany kiedyś był znacznie bardziej dopracowany i nie było poskąpione na materiale. Dlatego również koledze polecam kupić sobie używany ale porządnej marki sprzęcik. Dla przykładu:

http://moto.allegro.pl/rozsiewacz-amazone-za-f-402-i2228809147.html

http://otomoto.pl/amazone-za-e-402-A153440.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się